Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Užlūžo kortelė

     

Pranešimas    2012 4 30 9:21      

Labutis, ar galit pagelbėti, Užlūžo Cf kortelė rašo sugadinta ir mirksi cha jeigu įdedi į fotoaparatą, o joje aišku yra nuotraukų (: ar įmanoma nuotraukas ištraukti kaip nors ? Kur man nešti tą kortelę, kas galėtų man padėti, esu iš Kauno ? Dėjau į kortelių skaitytuvą, bet nenuskaito (:

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2012 4 30 9:29      

Gali pamėgint dar pažaist su Smart Recovery, jei nedarei format keletą kartų, bet daug vilčių vis dėlto nereikėtų dėti. Nieko čia nesugalvosi. Pirk naują kortelę ir pamiršk tuos kadrus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2012 4 30 10:53      

yr daugybė programų tam... kadais, kai turėjau tokią problemą, išbandžiau gal 10 ar daugiau... priklausomai nuo problemos gylio, geriau ar blogiau vistiek išsisprendžia...pradėk nuo nemokamų... jei nepavyks, kokią skolintą pabandysi...
ps...dėl formatavimo ... man atstatė nuotraukas gal po 2 ar 3 formatavimų minimum... Smile kad ir nereikalingas jau... Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2012 4 30 11:31      

Nu aš nebežinau ką daryt, aš dedu kortelę į skaitytuvą bet man nerodo jos visai (: visai nereguoja kompas , ir ką daryt neįsivaizduoju, o gal kas kokį meistrą pažįstat kur nunešti Kaune galėčiau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2012 4 30 12:28      

ar tą kortelę bandai atidaryti su atstatymo programa?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2012 4 30 13:18      

ne tiesiog dėjau į skaitymo įrenginį nulis sveikų, dabar parsisiunčiau zar 9,1 tai kažkas vyktsa, tik baisiai lėtai, bet skanuojasi kažkas jau 1,5 val rezultato dar nematau jokio , vis tikiuosi....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2012 4 30 16:50      

Kazkur forume gal ir sitam buvo gan plati tema apie korteliu atstatyma ir atidaryma ,kiek atsimenu problemu buna ivairiu ,paziurek gali but lock mygtukelis nuluzes.Man taip buvo teko priklijuot plastmasiuka, dar kiek pamenu widoze kartais uzsikapryzina ir nenori matyt skaitytuvo bandyk su total comanderiu.Svarbiausia nepanikuok ir apsiginkluok fantazija ir kantrybe;)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2012 4 30 18:38      

Ačiū labai, nu kantrybė senka, visą dieną viską bandau iš šnipštas bet va skaitinėju žiūriu ir viltis miršta paskutinė, ačiū Jums !

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas briedis miske    2012 5 12 5:42      

formatuoti gali drasiai,jei nebenuskaito,tai skirtumo nera. Ash sudegusias korteles priesh atstatynedamas suformatuoju,lengviau nuskaito programa.
Yra begale programu,gali jas visas nusilauzti. Viena ish paprashciausiu LEXAR programa,kuri buna kai perki kortele,Pareto logic,Data recovery,ir kitokiu. Jei kortele didesne,apie 16GB ir daugiau,tai laiko uztruks ,gal net valanda. Harda kokiu 500GB recoverina keleta val. Dar buna bajeriu,atsisiuntus i fotika panaujinta softa,atsigauna kortele. Praktiskai luzta visos korteles,tik laiko klausimas,jos nera amzinos,dyla,nor nesisuka niekas,taip pat kaip SSD. Tik nesugalvok ant virshaus uzfotkyti konors,tada ishlis po puse nuotraukos,arba dalimis,arba nebeishtrauksi nieko senesnio,tik paskutini irasa.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas briedis miske    2012 5 12 5:43      

formatuoti gali drasiai,jei nebenuskaito,tai skirtumo nera. Ash sudegusias korteles priesh atstatynedamas suformatuoju,lengviau nuskaito programa.
Yra begale programu,gali jas visas nusilauzti. Viena ish paprashciausiu LEXAR programa,kuri buna kai perki kortele,Pareto logic,Data recovery,ir kitokiu. Jei kortele didesne,apie 16GB ir daugiau,tai laiko uztruks ,gal net valanda. Harda kokiu 500GB recoverina keleta val. Dar buna bajeriu,atsisiuntus i fotika panaujinta softa,atsigauna kortele. Praktiskai luzta visos korteles,tik laiko klausimas,jos nera amzinos,dyla,nor nesisuka niekas,taip pat kaip SSD. Tik nesugalvok ant virshaus uzfotkyti konors,tada ishlis po puse nuotraukos,arba dalimis,arba nebeishtrauksi nieko senesnio,tik paskutini irasa.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas briedis miske    2012 5 12 5:43      

formatuoti gali drasiai,jei nebenuskaito,tai skirtumo nera. Ash sudegusias korteles priesh atstatynedamas suformatuoju,lengviau nuskaito programa.
Yra begale programu,gali jas visas nusilauzti. Viena ish paprashciausiu LEXAR programa,kuri buna kai perki kortele,Pareto logic,Data recovery,ir kitokiu. Jei kortele didesne,apie 16GB ir daugiau,tai laiko uztruks ,gal net valanda. Harda kokiu 500GB recoverina keleta val. Dar buna bajeriu,atsisiuntus i fotika panaujinta softa,atsigauna kortele. Praktiskai luzta visos korteles,tik laiko klausimas,jos nera amzinos,dyla,nor nesisuka niekas,taip pat kaip SSD. Tik nesugalvok ant virshaus uzfotkyti konors,tada ishlis po puse nuotraukos,arba dalimis,arba nebeishtrauksi nieko senesnio,tik paskutini irasa.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas briedis miske    2012 5 17 20:31      

http://www.kingston.com/us/flash/media_recover

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą