Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Antradienio susitikimai

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 8   9   10 ... 59   60   61  

Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2007 12 18 14:09      

Mindaugas Eglinskas rašo:
ego rašo:

taip susimasčiau - a gal laikas paviešinti visą senbuvių mėgstamų produktų sąrašą, kad toks pvz., kaip mano asmenuo kada nors jei nutaikysiu proga išdrįsti, kad žinočiau, ką į lauknešį dėtis


Svarbiausia nepamiršti savęs ir geros nuotaikos Smile O toliau jau tikrai visai nebesvarbu ką pasiimti, ar fotoaparatą, ar vyno, ar linkėjimų ar dar ko kito. Ir čia ne senbūviams, o visiems kartu Smile

O išdrįsti manau visada verta Smile


Mindaugai, kartais islipi is lovos ne ta koja ir gali tik apie latviska alu galvot =)

beja, o maziems butu ten ka veikt...?

raudonas vynas gerai,- baltas geriau =)))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 12 18 14:30      

raudonas vynas - velvia, provia VC, ir visi kita kas turtinga ir sodru. baltas - geriausiu atveju "reala".

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julija Mirkt Mirkt    2007 12 18 14:53      

MP rašo:
raudonas vynas - velvia, provia VC, ir visi kita kas turtinga ir sodru. baltas - geriausiu atveju "reala".


busiu labai nekultūringa. labai atsiprasau, bet nesupratau siu zodziu. truksta isprusimo:(
tad dziaugiuosi kad turiu savo megstamus vynus. kuriuos ir atsnesiu Razz Razz

o is jusu tokiu ir laukiame:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 12 18 14:58      

cia truputeli pokstas - vynai kaip ir visa kita yra skonio reikalas, norejau idurti tiems, kad sake, kad baltas yra geriau Smile noreciau ateiti, nezinau ar pavyks. buciau su raudonu vynu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vaitieka    2007 12 18 15:11      

MP rašo:
cia truputeli pokstas - vynai kaip ir visa kita yra skonio reikalas, norejau idurti tiems, kad sake, kad baltas yra geriau Smile noreciau ateiti, nezinau ar pavyks. buciau su raudonu vynu.


čia man vienam skamba panašiai kaip į pasimatymą einančių asmenų patikslinimas, pagal kokį rūbą galima identifikuoti?Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julija Mirkt Mirkt    2007 12 18 15:22      

MP rašo:
cia truputeli pokstas - vynai kaip ir visa kita yra skonio reikalas, norejau idurti tiems, kad sake, kad baltas yra geriau Smile noreciau ateiti, nezinau ar pavyks. buciau su raudonu vynu.


as pati manau laiku neistruksiu is darbo. tad galvoju nebus gi priestaraujanciu, kad uzsuktu tie kurie gali veluoti:( Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Šarėjienė    2007 12 18 15:24      

Nesuziuriu info.... siandie renkames Galeroj? juk buvo abejoniu siek tiek...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 12 18 15:26      

ego rašo:
MP rašo:
cia truputeli pokstas - vynai kaip ir visa kita yra skonio reikalas, norejau idurti tiems, kad sake, kad baltas yra geriau Smile noreciau ateiti, nezinau ar pavyks. buciau su raudonu vynu.


čia man vienam skamba panašiai kaip į pasimatymą einančių asmenų patikslinimas, pagal kokį rūbą galima identifikuoti?Smile


beveik, bet ne visai. turetu buti: "as busiu su mark d1 ir 200 2.0L (tipo - nesioju "Armani", prasome pavydeti)" arba "as su zenitu ( kas reiskia - busiu su dzinsais, nezinau kaip mane atskirsit bet man dzin)"


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2007 12 18 15:33      

Cool wajeee... jautrus vyrai...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julija Mirkt Mirkt    2007 12 18 15:37      

MP > nu bet tu va ziuriu liezuvio uz dantu nesulaikai... Very Happy Very Happy

o man ne dzin, o as su dzinsais, o as su zenitu.. ir dar su baltu vynu... ir dar zinau kur yra galera... ir laukiu kad kuo greiciau darbo diena baigtus...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 12 18 15:44      

Daiva Bareikaitė rašo:
Nesuziuriu info.... siandie renkames Galeroj? juk buvo abejoniu siek tiek...


Galeroje. Tos pirminės temos seniai pasimetė, tad:

Šiandien 19val. Galeroje kalėdinė fotokūdros fotosesija. Atvyksta svečiai iš užsienio, bei Lietuvos miestų ir miestelių Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vaitieka    2007 12 18 15:46      

Mindaugas Eglinskas rašo:
Daiva Bareikaitė rašo:
Nesuziuriu info.... siandie renkames Galeroj? juk buvo abejoniu siek tiek...


Galeroje. Tos pirminės temos seniai pasimetė, tad:

Šiandien 19val. Galeroje kalėdinė fotokūdros fotosesija. Atvyksta svečiai iš užsienio, bei Lietuvos miestų ir miestelių Smile


o čia dar ir fotosesija rengiama per susbėgimus?
ir dar kalėdinę praleisiu?

nu visai žemai lūpa nutyso.. et:/


Paskutinį kartą redagavo vaitieka, 2007 12 18 15:53 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 12 18 15:51      

Daiva Kalinauskaite rašo:

beja, o maziems butu ten ka veikt...?


Tokie sudėtingi klausimai... Manau, kad gal ir būtų, tik iki šiol pačių mažųjų galima sakyti nebuvo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2007 12 18 16:18      

niu jei ner tai ir Ariju namie palieku... as uzsimirsau, kad cia ne mamu susitikimas Laughing

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2007 12 18 17:35      

Mes su Elze irgi atvyksim, tik gal kiek vėluosim, nes man darbas iki 19:00

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 8   9   10 ... 59   60   61  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą