Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

pasimetes. CAN - EOS 400D, OL-E-400, OL-E-500, Sony A100.

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 1 29 18:19      

Ieskojau informacijos... radau daug... net pasimeciau. Smile tai reiktu jusu pagalbos.. Kuris is siu modeliu jusu manimu geriausias kainos/kokybes santykiu, kuriems galima rasti daugiau pigesniu obiektyvu? patarkit, arba gal dar zinot ir alternatyvu siems. Smile Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2007 1 30 13:48      

Manau visi geri; Rinkčiaus pagal optikos prapletimo galimybes... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 1 30 15:53      

Axas rašo:
Manau visi geri; Rinkčiaus pagal optikos prapletimo galimybes... Smile

kad jos vienodos Wink gal tik canon'o priedai Lietuvoje kiek pigesni. Olympusui manau sdėtinga būtų gauti.

Olympuso nė už ką neimčiau... dėl mažytės matricos.
Toliau Canon, sony, nikon yra gana panašu. Jei tinka canon'o dydis gal canon'as. Jei reikalingas stabilizatorius sony, jei šiaip subalansuotas fotoaparatas Nikon D50.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 1 30 16:58      

man ir i kanona galva pradejo suktis.... nes radau mazmenine kaina... ir obiektyvu daug jiems yra.... ir berods is visu pats pigiausias

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2007 1 30 18:22      

aš tai E-400 rinkčiaus dėl jo dydžio ir patogumo. na o matricėlė tai kaip AGAT 18K Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 1 30 18:26      

apie 400 simtini jau prisiklausiau Smile kisenei pamest galima ;] ir matrica triuxmaija labai berods Smile ir napatogus dael tokio dydzio..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilius P.    2007 1 30 19:31      

kad netriuksmauja ta matrica labai...
del dydzio tai jau cia kaip paziuresi. Gal kitam prie rankos 'nelimpa', man 'lipo' Smile

ir seip, kazkaip nesijauciu, kad gaileciaus canona pasiemes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 1 30 19:43      

viliau, atsiprasau, sukaidinau tave Smile as apie Olympusa 400 kalbejau ;] kad jis triuxmauja... tixliau jo matrica... o tu su canonu 400 fotkini??

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2007 1 31 9:06      

Na, pas mane 350D (beveik tas pats kas 400D) kažkokių nepasitenkinimu jam neturiu. Kadangi ranka mano, ne staliaus ir kardaninių velenų netaisau, tai jis man visai patogiai ir rankoje laikosi. Tai nenoriu piršti savo nuomonės, bet manau paėmęs Canoną nenusivilsi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilius P.    2007 1 31 19:19      

400'as labai nedaug skirias nuo 350. taip kad jei teko kada laikyt rankoj pastaraji, galima susidaryt vaizda. As taip ir issirinkau kad vis gi Canon'a imu.
man jis patinka.
labai.

Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2007 2 01 12:44      

e-400 mažesnis už 400d o rankoj guli geriau Laughing

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 2 05 21:37      

aciu visiem Smile pasirinkima padariau. Eos 400d Smile sigmos obiektyvai eosam tinka?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 2 05 21:45      

Kenny rašo:
aciu visiem Smile pasirinkima padariau. Eos 400d Smile sigmos obiektyvai eosam tinka?

sveikinimai, pagaliau apsisprendus Smile

objektyvai žinoma tinka... (tik aišku reikia sužiūrėti, kad būtų su canon'o baionetu, nes sigma gamina visiems aparatams - nikon, canon, sony ir t.t.). Ir dar perkant sigmą visada reikia bandytis. Nes net to paties tipo objektyvai gali būti labai skirtingos kokybės.

ir kitokių keistenybių būna. Pvz aš prie savo Nikon D70 labai norėjau sigmos APO 70-300, bet ji labai keistai fokusavosi - gal trečdalis kadrų buvo ne fokuse....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilius P.    2007 2 06 1:11      

pvz saviskiui sigmos 17-70 tai pretenziju neturiu Smile aisku skaiciau, kad reikia bandytis tai ir bandziausi. Rods buvo geras. Kolkas naudojuosi ir neteko nusivilt Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Qwerty    2009 3 31 18:04      

Sveiki, kuris modelis daro maziautriuksmo nuotraukose fotografuojant nakti be blykstes - canon 350D ar 400D ?
Ir kuris is ju bendrai paemus pranasesnis (nuotrauku kokybeje).


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą