Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Dujų balionai ir vandens šildytuvai

     

Pranešimas bolik jofik    2023 8 15 15:30      

Dujų balionai ir vandens šildytuvai ir kaip juos teisingai sumontuoti? Šį klausimą uždaviau ne kartą... ar yra kas gali pasakyti?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas andrew king    2023 8 15 15:31      

Dujų balionai dabar montuojami tik kaimuose, dažniausiai visi jau naudoja dujinius vandens šildytuvus. Yra biuro specialistai https://dujukatiluremontas.lt/. Kuris kuo greičiau ir kokybiškai sumontuos ar aptarnaus Jūsų dujinį prietaisą. Daugybė atsiliepimų rodo, kad specialistai jau keletą metų yra rinkoje ir teikia kokybiškas paslaugas, ir tai džiugina, nes tokių specialistų mūsų šalyje reikia.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dariuriu    2023 10 19 8:29      

Sveiki, taip yra. Į visus kylankčius klausimus susijusius su vandens šildytuvais kreipkitės į https://vandens-sildytuvai.lt/ . Pats rekomenduoju, naudojausi jų paslaugomis, likau labai patenkintas, puikus aptarnavimas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gase Leon    2023 11 01 19:38      

Vandens šildymo prietaisai kartais genda ir dažniausiai taip yra dėl kaitinimo elementų gedimo. Tad tenka juos keisti ir geriau tai daryti profesionaliai - http://elektrospec.lt/elektros-prekes/kaitinimo-elementu-gamyba-ir-termostatai/ . Tikrai geri ir kokybiški !

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą