Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

NETIESA, kad visada geros nuotraukos atitinkamai ivertinamos

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 28 8:44      

teisingai.reikia atsisakyti neigiamu vertinimu.tada bus galima valiotis savo sultyse :DDDDDD
p.s. pritariu gerb.Adminui


Paskutinį kartą redagavo Marijus *Bružila, 2008 2 28 12:00 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas egzo    2008 2 28 9:45      

aš vat vis mastau sau... kodėl blogas vertinimas yra blogai... jei vertinimai visi geri tada jau kažkas tai ne taip Smile kaip gali visiem patikt, o gal tai noras visiem įtikt ..

o šiaip paskaičiau temą, paskaičiau komentarus, tokios temos yra sveika šiaip, nes daug kas gali teisingų minčių paskaityt.
o tų vertinimų situacija visur panaši, žmonės gi ten nuotraukas deda, skirtingi žmonės...su skirtingu pasaulio suvokimu ir tai normalu

sveikatos ir stiprybės administratoriui, kūrėjui ir moderatoriui šio puslapio, aš tik bandau isivaizduot kiek laiko pastangų ir dar velniasžinoko kainuoja sukurti palaikyti ir išlaikyti tokį projektą kaip fotokūdra vienam žmogui. pagarba


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2008 2 28 10:15      

o aš pastebėjau, kad kai duodi nuotraukai 5 balus ji ryškesnė pasidaro Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SRP-145TII    2008 2 28 10:36      

buvau mandagus visa laika, bet pasakysiu tiesiai kaip manau. uztenka verkt, einam fotkint Mad nes rimtai Exclamation tas pats per tapati Exclamation uzkniso Exclamation
viskas cia ok, bendruomene ok, vertinimai ok ir t.t jai tik gauciau teigiamus rezultatus ir tik saldzius komentarus nebeliktu noro man cia deti foto, nebeidomu ir aisku galvociau kas labai labai geras fotografas vos palaikes dslr pora menesiu. atsibuskit ir maziau verkit AND take pictures. Evil or Very Mad


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas R.    2008 2 28 14:36      

tendence rašo:
o aš pastebėjau, kad kai duodi nuotraukai 5 balus ji ryškesnė pasidaro Smile
Smile))) koks pastebėjimas Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abphoto    2008 2 28 22:24      

Algirdas Navalinskas rašo:
jai tik gauciau teigiamus rezultatus ir tik saldzius komentarus nebeliktu noro man cia deti foto, nebeidomu ir aisku galvociau kas labai labai geras fotografas vos palaikes dslr pora menesiu. atsibuskit ir maziau verkit AND take pictures. Evil or Very Mad


nors retai apsilankau, nes su mano internetais kažkaip sunkiai prieinamas tinklapis, bet pakako šiandien labiau pažiūrėti ir tik vienas pastebėjimas: jei buvot kažkokiame meeeeete, tai nereikškia, kad vienas kitam reikia kalti penketukus. Nesistebiu, kad kai kas jau čia nebesilanko. Geriau tikrai aikit daugiau fotkinti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2008 2 28 23:11      

- rašo:
tendence rašo:
o aš pastebėjau, kad kai duodi nuotraukai 5 balus ji ryškesnė pasidaro Smile
Smile))) koks pastebėjimas Smile))


Aga, nerealiai teisingas pastebejimas! Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 3 02 20:56      

/////

Paskutinį kartą redagavo Tricky kid, 2009 12 12 3:43 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2008 3 02 22:42      

Aurimas Šapolas rašo:
Sedejau ir skaiciau.... Daug sudo primalta ir rezultatu nulis.
Ot tai naujiena - toks vaizdas, kad pirmą kartą internetą pamatei Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Sigita A.    2008 3 02 23:11      

Aurimas Šapolas rašo:
Sedejau ir skaiciau.... Daug sudo primalta ir rezultatu nulis.


Tai reikia gi visiems išsipasakoti, ant širdies lengviau pasidaro ;D

Šiaip jau pasigendu neigiamų komentarų, nes pastebėjau, kad kūdroj yra darbų, prie kurių rašo - gražu, pliusas ir pan. - o darbas renka musmires arba trejetus. Ir pačiam darosi nebejauku rašyt kritiką. Aišku, tai yra jautru, ypač jei nufotografuotas mylimas kačiukas ar brangus žmogus, nu bet vis tiek gi galima parašyt kokį patarimą. Nesiignoruokim, mmm? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Valdas Lopeta    2008 3 04 14:25      

Viso komentarų srauto neperskaičiau (pradžios užteko), tai gal ir pasikartosiu, bet viskas čia labai teisingai.

Tikrai netiesa, kad visos nuotraukos teisingai vertinamos. Lygiai taip pat netiesa, kad visi geri filmai gauna oskarus ar auksinius gaublius. Netiesa, kad visi geri darbuotojai užkala gerus atlyginimus ir t.t.

Visas gyvenimas - netiesa. O čia irgi verda savas gyvenimas su sava bendruomene, kuri turi savo lyderius, turi savo alfa ir omega.

Nori priblokšti šitą bendruomenę? Jei esi genijus, tikriausiai pavyks iš karto, jei esi normalus, gabus žmogus, prireiks laiko.

Tai bendruomenė, o bendruomenės ne visada lengvai įsileidžia atėjūnus. Čia artimas žmogus visada turi forą, nes jis pažįstamas, nes su juo ne kartą bendrauta komentaruose, forumuose ar gyvai. Jį žinai, mėgsti jo stilių, todėl paišai penketuką net ir tam darbui, kuris realiai vertas trejeto su pliusu.

O naujai atėjęs žmogus į bendruomenę bus priimtas, kai to nusipelnys. Skaudu, kai tavo "gyvenimo nuotrauką" maišo su š**ais ar, geriausiu atveju, uždeda vieną pagaliuką.

Skaudu, bet tai veda į priekį. Matai kitus darbus, matai bendruomenės lyderių šedevrus ir jų daromas klaidas, stebi nuotaikas, vertinimo subtilybes ir pasiduodi arba ne.

Esu čia daugiau nei metus ir jaučiuosi gerokai pasistūmėjęs į priekį. Kažkada irgi norėjosi rėžti tokį posą, kaip Sigitos ir dėti ant visko, bet paskui perpratau taisykles - esmė yra ne tai, keliais pagaliukais vertinamos nuotraukos.

Esmė yra tai, ką tau duoda buvimas kūdroje. Kai pamatai, kiek patobulėjai, įgijai naujų žinių, naujų idėjų savo nuotraukoms, kiek aptikai naujų įdomių žmonių - pradedi nebesiparinti dėl pagaliukų, o tiesiog mėgautis buvimu čia.

Ir tada tampi bendruomenės nariu. Ir tada netiesa dėl nuotraukų vertinimo tampa tiesa.

Enter.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Sigita A.    2008 3 04 19:57      

Norėjau akcentuot ne vertinimus ar teisybę, čia pernelyg subjektyvūs dalykai, kad dėl jų ginčytis, kiekvienam vis tiek savaip atrodo, sužaidžia emocijos vertinant draugus, yra nusistovėjusi simpatija tam tikro žmogaus darbams, dėl ko ir prastesni darbai vertinami geriau ir pan. Manau, kad ir aš pati nesu išimtis, mane turbūt irgi tai kažkiek paveikia. Kalbu apie kritiką, kuri reikalinga, kad atkreipt dėmesį į tuos trūkumus, kurių galbūt pats nepastebėjai, gal nežinai, kad įmanoma juos atitaisyt, pasimokyt, ką ne taip darai. Jei žmonės vertina neigiamai, tai matyt pastebi kažką netaip, bet tai nutyli. Aišku, jaučiasi ta povandeninė kritika pagal tylius prastesnius vertinimus, bet tai noris ją ne tik pajausti, bet ir sužinot. Kartais prastesnis vertinimas be komentaro gali atrodyti nepagrįstas, neteisingas, dėl ko gali susidaryti įspūdis, kad tave nuvertina. Darbai, kurie išties yra geri, manau greitai turėtų būti pastebėti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Pusalotas    2008 3 04 21:13      

Kiekvienas zmogus nori buti ivertintas, tai uzkoduota jo prigimtyje. Galima tai neigti, bet visi mes, giliai pasamoneje to trokstame. Trokstame net tada, kai to nesame verti...
Pasaulis yra subjektyvus, norime to ar ne, todel ir vertinimai yra tokie.
Bent jau as esu labai patenkintas Kudros dvasia, nesvarbu, kad kartais mano darbai turi maza ivertinima, gi gal jie to ir verti. Neverkiu ir nesielvartauju, bet einu ir fotkinu - tobulejimo link Smile
Tiesa yra ta, kad kartais tikrai geri darbai buna nuvertinti, bet nuo to jie netampa prastersni (kalbu apie kitu darbus, ne apie savo), tiesiog juos suvokti, priimti ir ivertinti, reikia dagiau ziniu, nei tureti nuomone: grazu arba negrazu...
Pabaigai. Mene neturetu skambeti zodis "grazu". Menas turi buti idomus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas -    2008 3 29 10:52      

nu niekad nebus teisybes.apsipraskit

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Agnietė    2008 3 29 13:28      

Mene turi būti žodis "gražus", ir "negražus", ir "įdomus", ir "neįdomus" Smile
Juk mes kalbame apie meną.
kitas klausimas - kas kam, gražu?


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą