Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

padėkite isirinkti

     

Pranešimas Haroldas Radaitis    2011 12 04 12:47      

pirksiu pirma veidrodi nikon d 5100 body, ir noriu stiklo peizažams.pinigu stiklui galiu isleisti iki2000lt. internete dauk skaiciau apie objektyvus,bet kuo daugiau skaiciau,tuo daugiau iskilo klausimu???
p.s. mastau apie Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM??ar tinka filtrai??
Smile


Paskutinį kartą redagavo Haroldas Radaitis, 2011 12 04 23:05 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2011 12 04 13:46      

a kam tau zoom peizažams?...su fix ir pinigo sutaupysi...ir kokybės laimėsi...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Vidžiūnas    2011 12 04 14:55      

Jei imi platu tai imk Tokina 11-16, šviesesnis, aštresnis stiklas. Naudota iki 2000 tikrai rasi

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Haroldas Radaitis    2011 12 04 16:42      

bet ar su fiksu iseis fotogafuoti is arti, pvz namus,zmones?gal visai kvailas klausimas ,bet nieko apie tai nenutuokiu.

Paskutinį kartą redagavo Haroldas Radaitis, 2011 12 04 16:52 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Haroldas Radaitis    2011 12 04 16:48      

Gytis Vidžiūnas rašo:
Jei imi platu tai imk Tokina 11-16, šviesesnis, aštresnis stiklas. Naudota iki 2000 tikrai rasi
Tokina 11-16mm f/2.8 CANON
Parduodu nedaug naudota Tokina 11-16 f/2.8 Canon. Dezute, dangteliai, blenda. Bukle - kaip naujo, garantijos nera.
Kaina: 1 799 Lt
ar toks, ar cia tiks tik canonui.jei su f raide tai bus fiksas,ar ne?

dar yra toks -

Tokina AT-X 116 Pro DX AF 11-16 mm F/2.8 Nikon'ui.
Pirktas 2011m. kovo mėn. Vokietijoje. Būklė - ideali. Serijinis Nr. 8251065.
Pilna gamyklinė komplektacija - abu dangteliai, blenda, dėžutė.
Kaina - 1890 Lt, vieta - Kaunas. Tel. 861819777.

kuris geresnis?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 12 04 17:19      

Tiks antroji Tokina,kuri ir skirta Nikonui.F raidele yra diafragmos reiksme.Jusu issirinkti objektyvai zoominiai,fiksuoto zidinio nuotolio objektyvai turi tik viena skaiciu(tam jie ir fiksai,negali priartinti nei nutolinti).

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Haroldas Radaitis    2011 12 04 17:50      

r rašo:
Tiks antroji Tokina,kuri ir skirta Nikonui.F raidele yra diafragmos reiksme.Jusu issirinkti objektyvai zoominiai,fiksuoto zidinio nuotolio objektyvai turi tik viena skaiciu(tam jie ir fiksai,negali priartinti nei nutolinti).
o kaip kaina?ar verta?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Vidžiūnas    2011 12 04 18:48      

Normali. Šiaip objektyvas geras ir naudotu didelio pasirinkimo nėra, todėl nežinau ar verta laukti pigiau. Man perkant labai pasisekė, sumokėjau 1550lt, būklė ideali ir garantijos dar metai su puse. Bet nujaučiu, kad pasisekė man tiesiog:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Haroldas Radaitis    2011 12 04 19:25      

Gytis Vidžiūnas rašo:
Normali. Šiaip objektyvas geras ir naudotu didelio pasirinkimo nėra, todėl nežinau ar verta laukti pigiau. Man perkant labai pasisekė, sumokėjau 1550lt, būklė ideali ir garantijos dar metai su puse. Bet nujaučiu, kad pasisekė man tiesiog:)
ar labai lenkia vaizda?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Vidžiūnas    2011 12 04 19:51      

Lyginant su kitais plačiakampiais nelabai, bet aišku šiektiek kraipo. Nemažai paskutinių mano nuotrauku daryta prie 11mm su šiuo objektyvu, bet iš jų nelabai matysis gal

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Haroldas Radaitis    2011 12 04 21:21      

Gytis Vidžiūnas rašo:
Lyginant su kitais plačiakampiais nelabai, bet aišku šiektiek kraipo. Nemažai paskutinių mano nuotrauku daryta prie 11mm su šiuo objektyvu, bet iš jų nelabai matysis gal
najei toks lenkimas...tai mane tikrai tenkina.o sitas fotofabrike komentaras siek tiek isgasdino..PRIVALUMAI: geras svoris, tiek krastuose tiek center islieka beveik toks pat detalumas.

TRŪKUMAI: blogas autofokusas, siaubingos chromatines aberacijos, smarkiai gaudo "zuikius"

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: vertas gal tik puses savo kainos. tikrai prastai veikaintis autofokusas. chromatines aberacijos tokios baisios kaip pas pigiausia canono kitini objektyva. del zuikiu taip pat baisi padetis, trumpai sakant sviesos sitas daigtas bijo smarkiai. del astrumo tai gal tarp savo klases konkurentu (sigmos ir tamrono) lyderis, bet siaip astriu jo nepavadinciau.

apibendrinant ... viena diena gavau, kida diena iskart idejau i pardavima...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Vidžiūnas    2011 12 04 22:16      

Dėl zuikių sutinku. Juos tikrai gaudo.
Autofokusu nesiskundžiu. Daug fotografuoju naktiniuose klubuose (apšvietimo visokio ten būna), susitvarko neblogai.
Dėl chromatiniu aberaciju nesutikčiau. Nėra jos tokios ryškios ir su PS ištaisomos nesunkiai.
Aš tikrai nesigailiu nusipirkęs jį. Būtumėt Canonistas pakviesčiau į svečius pasibandyt...Smile
P.S. tą komentarą atsimenu ir jis mane gąsdino prieš perkant:D


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Haroldas Radaitis    2011 12 04 22:21      

Gytis Vidžiūnas rašo:
Dėl zuikių sutinku. Juos tikrai gaudo.
Autofokusu nesiskundžiu. Daug fotografuoju naktiniuose klubuose (apšvietimo visokio ten būna), susitvarko neblogai.
Dėl chromatiniu aberaciju nesutikčiau. Nėra jos tokios ryškios ir su PS ištaisomos nesunkiai.
Aš tikrai nesigailiu nusipirkęs jį. Būtumėt Canonistas pakviesčiau į svečius pasibandyt...Smile
P.S. tą komentarą atsimenu ir jis mane gąsdino prieš perkant:D

aciu nusiraminau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą