Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

PARDUODU canon 500D

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Ic Zin    2011 9 06 8:25      

Jeigu žodis REFURBISHED reikštų, kad pakeistas užraktas - tai daugiau ten nelabai kam yra dėvėtis.
Jeigu pirmam foto aparato šeimininkui numirė procesorius padarius 25000 kadrų - antrasis šeimininkas gauna daiktą, kuriame net nera informacijos apie tai Smile
Tuom ir skiriasi refurbished laptopas nuo refurbished foto aparato. -- didelė loterija.
................
Norėčiau vienu kartu atsakyti ir Mindaugui Jarockiui: Čia yra bendruomenės puslapis, o ne skelbimų lenta. Kaip patarsi naujokui, taip jis ir galvos visą likusį gyvenimą apie Lietuvos fotografus. Ar gal Jūs manote, kad "išdulkinti" savo artimą vien todėl, kad jis nepatyręs daro garbę?
................
Taip pat ir Gerdai atsakysiu : Aš prie Jūsų nepristojau, Jūs tiesiog sumanėte pabendrauti, o aš palaikiau pokalbį Smile


Paskutinį kartą redagavo Ic Zin, 2011 9 06 9:50 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas A&Ž    2011 9 06 8:34      

Stai gerbiamas Ic Zin ir patvirtino savo statusa, jis taikrai toks kaip ir rasiau, jo atmintis kaip blondines jis jau maiso ir nebeprisimena kam ir kada priderge, tiesa sakant niekada nepardavinejau sigmos ir net neturejau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gerda Paužaitė    2011 9 06 12:08      

Aš nežinau kokia dar kalba tau paaiškinti koks yra šitas fotikas, tad daugiau ir nekalbėsiu.
Kur moderatoriai ar adminitratoriai kai jų taip reikia. ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2011 9 07 21:52      

ramanc rašo:
Labai gerai, kad yra netinginčiu pakomentuoti. Ne visi žino ką reiškia REFURBISHED. Koks žalias naujokas gali neatkreipti dėmesio į žodį REFURBISHED ir nusipirkti kaip naują. O po to ašaras braukia. Apgavo, seną už naujo kainą įkišo.


Naujokas fotografijoje, tai dar nereiškia, kad naujokas gyvenime. visada reikia pasidomėti prieš perkant.
_________________
-------------------------------------------
baltavarna.com


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2011 9 07 22:02      

Ic Zin rašo:
Jeigu žodis REFURBISHED reikštų, kad pakeistas užraktas - tai daugiau ten nelabai kam yra dėvėtis.
Jeigu pirmam foto aparato šeimininkui numirė procesorius padarius 25000 kadrų - antrasis šeimininkas gauna daiktą, kuriame net nera informacijos apie tai Smile
Tuom ir skiriasi refurbished laptopas nuo refurbished foto aparato. -- didelė loterija.
................
Norėčiau vienu kartu atsakyti ir Mindaugui Jarockiui: Čia yra bendruomenės puslapis, o ne skelbimų lenta. Kaip patarsi naujokui, taip jis ir galvos visą likusį gyvenimą apie Lietuvos fotografus. Ar gal Jūs manote, kad "išdulkinti" savo artimą vien todėl, kad jis nepatyręs daro garbę?
................
Taip pat ir Gerdai atsakysiu : Aš prie Jūsų nepristojau, Jūs tiesiog sumanėte pabendrauti, o aš palaikiau pokalbį Smile



Čia ir bendruomenės puslapis ir skelbimų lenta, o kartais ir super mamų forumas. Nemanau, kad čia kasnors, ką nors labai "išdultinti" nori. Skelbime pateikta visa informacija, taip pat ir kaina (kuri ir mano manymu smarkiai perdidelė). Bet kita vertus gal ta kaina nebūtų tokia, jei ne tas liguistas noras derėtis. Ar teko kada pardavinėti daiktą kai jo vertė arti 500, o "pirkėjas" del dviejų litų tau 10 min smegenis kruša ir kai nuleidi tuos du litus, tai jis dėl dar dviejų litų tą patį daro? Very Happy
Aš pardavinėdamas irgi kainą užmetu, kad bent 1/3 būt galima nuleisti, kad pirkėjas ramiau miegotu Very Happy
_________________
-------------------------------------------
baltavarna.com


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą