Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

NETIESA, kad visada geros nuotraukos atitinkamai ivertinamos

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Pranešimas Saulius    2008 2 24 21:16      

Skaitau ir stebiuosi kaip..... kaip gali but , kad zmonės kuriantys grožį gali turėti tiek pykčio , pagiežos ir netoliarancijos vieni kitiems.........nesuprantu ir .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 2 24 21:29      

jauciasi netinkamai ivertinti matyt. kuo toliau , tuo labiau man pradeda atrodyti,kad tie kurie megsta uzversti prastai ivertinimais tiesiog pavydi gero kadro Smile o kam pavydeti? nezinau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SRP-145TII    2008 2 24 21:54      

mane pacitavo Smile siaip kai atsiverciu kudra paziuriu ne tik 3 dienos geriausias, bet nuspaudus "daugiau" matau ir siek tiek daugiau foto. visos vertos ten buti. patikslinimui nemanau kad pati geriausia yra ta kuri pirmoji ten stovi, tesiog uz ja daugiausia zmoniu balsavo teigiamai. gal tai siek tiek lemia tai kad esi senbuvis, tave pazista todel ir nepagaili komentaru, bet cia nieko blogo nematau. o tas garbes troskimas tai - labai kvailas butent buti geriausiu. na as pvz paimsiu photohunter (latvis) imete pora savo foto ir neliko nepastebetas, pateko kelis kartus i dienos geriausius, manau 100% vertas to. bet cia yra mano nuomone ir tik mano, jai kas mano kad LB foto vertos daugiau tai lux, as ir siek tiek pritarsiu, nes kelios foto man labai patiko, bet yra tokiu kurie taip nemano ir reikia gerbti ju nuomone Smile o cia labai labai labai geru fotografu nera daug (vel mano nuomone) bet tik geru yra labai labai labai daug Smile gal cia ir prasideda trintis Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 2 24 22:01      

aš irig jau ne kartą pastebėjau , kad minusai eina nežinia už ką... foto gera, tarkim jau 9 uogos, ir štai išdygus viena musmirė. Ir taip labai dažnai... kažkas jas deda pavydo/pykčio ar kitų paskatų vedini.... gėda...
Pavyzdžiui kai komentaras būna "+" arba "uoga" taiyra beverčiai, tik pasisako kad deda pliusą.... jie yra beverčiai..... jau geriau dedant minusus visada parašytų už ką ir dėl ko.....
Ir išvis gerai būtų, kad per parą vienas žmogus galėtų dėti iki , tarkim 10 musmirių, ir būtinai dėdamas musmirę privalėtų parašyti komentarą, pvz bent 5 ar 10.... žodžių. O jeigu jau manai ,kad nespėsi, neturi laiko tai ir nedėk musmirių..... lik neutralus...
beto taip apsaugotų nuo kerštautojų...


Paskutinį kartą redagavo Lukas Pečiulaitis, 2008 2 24 23:39 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas pėtskelis    2008 2 24 22:16      

Neverta cia uzsiimineti raganu medziokle, yra kaip yra ir minusai mane asmeniskai stiprina , vercia galvoti ir tobuleti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 2 24 22:47      

tai kad tokia tema visai jau nesenai buvo,ja uzvede Marijus ir ten viskas issamiai parasyta
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 2 24 23:37      

pėtskelis rašo:
Neverta cia uzsiimineti raganu medziokle, yra kaip yra ir minusai mane asmeniskai stiprina , vercia galvoti ir tobuleti.

Gerai kad Tavo tokia nuomonė, bet bėda,kad kitų maždaug tokia:
"ahaa, aš gavau grybą tai dabar ir tau ir dar 20-čiai aplinkui padėsiu grybus..."


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 2 25 8:14      

nesuprantu kas cia per nesamones daros. matau kad kai kurie jauciates nuskriaustaisiais ir aukomis. tai gal tada susirinkit savo "-laizunu" sutve kuri uz juos balsuotu kaip kad sakot kad balsuoja uz kai kuriuos. juokingos sios diskusijos. Sima kaip manai kas pasikeis dabar? is karto tas zmogus dabar bus topuose? galeciau daug tokiu autoriu isvardint. blyn uzsispirkit zmones ir dirbkit neverkslene. kiek galima?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 2 25 10:53      

Iš tikrųjų atrodo jau greitai teks į taisykles įtraukti vieną naują taisyklę. Nesiskūsti neverkti ir priimti viską kaip žaidimą. Ir dar man kyla nors, kad tik atsiradus tokioms temoms, jos iškarto būtų trinamos. Nu kiek galima verkti, negi nuo to kad gausit daugiau balu, pasikeis jūsų gyvenimas, likimas, pakils ar nukris jūsų savigarba? Jeigu taip - tai man tada jūsų gaila. Tuščias bandymas išsiaiškinti ar tortas yra skanus dalykas ar ne...

atsibodo
aisku turiu pasirinkima tiesiog neskaityti, turbut taip ir teks padaryti...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 2 25 11:34      

Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
Iš tikrųjų atrodo jau greitai teks į taisykles įtraukti vieną naują taisyklę. Nesiskūsti neverkti ir priimti viską kaip žaidimą. Ir dar man kyla nors, kad tik atsiradus tokioms temoms, jos iškarto būtų trinamos. Nu kiek galima verkti, negi nuo to kad gausit daugiau balu, pasikeis jūsų gyvenimas, likimas, pakils ar nukris jūsų savigarba? Jeigu taip - tai man tada jūsų gaila. Tuščias bandymas išsiaiškinti ar tortas yra skanus dalykas ar ne...

atsibodo
aisku turiu pasirinkima tiesiog neskaityti, turbut taip ir teks padaryti...

arba sukurt nauja tema , pavadint ja Šiukšledėžė ir lai visi ten deda savo nuoskaudas o kam neidomu knistis siukslyne gales neskaityt Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Adamsas    2008 2 25 11:37      

Man tai geriausias darbo įvertinimas yra kai yra lygus ar panašus skaičius 3 ir 4,5-5 nes tai reišia, kad foto sukėlė emocijas, nepasitenkinimą ar sujudino kitus "geruosius tautiškus bruožus" .
Norintiems, gauti daugiau gerų balų siūlau aktyviai komentuoti kitų nuotraukas (kultūringai žinoma), tai padeda (čia kaip rinkimuose, kuo daugiau rinkėjui prieš akis šmėsčioja kandidatas, tuo didesnė tikimybė, kad atsiras už jį balsuojančių) Very Happy
Pats dedu nuotraukas, kurios man pačiam patinka ir noriu jas parodyti kitiems... Svarbiausia išlikti savimi Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 2 25 14:21      

kaip sekas, chiebra?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas rhcp    2008 2 25 15:07      

siaip iem kam nepatinka kas nors ar panasiai, tai siulyciau keist poziuri i kudra ir tiek Smile gi visaip buna.. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius g    2008 2 25 17:02      

Pikciausia kai pasiziuri isrinktuju vertinimus ir yra tik dvieju tipu balai 3 ir 5. Kai taip vertina zemesnio lygio nariai galima suprasti, pateisinti subjektyvumu, bet jeigu jau dave (arba patys prisiskyre sau) tuos 4 bruksnius tai galetu jausti ir kazkokia atsakomybe.
Noretusi, kad vertintu darba, o ne stumdykitu ji reitingu skaleje pasinaudojant savo padetimi.
Tokiu vertinimu as kitaip suprasti nesugebu. O gal kas paaiskins?
O gal cia tokios taisykles - mes balsuojam kiek norim, o dede ar teta su 4 bruksneliais padeda kur reikia?


Paskutinį kartą redagavo saulius g, 2008 2 25 17:40 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas Z.    2008 2 25 17:33      

Mielai paaiškinčiau tau Sauliau G, bet geriau, nei tą yra padaręs Džiordžas Orvelas, aš tikrai niekaip. Man irgi apmaudu matyti klubo nario trejetą be komentaro, bet tai byloja tik tiek, kad pastarsis "ekspertas" yra elementariai numarazmėjęs durnius, vertinantis tai, ko tiesiog nesupranta.
Aš tikrai ne apie savo nuotraukas. Toli ieškoti nereikia: http://fotokudra.lt/img.php?img=67773&nav=cat&page=2

Didžioji dauguma atsakymų "gyvulių ūkyje" Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą