Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Negatyvu skeneris

     

Pranešimas Augustinas Tumenas    2011 8 17 19:33      

Sveiki,

Noreciau isigyti negatyvu skeneri. I ka atkreipti demesi ji renkantis? Gal galetumete ka rekomenduoti?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2011 8 17 21:57      

Nežinau į ką, bet žinau tik tiek, kad už pigiai jo nenupirksi. Tai iš to išeina, kad į kainą reiktu atkreipti dėmesį. Jei dauguma skaneriu dar puse velnio dirba su spalvota juosta, tai su juodai balta juosta jais dirbti negalima. Aš pats svarstau galimybę įsigyti Epson V500, pažiūrėjus pavyzdžius intike atrodo visai patenkinamas variantas ir kaina dar pakankamai padori.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Augustinas Tumenas    2011 8 17 22:06      

O ka tu manai apie mazas dezutes su vieta 6 negatyvams stumdomoje juostoje? Aisku, nekalbu apie tokius daiktus, kurie Ebay parduodami uz 50 USD ar dar maziau, bet galbut ir mazuju skeneriu tarpe yra neblogu variantu? Tiesiog nuomone noreciau isgirsti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rusnė Jasiulevičiūtė    2011 8 24 21:13      

nusipirkau agfa click skaneri ir labai labai patenkinta esu juo: )
gali pasiziureti mano nuotraukas, visos skanotos tuo skaneriu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2011 8 24 22:05      

ilgą laiką skanavau 35mm juostas minolta dual scan 4, kol sugedo. na bet jau ir taip manau per daug iš jo gavau. dabar įsigijau Plustek Opticfilm 7600i SE. aš patenkintas juom.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Augustinas Tumenas    2011 8 24 22:55      

Plustek gaminys neblogas, nes visai smagu, kai maza dezute skanuoja 7600 DPI raiska Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2011 8 25 5:58      

turiu epson V500, visai neblogas daiktas. ir su spalvom pusė velnio, ir jb visai nieko. ypač plačią. ir kaina ne kosminė. turiu ir paprastą dedikuotą siauriai juostai, tai irgi nieko, nors lepus, velnias Smile ne visas juostas ima, pvz.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2011 8 25 7:20      

antrinu Petruškai, v500 geras daiktas už protingą kainą, ypač jei turėsi plačios juostos, naudoju metai laiko,viskas liuks, na gal kiek rėmeliai užspaust juostoms tokie biški nedadaryti (-:

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2011 8 25 8:33      

skarbonke rašo:
antrinu Petruškai, v500 geras daiktas už protingą kainą, ypač jei turėsi plačios juostos, naudoju metai laiko,viskas liuks, na gal kiek rėmeliai užspaust juostoms tokie biški nedadaryti (-:


man su plačia viskas ok, va siaurą tai papildomai pasiaurina Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas dzews2007    2011 8 27 19:33      

aš už Epsoną V500

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2011 8 27 20:43      

Augustinas Tumenas rašo:
O ka tu manai apie mazas dezutes su vieta 6 negatyvams stumdomoje juostoje? Aisku, nekalbu apie tokius daiktus, kurie Ebay parduodami uz 50 USD ar dar maziau, bet galbut ir mazuju skeneriu tarpe yra neblogu variantu? Tiesiog nuomone noreciau isgirsti.


Daug maž įsivaizduoju apie ką tu kalbi. Nesu nei vieno bandęs tai objektyvus negaliu būti. Bet logiškai mąstant tie kur eBay kainuoja po 50 USD parkeliavę pas mus neretai kainuoja jau 500 LT ir tik kaina juos padaro geresniais nei tie už 50 USD. Niekas realiai jū nėra čia išbandęs ir pavyzdžių neturi. O ką gamintojas pateikia tai manau tuo tikėti tikrai neverta.
_________________
-------------------------------------------
baltavarna.com


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Augustinas Tumenas    2011 8 27 21:37      

Rusnė Jasiulevičiūtė rašo:
nusipirkau agfa click skaneri ir labai labai patenkinta esu juo: )
gali pasiziureti mano nuotraukas, visos skanotos tuo skaneriu.


Ji naudojasis butent tokiu skeneriu, apie kuri kalbejau - maza, nebrangi dezute, kuri nufotkina negatyva ir i kompa perkelia mazdaug 5 ar 9 (geresni) Mpx raiskos nuotrauka, nes nesugeba skenuoti didelemis DPI reiksmemis. Ziurejau jos darbus, nebloga kokybe, bet vis tiek, flatbed'as, toks kaip Epson V500 zymiai rimtesnis aparatas. Taciau... mazieji flabed'u broliai irgi geri, nes sugeba nuskenuoti nuotraukas, o ir kaina ju mazesne. Labai idomu, us kokiais skeneriais dirba fotoatleje, kuriose galima is negatyvu tiesiai i CD skatmeniniu formatu isirasyti nuotraukas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2011 8 27 22:00      

Citata:
Labai idomu, us kokiais skeneriais dirba fotoatleje, kuriose galima is negatyvu tiesiai i CD skatmeniniu formatu isirasyti nuotraukas.


Noritsu Koki pagrinde, jei ką sako žinoma Very Happy Dar būna Fuji, gal ir Minolta atrastum. Bet tai didžiulės mašinos su integruotais skaneriais.
_________________
-------------------------------------------
baltavarna.com


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rusnė Jasiulevičiūtė    2011 8 27 22:34      

tai jo, kadangi nesinori labai daug investuoti į tai, kas nežinai kiek truks, o ir to man uztenka: ) aišku kiekvienas savo reikalavimus kelia tai tikrai ne visiems tiks tokia dėžutė.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Augustinas Tumenas    2011 8 28 10:45      

Realiai tai atsizvelgiu i kaina, bet... Nors dar tik planuoju isigyti DSLR, nenoriu apleisti fotografijos su juostomis, tad kaip ir norisi kokybiskesnio daikto, kuris butu geras ir su rezervu ateiciai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą