Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Baltos spalvos balansas.

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas .    2009 7 13 19:56      

Gal kas nors zino gera straipsni, ar turi literaturos, kur butu detaliai aprasyta apie baltos spalvos balanso nustatymus. Labai gerai butu lietuviu kalba Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 7 13 19:56      

O ka tiksliau nori zinoti ?Smile
Trumpai ar aiskiai nori? Ar tiesiog netenkina spalvos fotkinant del to susidomejai ?Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 13 19:59      

rūsų turiu .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 7 13 20:05      

Giedrius Gustas rašo:
Gal kas nors zino gera straipsni, ar turi literaturos, kur butu detaliai aprasyta apie baltos spalvos balanso nustatymus. Labai gerai butu lietuviu kalba Smile

http://www.efoto.lt/terminai/baltos_spalvos_balansas
http://tiesiai.blogas.lt/tag/baltos-spalvos-balansas
http://lt.netlog.com/groups/Fotografija/forum/messageid=4442&order=ASC
siaip i google kreiptis daug paprasciau nei i foruma nes gali but uzstupidintas Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas .    2009 7 13 20:07      

noriu zinoti viska, prie kokio apsvietimo ka nustatyti, nes akis nera dar islavinta atskirti, gerai ar blogai. Smile
dekui arkanoidai, bet rusu man tamsus miskas Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 7 13 20:30      

Giedrius Gustas rašo:
noriu zinoti viska, prie kokio apsvietimo ka nustatyti, nes akis nera dar islavinta atskirti, gerai ar blogai. Smile
dekui arkanoidai, bet rusu man tamsus miskas Smile

visko niekada nezinosi Wink kiek teko susidurti su siuo reiskiniu tai individualu net ir pagal aparato modeli , pagrindinius nustatymus gali rast auksciau imestose nuorodose ....toliau tik bandymu budu.Beja vienas is vertingesniu patarimu del WB man duotas buvo esant kombinuotam misriam apsvietimui naudok RAW.Tai tiek nes per mazai susiduriu su sia beda.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas .    2009 7 13 20:38      

dekui uz nuorodas ir uz patarima, tikrai isbandysiu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 7 13 23:18      

Nakti fotkindamas miesta, nzn kaip jus, ash nufotkinu ta geltona apsvietimo lempa ir naudoju ja kaip WB Smile
Tada visi atspalviai melynesni gaunas toki... man asmeniskai labiau patinka nei gelsvi... Nors cia kaip kam... Seniau turejau
http://www.fotofabrikas.lt/items/ExpoDisc/Filtrai/b38e84.2-Filtras-Expodisc-Neutral-WB-67mm.html
kazka panasaus tik ne sios firmos, kazkur lodzej uzsiprekinau - in memoriam ji (nufanfarino su kitine lindze tasha man matushkoj palangoj)...
Prikolnas daigtas, tik va kad lietuvoje kainos uzlenktos nemazai - jebebuje savu laiku po 30-40 baksu vaiksciojo.
Tik vo raw'o neiskelkit labai aukstai, redaguojant net jis turi ribas kiek galima kastruot fotke nepraprandant kokybes Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 13 23:32      

ribas aisku turi RAW korekcija, bet paprastai ju uztenka.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 7 14 0:29      

Adomas Svirskas rašo:
ribas aisku turi RAW korekcija, bet paprastai ju uztenka.


Smile tai kad tos ribos tokios pacios kaip ir ant fotiko, fotkinimo metu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 14 1:36      

hideo rašo:
Adomas Svirskas rašo:
ribas aisku turi RAW korekcija, bet paprastai ju uztenka.


Smile tai kad tos ribos tokios pacios kaip ir ant fotiko, fotkinimo metu


tame ir pointas, tik kad dar savas akis ikisi plius potencialiai tobulesnis softas "developina" is RAW i JPG Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 14 13:35      

Adomai kur galima pasisemti info apie RAW failu apdirbima (konkreciau domintu Image data converter programele ) kuria gavau prie soniuko guglinau nieko putnogo kaip sako kaimynai nenasiol

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 7 14 14:13      

jei i RAW fotografuojama tai kam 100% tikslus WB? paskui gi lengvai issitampo. man pvz patiko importini i photoshop pazymi nuotraukoje vieta pagal kuria skaiciuotu WB ir automatiskai foto persidazo Smile.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 14 14:16      

Dangus rašo:
jei i RAW fotografuojama tai kam 100% tikslus WB? paskui gi lengvai issitampo. man pvz patiko importini i photoshop pazymi nuotraukoje vieta pagal kuria skaiciuotu WB ir automatiskai foto persidazo Smile.
as va vargstu niekaip i sopa negaliu raw ikelti raso nepazystamas formatas (naudoju 3 versija sopo kaip ir dauguma pagal legaluma Very Happy )

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 7 14 14:19      

PiktasBebras rašo:
Dangus rašo:
jei i RAW fotografuojama tai kam 100% tikslus WB? paskui gi lengvai issitampo. man pvz patiko importini i photoshop pazymi nuotraukoje vieta pagal kuria skaiciuotu WB ir automatiskai foto persidazo Smile.
as va vargstu niekaip i sopa negaliu raw ikelti raso nepazystamas formatas (naudoju 3 versija sopo kaip ir dauguma pagal legaluma Very Happy )

Manau tau tiks:
http://www.adobe.com/products/photoshop/cameraraw.html


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą