Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kažko tylu labai?

     

Pranešimas Saulius Bartkus    2008 3 28 13:22      

Sveiki, kažkaip nesulaukiau jokių komentarų ar šiaip pasiūlymų ir nuomonių apie infraraudonuosius filtrus ir jų naudojimą? Crying or Very sad Negi tautoj toks retas reiškinys Shocked, kad niekam nekyla jokių minčių?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 3 28 13:37      

vienas is galimu atsakymu - marijus *
tik gal suformuluok klausima ne taip abstrakciai


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Bartkus    2008 3 28 13:58      

Buvau parašęs forume:
Sveiki gerbiamieji, vėl turiu keistą klausimą . Gal kam teko susidurt su nuotraukom padarytom infroraudonųjų spindulių diapazone? Kažkaip perskaičiau "DigitalPhoto" žurnale straipsnį, pašmirinėjau internete ir smalsu pasidarė . Idomu ar įmanoma gaut kur tokį filtrą, ir kiek jis kainuotų? Negeras įtarimas šnibžda kad kaina graži
Iš anksto ačių!!!!!

Kažkaip nesulaukiau komentarų. Norėtusi plačiau ta tema ką nors atkast. Gal kas gyvenime yra realiai susidūręs su minėtu reiškiniu?

Bet kokiu atveju dėkingas, bandysiu susisiekt Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2008 3 28 16:13      

...nagi...aini vilbron...ažusakai,ir ataveža...kainuos kažikur gerokai virš šimta...priklausamai nuo diametra...
...turiu hoya R72...gerai pakapstys,ir nuotraukelių keleta atrastumei mana krūvelai... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 3 28 17:36      

na juosta tai daryti man ishkada,nes ir filtras ir juosta infraredui skirta brangi,o ir medzhius fotkinti didelio noro nejauchiu.zhinoma idomu visai ,ypach portretai,bet kiek panashumu galiu gauti ir su raudonu filtru ir bw juosta.zhinoma kitas veikimo principas.
internete esu nemazhai mates skaitmeniniu ir nedaug juostiniu kadru.
ash chia nepadesiu Smile
beto nemegstu fotografuoti nuo shtatyvu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Bartkus    2008 3 31 10:54      

Užei tai užeisiu Vilbron, kaip gi kitaip Razz Kažkada net ir bandžiau užklaust ar turi, tai mergička tokia pardavėja nugąsdino Cool tipo neturim, o jei užsakyt tai nerealiai brangiai kainuos. Kadangi konkrečiai ne to buvau atėjęs tai, kažkaip nespėjau pasmalsaut kiek gi dabar tas "nerealiai" kainuoja Shocked

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas M.    2008 3 31 11:03      

filtru preliminarios kainos:
http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?shs=infrared+filters&ci=0&sb=ps&pn=1&sq=desc&InitialSearch=yes&O=RootPage.jsp&A=search&Q=*&bhs=t
O siaip tai yra ir skaitmeniniu kameru perdarytu dirbti su IR.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Bartkus    2008 4 01 8:32      

Joo! Ačių už nuorodą. Reiks pagalvot gerai, kainytės aiškų gražios Very Happy nors už pinigus nebrangesni Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas M.    2008 4 01 11:05      

Na ziurint i Leica kainas,tai grazu daros Smile taciau gi yra toliau Tiffen,B+W arba Hoya,kuriu kainos normalios.
Ir kaip jau Marijus minejo - su IR filtru butinas stovas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Bartkus    2008 4 01 11:29      

Na tai į pirmas pozicijas pažiųrėjus tai validolio po liežuviu norisi Laughing Radau sau tinkamą, bent jau mano nuomone, Hoya firmos. Dabar reikės eit į svečius pas Vilbros kolektyvą ir konkrečiau pakalbėt, kiek kainuotų su visais ten užsakymais ir atvežimais Wink Kas liečia štatyvą tai šitą žinau ir problemos galima sakyt nebus, dar sykį dėkingas už nuorodą Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 4 01 12:08      

kazkada kai slinkau pro vitrinas Vilbros, tai maciau ten gulincius. Zinoma kad ten guli tai nereiskia kad buten tokie kokiu reikia (IR laipsnis ir mm)

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą