Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Programos nuotrauku perdarymui?!

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas eivrieivri    2011 11 16 0:50      

Kas gal zinote geru programu nesudetingu is kuriu galima butu padaryti grazias nuotraukas??
As pradedanti fotografe labai noreciau jusu pagalbos kas sioje srityje daugiau nusimano:)
P.s. galit ir kokiu nors idomybiu ir suptilybiu pridurti prie sios temos apie geru nuotrauku daryma ir perdaryma!? Smile
Dekui.[b]
[/u]


Paskutinį kartą redagavo eivrieivri, 2011 11 17 15:01 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 11 16 10:20      

Pati paprasčiausia, nesudėtingiausia ir nemokama, manau, būtų pinhole - jokių ribų fantazijai su minimum įrankių/nustatymų.

O kol laukiate patarimų, pasitreniruokite rašyti taip, kad skaitantiems nereikėtų pasitelkti kriptologijos žinių taip parodydama bent minimalią pagarbą Jūsų šveplo pagalbos šauksmo skaitytojams.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas eivrieivri    2011 11 17 14:59      

As labai atsiprasau uz mano lietuviu kalba bet as jau 15 metu negyvenu lietuvoje, ir man labai sunku sneketi normaliai lietuviskai, plius neturiu as tos programos kur galima deti lietuviskas raides.

Dekui


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 11 17 15:33      

eivrieivri rašo:
As labai atsiprasau uz mano lietuviu kalba bet as jau 15 metu negyvenu lietuvoje, ir man labai sunku sneketi normaliai lietuviskai, plius neturiu as tos programos kur galima deti lietuviskas raides.

Dekui

Na, nors ir sunku, bet šnekate visai gerai. Nekurie Lietuvoje gyventys daro daugiau klaidų nei Jūs. O programos lietuviškom raidėm nereikia jokios specialios, nebent iš kokio nors Android telefono rašote... Beje, Jūsų portfolio parašyta naudojant diakritines raides, taip, kad galite kai norite.

Įsivaizduojate jei kokie rusų, graikų ar japonų emigrantai rašytų į forumus savo kalba, bet lotyniškom raidėm ... manau per paieškos sistemas sunku būtų surasti tai ko ieškai ir skaitytojams tokių kometarų akys išvarvėtų...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saugirdas Gumbis    2011 11 19 9:47      

Mokykis dirbt su Photoshopu, nereiks jokių kitų programyčių ir sumaišties kompe, kai prisiinstaliuoji begalę ir po to susimaišai kuri ką gali.Photoshopas - viena universaliausių programų.
Vis tik geriausia ir gražiausia tai, kas natūralu:)Iš postų suprantu, jog su pc nelabai draugauji:))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 11 19 12:01      

Na, pradėti nuo Photoshopo brangu gali būti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saugirdas Gumbis    2011 11 19 12:44      

Neskatinu pirataut, bet vieša paslaptis, photoshop galima parsisiūsti iš visagalio interneto:))Tad brangus gali būti tik laikas besimokant:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 11 20 7:14      

S.G. rašo:
Neskatinu pirataut, bet vieša paslaptis, photoshop galima parsisiūsti iš visagalio interneto:))Tad brangus gali būti tik laikas besimokant:)

Neskatinu vogti, bet gretimame kieme stovi visai neblogų automobilių be signalizacijos. Puiki proga pasimokyti vairuoti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2011 11 20 10:24      

http://graphicssoft.about.com/od/pixelbasedwin/tp/freephotoedw.htm
gal ir nevisi nemokami isvardyti bet gal pades


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saugirdas Gumbis    2011 11 20 12:55      

Ponas Ramūnai, na kam viską apsunkinat?Smile))Netikusiais pavyzdžiais laidotės.Protingas žmogus, jei yra proga gaut kažką pigiau ar nemokamai, ta proga ir naudojasi, kvailas žmogus už tą patį moka.Kitaip sakant "Kvailį ir bažnyčioj muša".
Reikia skatint žmonės kurt, vystyt veiklą, padėt, patart, o ne keltis, rodyt principus neaiškius, atmušinėt norą su pareiškimais kaip brangu.
Jei pačiam niekas pradžioj nepatarė, nepadėjo, nereikia lieti nuoskaudų:)Su taika:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 11 20 21:39      

S.G. rašo:
Ponas Ramūnai, na kam viską apsunkinat?Smile))Netikusiais pavyzdžiais laidotės.Protingas žmogus, jei yra proga gaut kažką pigiau ar nemokamai, ta proga ir naudojasi, kvailas žmogus už tą patį moka.Kitaip sakant "Kvailį ir bažnyčioj muša".
Reikia skatint žmonės kurt, vystyt veiklą, padėt, patart, o ne keltis, rodyt principus neaiškius, atmušinėt norą su pareiškimais kaip brangu.
Jei pačiam niekas pradžioj nepatarė, nepadėjo, nereikia lieti nuoskaudų:)Su taika:)

Tikriausiai turėčiau jaustis nepatogiai, kad man nepadėjo tapti vagimi ar kitaip tariant nepatarė ir neparodė, kur kas guli nemokamai. Kažkaip net priešingai sakė, kad vagia tik padugnės ir jie gali tai vadinti įvairiai (pigiau, veltui, gauti, pasiskolinti, rasti), bet esmė ta pati....
Ir kodėl pav. netinkamas, ar jei vagi duoną - nesi vagis, o dešra - jau vagis?
Kaip suprantu S.G. pačiam jau tikriausiai visai netoli iki supratimo, kad tie "bažnyčioje mušami kvailiai" vaikšto gatvėmis, o protingi, kuriems savo laiku teisingai "parodė" juos muša ir gatvėse atimdami telefonus, pinigus, kompiuterius, nes kam pirkti, kai galima gauti pigiau.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saugirdas Gumbis    2011 11 20 22:25      

Išsiliekit, palengvės Smile) Žinau, aš padugnė, degradas, kas tik norit, nes noriu mokytis ir neturiu pinigėliu legaliam softui Smile "Vaikšto gatvėmis"..Mažiau filmų žiūrėkit Smile Labai jau pagiežinga asmenybė esat. Gerai, baigiam offtopic'a, visvien, matau, bendros nuomonės neprieisim.
Turbūt tas amžius kaltas, kai prasideda bambėjimai ir atsiranda nepasitenkinimas viskuo Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 11 20 22:36      

Aš ir nesitikėjau supratimo.
Dėl noro mokytis - sveikintina, bet reiktų pasistengti kilstelti galimybes, kad jos leistų patenkintų norus/poreikius, o ne tenkinti poreikius/norus neturint tam galimybių. Beje ne tik norintiems mokytis, bet ir besimokantiems Adobe turi pikią akademinių nuolaidų sistemą.
Nes gyvenant tokiais principais, kai norai tenkinami neturint tam galimybių, gali baigtis kai norėsite mokytis važinėti nauju SLK neturėdamas tam galimybių.
Kaip taisyklė tokie principai radikaliai pasikeičia kai kas nors sumano pasimokyti vairuoti tokių veikėjų automobilį arba pradeda pardavinėti jų nuotraukas kaip savo


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saugirdas Gumbis    2011 11 21 9:50      

Ramūnai, viskam juk yra ribos:) Na nereikia į tuos kraštutinumus taip grimzti:)Nuotraukų vagystė ar pardavinėjimas reiškia pripažinimą autoriui, na nes valio, jos buvo pastebėtos:)Tik profesionalui tai gali būti problema, o iki tokio tiek man, tiek daugumai dar toli:)Na suprantu Jūsų pyktį: "kodėl aš moku, o kiti naudojas nemokamai".Matot, jei aš kada nors būsiu Jūsų lygio, tuo labai abejoju, aš ir sau leisiu mokėt už softą:)Manau kiti taip pat leis:)
O prie ko čia automobiliai?Ar tamstos kas pavogė?Nereik tokių drastiškų pavyzdėliu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 11 21 14:29      

Tai, kad aš visai nepykstu. Kiekvienas pats nusprendžia kuo ir kokiu jam būti.
Manęs niekas neapvogė. O kodėl gi ne automobilia? Ar pašto ženkliukai palyginimui tiktų labiau?


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą