Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

pradinukai.

      Puslapiai:   1   2   3   4

Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 1 17 16:27      

Viktoras Mostovojus rašo:

O del pomegiu tai jie brangus visi...As va nardyt sugalvojau, tai kainos irgi nemazos, o cia tai is vis.... paziurejau kiek objektyvai kainuoja...Nori malonumo rerikia investuot:)


tai, dauguma pomėgių yra brangūs, bet....
domiuosi elektronika, galiu pasakyti ,kad jeigu nori ką nors normalaus pagaminti tai turi palikti nemažą pinigų sumelę. Ir su fotografija panašiai Smile
tik va, yra bėda, kai esi 17m nelabai yra iš ko investuoti Smile tai kiek padirbi vasarą tiek ir turi.
Nu nesvarbu, čia biški ne į temą...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 1 17 16:44      

Lukas Pečiulaitis rašo:
o cia tai is vis.... paziurejau kiek objektyvai kainuoja...


Nebutinai, visur galima nisa atrast. as va neseniai isigyjau rolleicord 6x6 formato juostini aparata, uz nepilnus 500lt. Testiniai kadrai tiesiog pritrenke - kokybe prilygsta, o kartais ir lenkia darytus su Canon kelis kartus brangesniais objektyvais.
Tiesa, siuo atveju papildoma kainos sudedamoji - juosta, ryskinimas, skanavimas (arba atspaudimas). Bet cia kaip tik gerai - vercia maksimaliai stengtis del kiekvieno kadro Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kiaulpiene k    2008 3 17 22:01      

sveiki.. as taip pat visikai zalia.... tik dabar atirado noras fotografuoti.. bet bijau, kad nesugebesiu, atrodo ir ieju tokiu utopiniu nesumastyciau,, ir su redagavimu nemanau kad susidorociau.... verta pradedi? ir jei verta, tai tiesiog nuo ko? kokie patys pirmieji zingsneliai?,, ir ar verta pirkti fotika nauja? dbr yra buitinis. senas ir nelabai vykes...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Adomavicius    2008 3 17 22:16      

Ar verta pradėti atsakyti galit tik jūs.

Ar mėgstate kažka kurti ir negalite gyventi kažko nekurdama?

Aš iš savęs žinau, kad jeigu nieko nekuriu, tai baisiai jaučiuosi beprasmis. Anksčiau paišiau, dabar fotografija labiau duomiuosi... bet tai tampa kaip oras ir maistas.

Jeigu reikia kūrybos kaip oro ir maisto - tai pradėkit. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas dribsnis_    2008 3 17 23:18      

Susidomejau fotografija visai neseniai, pries pora menesi. Turiu fotika toki em... atvirai pasakius beviltiska. Pabandyt ka nors sutemus pagaut tiesiog beprasmiska ir tos blykstes jokio poveikio neduoda, tas pats kas ir be ju. Is tikruju nervinuosi, nes del to negaliu pagaut patinkancio kadro.
Kaip manot ka man pirkti, jei as nenoriu terliotis su ryskinimu poto skanavimu ir pan, kad ir kokia kaip sakot skaitmenine muiline, bet kad gerai viska imtu, isryskintu ir kt.
Na, o veliau, tobulejant gal pradesiu dairytis i rimtesnius fotikus ;]
Ideju turiu nemazai tikrai noretusi GALETI jas uzfiksuot ;]


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 17 23:26      

vaikiščias rašo:
Ideju turiu nemazai tikrai noretusi GALETI jas uzfiksuot ;]


ech... pritariu žiauriai... kartais, rodos jau net žinai, kaip nustatytum diafragmą ir išlaikymą, jei būtų galimybės Crying or Very sad
na ką... pasikliausim tuomet savo senom (jau skenuojamom Exclamation) juostom ir skaitmeninėm muilinukėm...
_________________
o buvo dienos... tik fotoaparato tada nebuvo...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2008 3 18 2:23      

Neforsuokit savo gyvenimo. Bent jau hobio srityje.
Paprastos muilines (uz 500-600Lt) gali jums pasitarnauti kompoziciju ir akimirku uzfiksavime.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius_In    2008 3 19 9:22      

Vaikiščiau, turiu super pasiūlymą. Aš kaip tik planuoju atnaujinti savo foto techniką ir parduodu savajį mielajį Canon Powershot S3 IS http://www.dpreview.com/reviews/canons3is/ . Mano puslapyje gali pasižiūrėti nuotraukų, darytų šiuo aparatu,daugaiu irnfo apie pardavimą rasi mano puslapyje.
Sėkmės žengiant pirmuosius žingsnius vaizdų pasaulyje.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Agnietė    2008 3 19 21:03      

veikiausiai kiekvienas pradedame nuo zenito Wink
O aš tai turiu klausimą - kaip įsikelti nuotrauką ? Embarassed


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą