Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Reikia patarimo dėl nikon f80

     

Pranešimas laumel    2011 10 14 12:58      

Sumasčiau nusipirkti juostinuką. Šiaip jau turiu olympus om-1, tačiau šis vis genda ir objektyvų pasiūla labai jau maža.
Ir kažkaip užsikabinau ant nikon f80 + nikkor 50mm 1.8. Bet dabar galvoju ar apsimoka? Nikon objektyvų neturiu, veidrodinio per ateinančius metus nežadu pirkt. Kiti nikon objektyvai gan brangūs. Ar užtektų vien 50tuko? Galvoju fotografuoti daugiausia žmones.
Abejoju dėl to, kad juostinukus dažniausiai visi perka dėl pigių objektyvų. Tai gal geriau pirkti kokį visiškai manual + keleta nebrangių ir šviesių objektyvų? Bet reiktų, kad išlaikymas būtų bent 1/2000
Dėkui už informaciją Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gaziulka    2011 10 15 19:19      

turiu ta f80 su 1.4 50-tuku, tarp visu kitu savo juostiniu. fotikas kaip fotikas, geras. pries pirkdama paziurek daugiau fotkiu, kaip tavo norimas pirkti objektyvas piesia, ar tau patinka. del to, ar tau uzteks vien 50-tuko, tai cia jau tau paciai reikia pajusti ir apsispresti. visi mano siaurajuosciai fotikai yra tik su 50-tukais, vargo nematau, fotografuoju irgi dazniausiai zmones. kad juostinius visi perka del pigiu objektyvu, tai smarkiai abejoju, dazniausiai juostinius perka del to, kad tai juosta.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas laumel    2011 10 16 10:53      

Tu teisi, kad perka todėl, kad juosta. Man pačiai juosta daug gražiau. Ir pats fotografavimo procesas įdomesnis. Apžiūrėjau jau nemažia nuotraukų flickr. Minėtas objektyvas man visai patinka. Dėkui už patarimus =]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Sima Zdanevičiūtė    2011 10 26 11:35      

Nusipirk dar perėjimą į sriegį ir galėsi pritaikyti nemažai objektyvų - pigesnių ;]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 5000    2011 10 26 15:52      

Sima Zdanevičiūtė rašo:
Nusipirk dar perėjimą į sriegį ir galėsi pritaikyti nemažai objektyvų - pigesnių ;]

Aukso žodžiai, bet ieškok ir su fokusu į begalybę.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą