Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Pirkčiau Nikonui 24-70mm F2.8 Sigma, Tamron, Tokina

     

Pranešimas nikon    2014 7 11 11:27      

Sigma, Tamron arba Tokina
24-70
24-80


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mario S    2014 7 11 12:59      

Galiu pasiūlyti naują Tamron 24-70 mm VR, pirktas JAV, kaina - 2500 Lt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas nikon    2014 7 11 13:04      

Ieškau naudoto ir mažesne kaina

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2014 7 11 17:56      

Rai kad cia jau pigu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas nikon    2014 7 11 18:20      

[quote:11990a4d12=\"Tomas\"]Rai kad cia jau pigu Smile


Smile
jis jav parduotuvėj tikrai NAUJAS kainuoja 800 $. Tai tau čia pigu Very Happy Very Happy
Tai griepk tada, brangiau parduosi Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2014 7 11 21:18      

Jav visi pigiau, vaziuok ir pirk tada Smile as apie tai, kad pas mus parduotuveje jie 3100lt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jagminas    2014 7 11 21:44      

Malonėkite gerbiamasis nikon nurodyti tikslią vietą, kur JAV naujas Tamron 24-70 mm VR kainuoja 800 $? Liaudis su regzčiais laukia, pirksim po 5 vienetus kiekvienas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas nikon    2014 7 12 7:49      

http://m.ebay.com/itm/311009587703?nav=SEARCH


Gerbiamas, Dariau Jagminai, jei netingėtum ir paieškotum manau tikrai rastum ir dar pigiau. Aš ieškodamas užtrukau apie 30 sek. Bet kadangi nemokamas siuntimas tai manau visai neblogai.
Aš pardavėjo psklausiau, jei mano draugas pirks 20 vienetų už kokią kainą galėtu parduoti.Bet dar neatrašė.
Žinant tai, kad ebay nuo šitos sumos pasiima kokius 50 $ ir siuntimas panašiai kainuoja..
Jei tikrai pirksi 20vnt tai bandysiu dar daugiau numušti kainą.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2014 7 12 9:11      

Na jei taip, tai ebay.co.uk uz panasia kaina galima isigyti Smile nereikia ir Jav

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jagminas    2014 7 12 11:37      

Labai gerbiamas nikon matau, kad nulinė patirtis uždeda rožinius akinius...
1. Nuoroda į aukcioną, pradinė kaina 899,99 USD
2. Siuntimas standartiškai ne mažiau 100 USD
3. Muitas ir PVM šiuo atveju apie 26 proc.
Manau galutinę kainą paskaičiuoti sugebėsi...Jei ne, kreipkis padėsiu.
P.S. Jei įsipareigoji man pristatyti 20 vnt minėtų objektyvų po 800 USD, paimu be kalbų. Pasirašom sutartį, būtinai įtraukiam punktą dėl netesybų.
P.S.S. JAV šio objektyvo rekomenduojama pardavimo kaina normaliose parduotuvėse yra 1199 USD.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas nikon    2014 7 12 15:34      

Gerbiamas, Dariau Jagminai, demagogija yra baisi liga, bet laiku pradedant gydyti, galima išgydyti.
Jei Jūs neatsimenate ko manęs prašėte galiu priminti : [quote:6f81dc914d=\"Darius Jagminas\"] Malonėkite gerbiamasis nikon nurodyti tikslią vietą, kur JAV naujas Tamron 24-70 mm VR kainuoja 800 $? Liaudis su regzčiais laukia, pirksim po 5 vienetus kiekvienas.
. Tai apie kokį pristatymą į Lietuvą tu kalbi. Nors tikrai galiu parvežti, bet su tokiu žmogum kaip jūs , tikrai nenoriu turėti jokių reikalų.
Atsakysiu į tavo išvardintus tris punktus:
1. Ebay turi tokią funkciją, kaip \"Add to watch list\" ir pasibaigus aukcionui, matysi jo galutinę kainą ir ji tikrai nebus didesnė nei nurodyta.
2. Siuntimas registruotu paštu kainuoja 20
3. Manau pats puikiai žinai, kaipo pirkti, kad nereikėtu mokėti mokesčių.

P.S. IR APLAMAI, AŠ NORIU PIRKTI OBJEKTYVĄ, O NE DISKUTUOTI VISOKIOM NESAMONĖM, TAI BŪK MALONUS NETERŠK MANO TEMOS.
P.S.S. AČIŪ UŽ SUPRATINGUMĄ


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2014 7 12 16:19      

Tamsta \"nikon\" kaip ir pats issaukete ugni pareiksdamas, kad parduotuvej 800$ kainuoja... Nes nekainuoja. B&H yra geras indikaorius uz kiek \"pigiai ir patikimai\" galima nusipirkti USA. 1300$. Glima kalbeti apie plius minus 100-200$. O pirkti \"be mokesciu\", kaip siulot, tai prisiimti daug daug rizikos, pats zinot kokios... O siaip - sekmes ieskant, be ironijos. Sutinku, kad naudota galima uz gerokai pigiau rasti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jagminas    2014 7 12 20:48      

Šitą labai labai gerbiamo nikon atsakymą suprantu, kaip nesubrendusios asmenybės, gynybinę/puolimo reakciją. Vyras nuo berniuko skiriasi tuo, kad pripažįsta kai būna neteisus. O su vaikais ir idiotais ginčytis neverta.

O DĖL OBJEKTYVO PIRKIMO, GAL IR NORI, BET NEGALI. NEBENT JAV PARDUOTUVĖJE TIKRAI NAUJĄ UŽ 800 $...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas nikon    2014 7 13 11:17      

Dariau, juk prašiau neteršti mano temos. Jei nori išsilieti, tai eik pasmaukyt.
O jei nori, kad tavo žodis būtu paskutinis, nors ir beviltiškai nevykėliškas tai nusipirk šunį.



Pirkčiau naudotą Sigma, Tamron, Tokina 24-70mm F2.8 Nikonui .









.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jagminas    2014 7 13 12:43      

Nebesmaukyk daugiau nikonai, nes ir tavo vienintelis draugas - šuo pabėgs. O dėl ko nors pirkimo, po tavo atsiskleidimo šioje temoje, kažin ar normalus žmogus su tavimi norės prasidėti.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą