Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

jeigu tai nebutu balandzio 1 pokstas??

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas Altijus    2008 4 01 23:33      

kutvela rašo:
isties smagu buvo pasiziuret kas ir kokius balus sudejo Smile

Tiek pazymiai,tiek balsuotojai buvo "is lubu" Wink Ar nebandei refresinti,ar prabalsuoti ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kutvela    2008 4 02 0:05      

nea, nebandziau Smile pasimoviau ane? Very Happy ...nu kosmaras.................

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kutvela    2008 4 02 0:07      

bijau gerbiamasis...kad ir tamsta isdure Rolling Eyes ....is-du-re... Laughing

Algimantas Snarskis rašo:
....jie dave po +3,5 Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 4 02 0:14      

As manau, kad balsuotoju rodymas tikrai suskaldytu bendruomene. jau ir dabar susikure klanai ir priesu bei draugu sarasai.
Pastebiu, kad labai daug zmoniu pergyvena tiek del raudonu, tiek del melynu pagaliuku.
Visiskai neidomu kas kaip ivertino, idomiau komentarai ir jei kazkokie trukumai tai ju komentavimas..... ir diskusijos.... juk jose gimsta tiesa.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Balandis    2008 4 02 6:32      

ne 3.5...,o 3 Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simas Mockevičius    2008 4 02 6:38      

Na, net du zmones kartais nebuna vienos nuomones, tad kai ju yra apie 4000 nereiketu noreti kad butu ideali tvarka. Balsavimo rezultatu is esmes galbut rodyti ir nereiketu (taip, as irgi duodu kartais trejetu:), bet kaip paminejo vienas is rasiusiu butu visai linksma ir protinga padaryti "Give/Take" santyki prie fotografo profilio, t.y. kiek jo dalinamu ir gaunamu balu vidurkiai sudaro... just my 2 cents...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2008 4 02 6:50      

tikrai nereikia rodyti kas ir kiek balu dave, mano manymu. Kodel? Todel, kad Ramunas labai aiskiai issake problemas kurios paskui tik dar labiau parysketu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas Andrulevicius    2008 4 02 7:19      

but smagu jei kartais taip netiketai pokst ir rodo kas kiek dave kokia diena:) kiltu mustynes Smile) as gal noreciau kad rodytu kas kiek, sakau gal but objektyviau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 4 02 7:32      

Bet to nebus... ir rodant balus tikrai niekada nebus objektyviau, nes bus tik geri pažymiai ir "aš tau 5 - tu man 5".

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Balandis    2008 4 02 7:42      

admin rašo:
Bet to nebus... ir rodant balus tikrai niekada nebus objektyviau, nes bus tik geri pažymiai ir "aš tau 5 - tu man 5".


visiškai sutinku ! ir taip užtenka liaupsų Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas egzo    2008 4 02 8:46      

yra art.scene su rodoma balsavimo sistema, pasižvalgykit ten, paskaitykit komentarus

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 4 02 11:22      

Yra dar daugybe ir rusisku ir anglisku tinklapiu kur rodomi balai ir niekas delto nesuka galvos- vistiek yra nepatenkintu tiek gautais zemais balais (sau) tiek aukstais (kitiems)....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 4 02 16:38      

Aš už. :]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas rhcp    2008 4 02 17:16      

as ir uz ir nieko ten nebutu, jeigu matyt butu, kas, kaip balsuoja, butu labai aisku uz ka ta minusa tau uzdejo ir panasiai, tam tikrais atvejeis net komentaro nereiktu ir zinotum uz ka gavai..
Jei jau zinom nuo ko gaunam plius (nes mazokai zmoniu nepasako kada penkis deda Very Happy ) tai kodel nematyt visko iki galo. siaip ar taip gaunasi zaidimukas cia neblogas, o kai viskas bus atvira, nebeliks ir to zaidimuko..
Nu zodziu, padarykit balsavimus reik ar nereik Wink
o kas link to kad tai butu zingsnis link scenes lygio, tai manau kad cia yra daugiau protingu nei kvailiu, o jei ir ne, kvailiams atsibos cia. uzsienio saituose kaip kazkas minejo yra nemazai pavyzdziu ir ne butinai blogu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintautas Bakšys    2008 4 02 18:21      

As manau, kad tie 3-5 ir lelijos/uogos/grybai apskritai mazai pasako apie fotografija - gera/bloga. Cia viskas tik del azarto sukurta, kad nebutu taip nuobodu fotokudroje.. Ir manau, kad bent jau 50% uzsiregitravusiu (grybus/uogas ir 3-5 dalinanciu) vartotoju nesupranta kas yra fotografija... Pliauksi vos ne viska is eiles, o paskui verkia kad grybautojai (panasus kaip jie patys!) "pereina" per ju foto.. O paskui patys is kersto "eina" per visas is eiles, net neziuredami... Zinoma, nekalbu apie vartotojus (dalyvius) kurie tikrai turi supratima apie fotografija, kurie valgo duona is to. Nesunku atpazint tokius fotografus paziurejus vos kelias foto. Ir visai nesvarbu kiek tas fotografas turi bruksniuku. Jauciu jau nukrypau nuo temos:)
Pasakysiu savo nuomone del balsuotoju/balu rodymo. Maziau info apie balus/balsuotojus/grybautojus/uogautojus maziau problemu/kersto/"padekos (ir as tau +5")" bendruomeneje, vadinasi objektyvesnis ivertinimas. Zinoma yra nemazai zmoniu kurie tikrai neis kersyti bet kam ar tam kuris tave uzmete 3-3.5/grybais ir nekomentavo, bet isivaizduoju, kad nemazai "fuksu" (ir ne tik ju) galvoja, kad cia fainas zaidimas ir JIS, TIKRAS FOTOGRAFAS bus DAR TIKRESNIS.., jeigu pereis per visus is eiles su vezimu grybu/3...
O gal nereikejo man rasyt geriau? Smile))) As cia tik taip savo mintis isdesciau Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą