Kūdra - nedidelis tvenkinys.
Dabartinės Lietuvių kalbos žodynas, 2000 m.

FotoKūdra - interneto svetainė skirta žmonėms, mėgstantiems fotografiją.
Interneto žodynas.
FotoKūdra - tai smagi vieta, kurioje pliuškenasi fotografijos profesionalų ir megėjų bendruomenė.

Kas sudaro FotoKūdrą:
Fotografija. Viskas, kas yra susiję su fotografija, gali surasti vietą FotoKūdroje: pačios fotografijos, tiek žinios apie ją, diskusijos, renginiai. Pirmiausiai, žinoma, yra vertinama meninė fotografija, tačiau kasdieniai darbai taip pat suranda vietą FotoKūdroje. Tiesiog kviečiame paimti fotoaparatą į rankas ir fotografuoti, pasinaudoti savo fantazija ir kūrybiškumu.

Bendravimas ir bendruomenė. Tai ir yra svetainės pagrindas. Kaip ir buvo minėta, FotoKūdra reiškia gyvą, aktyvią, linksmą, kūrybingą fotografų bendruomenę, kurios nuomonė yra svarbi ir į ją atsižvelgiama formuojant svetainę. Svarbus ir pažymėtinas principas yra pagarba autoriui, jo darbui ir dalyvių pagarba vieni kitiems. Tačiau tai visai nereiškia, kad darbai visada yra tik giriami.

Technologija. Kad visa tai sujungti reikalinga technologija, kuri ir padeda apjungti fotografiją, žmones, kūrybą, bei bendravimą. Dažnai tam naudojami sudėtingi sprendimai, tačiau siekama, kad bet kuri technologija, kokia viduje sudėtingą bebūtų, vartotojo būtų lengvai naudojama ir įsisavinama.

Fotokūdra per mėnesį sulaukia apie 35 000 unikalių vartotojų ir virš 1.5 milijonų puslapių peržiūrų (2012 metų duomenys).

FotoKūdra pradėjo savo aktyvesnį gyvenimą nuo 2006 rugpjūčio mėnesio. Per tą laiką buvo:
patalpinti 558 826 darbai;
parašyti 2 308 096 komentarai;
balsuota 5 981 799-is kartus;
užsiregistravo 26 375 vartotojai;


El. pašto adresas: info@fotokudra.lt