Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

fotojuostos

      Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Pranešimas Juozapas    2009 3 04 23:31      

Gal kas norite imti kartu placios, o kad ir siauros Portros VC160 ir VC400? Man reikia po 10vnt abieju placiu, jei susimestume gal Vilniuj kur pigiau parduotu didely kieky?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 3 05 9:27      

Juozapas rašo:
Gal kas norite imti kartu placios, o kad ir siauros Portros VC160 ir VC400? Man reikia po 10vnt abieju placiu, jei susimestume gal Vilniuj kur pigiau parduotu didely kieky?


galim, yra ir daugiau norinciu portros. juozapaviciaus g. jie nuleidzia keleta litu imant didesni kieki.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Algirdas Z.    2009 3 05 12:07      

Miškų Deivė rašo:
Sveiki,kalbant apie juostas - gal žinote kur klaipėdoje nusipirkti j/b jusotų??? ieškojau fotosalonuose - nieks neturi ir kaip į durnelę žiūri ,maždaug " imk spalovtą ir būk laiminga" ;/ gal kas žinot?;/


Yra Teatro/Anikės aikštėj visokių Ilfordų. Jie ir ryškina, bet dažnai palieka kleckų ir reikia nešioti perplovinėti. O gal žinai Deive, kas dar Klaipėdoje ryškina?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miškų Deivė    2009 3 05 12:36      

Algirdai - aš ryškinuos spalvotas juosteles laukinnikų gatvėje - FotoPliuse. Kadangi mano zenitas neišsika juostelių ir suku rankytėm todėl iš visų ryškintų juostų tik kelios buvo neapšviestos((: kokybė nebloga(: ir greitai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 3 05 12:39      

MP rašo:
Juozapas rašo:
Gal kas norite imti kartu placios, o kad ir siauros Portros VC160 ir VC400? Man reikia po 10vnt abieju placiu, jei susimestume gal Vilniuj kur pigiau parduotu didely kieky?


galim, yra ir daugiau norinciu portros. juozapaviciaus g. jie nuleidzia keleta litu imant didesni kieki.


aha, as irgi noreciau, bet gal geriau butu taip i kovo antra puse labiau - dabar ir taip juostom aukso puoda isleides jau


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Algirdas Z.    2009 3 05 12:44      

Deive, spalvotas - taip, ryškina visi, bet juodai baltoms C41 procesas netinka, reikia rankiniu būdu - to ir norėjau paklausti. Atleisk, suklaidinau Tave netiksliai paklausdamas Smile O dėl Zenito - gal jam galima kaip nors padėti? Taikos prospekte palei Vėtrungės sankryžą yra fotoatelje, kur remontuoja senus fotikus, na, ir naujus, žinoma. Užsuk ten, gal sutvarkys.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juozapas    2009 3 05 12:49      

Kovo pabaigoje gerai butu, tai gal kas ish Vilniaus uzsiimsite Portromis, man 20vnt placiu VC, po 10vnt 160 ir 10vnt 400

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miškų Deivė    2009 3 05 12:55      

algirdas - tai nesu aš protinga - ko klausėt to atsakiau:DD aš jau galvoju kad keistas klausimas kur ryškina..Very Happy šendien pamėginsiu savo zenitą prieš meetą nunešti į tą fotoatelje,gal kokį varžtuką prisukt ar atsukt reikia ,kad juostelę susuktu.nors kartais suka - kartais ne.suprask tu tą rusišką mechaniką ((:

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gaziulka    2009 3 06 0:30      

As irgi noreciau Portra 400 - gal 5 vnt pradziai

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juozapas    2009 3 06 3:44      

MP ar hideo, kuris sutiksite uzsiimti Portromis?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 3 06 13:06      

galiu paimti kovo gale kazkoki kieki, dabar nelabai laiko yra, darbines keliones visokios

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juozapas    2009 3 07 11:13      

MP rašo:
galiu paimti kovo gale kazkoki kieki, dabar nelabai laiko yra, darbines keliones visokios


Puiku, kai galesi uzhvesk atskira tema apie Portras, surinksime visus norincius ir gal gausime pigiau Smile Dekui tau ish anksto Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Indrė.    2009 3 12 12:19      

kur vilniuje rankiniu būdu ryškina j/b juostas?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 3 12 12:53      

Indrė. rašo:
kur vilniuje rankiniu būdu ryškina j/b juostas?


procentre, prie savanoriu hiperrimi
fototechnikoj, ant pamenkalnio/vasario 16osios kampo


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 3 12 16:12      

lauksim MP Smile. gal sugalvos ir 135 formato ka nors paciupt. portros tikrai tiktu...

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą