Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ieškau patarimų

     

Pranešimas Vytautas    2013 9 19 19:46      

Sveiki,

Darysiu kokteiliu stiklinese nuotraukas, zadu naudoti nikon d5100 su 18-55 objektyvu, turiu paruoses vadinama mini portable studija, ir mano klausimas butu toks: I ka reiktu atsizvelgti daugiau darant tokio pobudzio nuotraukas? kokius aspektus parinkti bei patikrinti. busiu dekingas uz atsakymus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lietus Lietuvoje    2013 9 22 18:14      

Mano nuomone, su tokiu objektyvu vargu ar isgausi norima kokybe.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Devukas    2013 9 23 0:46      

atsizvelk i papildoma sviesa, turek trikoji, o objektyvo pradziai tikrai uzteks....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V.Š.    2013 9 25 9:17      

Tam tikslui objektyvas puikiai tiks, sviesa sviesa ir dar karta sviesa.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas    2013 9 30 12:41      

Del sviesos dar. Kadangi esu patieses juoda šilko medziaga fonui tai nemazai sviesutes yra sugeriama. mano tikslas ir buvo juodame fone, bet isemus juoda fona, padarius tik sienas baltas, o per sienas tam tikslui pastates pora lempu persviest. rezultatas visai kitoks gaunas, bet fonas irgi.

Gal pasirinkt kitoki objektyva ? patarkit ka naudot geriau, tokiai mano situacijai


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Devukas    2013 10 02 14:17      

šviesą duok ne fonui, o fotografuojamam objektui Smile įmesk nuorodą su foto kokia, kas tau ten gaunasi, o kas ne... Nes kažkaip labai mėtaisi, juodas fonas blogai, baltas panašiai, bet nori keist objektyvą kuris didelės reikšmės praktiškai neduos Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2013 10 02 14:25      

Naudočiau spotą iš viršaus ir kontriuką iš galo paslėptą žemiau arba šiek tiek šone. Dar galima bandyti žaisti su veidrožiu ar stiklu ant kurio bus padėta. Sėkmės.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aistis Masiulis    2014 1 07 12:44      

Nefotografuok ant 18mm ir bus ok.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą