Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Atostogos

     

Pranešimas grebliukas    2019 1 21 2:57      

Sveiki! Kovo pradzioje turesiu pora savaiciu atostogu, tai pradedu galvoti, kur galima butu pakeliaut? Gal turit kokiu idomiu pasiulymu? Beje, per kur ppatartumete ieskoti pigesniu lektuvo bilietu?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas rimis l    2019 1 30 23:32      

Jeigu ieškau kokių bilietų, tai pirmoj vietoj šitas saitas https://www.skyscanner.net/. Turi labai puikų paieškos variklį, nebūtina pasirinkti konkrečios datos kada nori keliaut ir išmes tau viso mėnesio kainas. Taip pat gali net nežymėti kur nori keliaut, ir išmes tai pigiausius skrydžius. Tai jeigu nelabai žinai kur nori keliaut, čia tobulas įrankis. Dar mėgstu patikrint ir šitą saitą https://www.lastminute.com/, čia jeigu noriu spontaniškai kurnors pakeliaut. Būna kad keliaujame ir pasiėmę kelialapį, kur būna gidas ir nedidelė keliautojų grupė, nes kartais smagu pakeliaut ir taip. Tai jeigu domina, gali patikrint lietuviškus kelionių portalus tokius kaip sofa https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kestutis Audra    2019 1 31 22:56      

Mano šiemetinis atradimas tai tikrai būtų Balkanų šalys. Prisiklausiau visokiausių dalykų, kad ten geriau nekeliaut, tave apvogs ir panašiai, tai labai gailiuosi kad klausiausi jų ir nenuvažiavau ten pakeliauti anksčiau. Teko kolkas pabuvoti tik Kroatijoje ir Juodkalnijoje, tai nerealiai ten faina. Jausmas toks lyg net ne Europoje būtume, o kažkur Karibuose, tokie ten graži gamta ir paplūdimiai. Tai progai pasitaikius rekomenduoju nuvykti į betkurią Balkanų šalį, tikrai nepasigailėsi Smile Pats bilietų ieškau per momondo.com arba dar pasidairau kartais paskutinės minutės pasiūlymų https://www.novaturas.lt/paskutine-minute, tai kartais atsiranda bilietų keliskart pigesnių negu įprastai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas T    2019 6 26 16:33      

Laba, matau, kad jau praėjo keli mėn, bet gal persikėlei atostogas, arba kažkam šiaip pravers informacija. Na kaip ir minėjo irgi rekomenduočiau pasižiūrinėti https://www.skyscanner.net/ -pigiems skrydžiams, taip pat https://www.tripadvisor.com/ patarimams ir blogams. Tada pagalvok kokios kelionės norėtum, aktyvaus laisvalaikio ir kultūros ar tiesiog poilsio ir gulėjimo and šezlongo prie jūros kranto. Vakarų Europos didieji miestai ir labiau žinomi kultūriniai kurortai kaip Valensija ar Nica geriau tinka turiningam laisvalaikiui ir pažinimui, tačiau jie gan nepigūs, jeigu norėsi kultūros, bet su lietuviškom kainom tai pagalvok apie Gruzija, čia kaiptik akcijos vyksta https://travelplanet.lt/keliones/azija/sakartvelas/pazintine-kelione-po-svetingaja-gruzija pasidomėk. Jeigu nori ilsėtis- labai daug gerų vietų yra Kroatijoje, Bulgarijoje, Graikijoje ir Turkijoje (čia iš artimesnių).

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą