Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Reikia pagalbos del objektyvo

     

Pranešimas Tomas S    2011 5 15 14:32      

Sveiki,

turiu nikon D5000 foto aparata su 18-55mm objektyvu,bet noreciau isigyti rimtesni objektyva kuris tiktu kelionese.
Esu tik pradedantis fotografas todel apie objektyvus ne ka ismanau.Gal galit patart.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 44    2011 5 15 20:35      

18-200mm,geresnis nedaug,bet universalesnis tikrai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2011 5 16 14:16      

Aš anksčiau irgi taip maniau ir įsigyjau 18-200. Ir pasakysiu, kad man neįtiko. Palygint sunkus kelionėm, bjauru fotografuot vertikaliai į viršų ar apačią - arba išsitraukia visas, arba sulenda. Ir bendra vaizdo kokybė neįtikino - atrodo, kad nors kitinuko ir klera plastmasės, fokuso žiedo visai jau geriau rankom nejudinti ir t.t., tačiau optika laaaabai gera, kitinukas ir aštresnis, ir apskritai maloniau su juo. Link 200mm, tai 55-200 čia irgi geresnis pasirodė. O šiaip dabar tai daugiausia uždedu DX35mm ir beveik viskam ir pakanka. Dabar vaikas man tą 18-200 numetė ant plytelių supylė viduj kažką mechaniško taip gerokai, kad remontuot jau per brangu, pats gal kada pasiardysiu, dar nežinau. Bet labai jau jo ir nesigailiu, na, gal kad tik pinigus į balą išmečiau. Gal koks 16-85 būtų buvęs geriau, bet viskas, jau daugiau nebeprasidėsiu, kiek turiu, tiek su kaupu užtenka.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Heaton    2011 5 16 15:39      

ko tau truksta is 18-55?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas S    2011 5 21 1:25      

turbut daugiausia truksta kai gamtoj fotografuoji tai vaizdo pritraukimo

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilius S.    2011 5 21 8:27      

Aš su D5000 naudoju 18-105. Esu patenkintas, bet planuose turiu nusižiūrėjęs 70-300, kadangi mėgstu gamtoje pašaudyti į paukščius. Tokiems dalykams 105mm per mažai. Svyruoju šiuo metu tarp objektyvų 55-300 ir 70-300. Kaina jų skiriasi nemažai. Įdomu kaip kokybė. Reiks kada pasibandyt vilbroj nuvažiavus.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą