Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Daužtų objektyvų,visokių lęšių, m42-eos adapterio

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Vytautas V    2010 8 23 22:28      

MP rašo:

as turiu nuo FED'o. nezinau ar kokia nauda is jo yra - panasu, kad stiklai buvo isrinkti ir neteisingai sudeti, o gal dar kas. zodziu, viskas veikia, bet neteisingai fokusuoja...

panašus ir pas mane guli...
galinio lęšio akivaizdžiai lyg ir trūksta...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Sidlauskas    2010 8 23 23:56      

gerai idomu pasidre kalusimelis bandau visaip isgauti fish eye efekta kas idomaiusia jei paimt paprasta padidinimo stikla ir ziuretume pro ji tam tikru atstumu jie visi turi panasumo i fish eye vaizda bet kaip is sito islausti nauda turiu kelis lanai didelius lesius gal kazkaip imanoma juos sumontuoti ???

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas V    2010 8 24 7:17      

buvo vienas panevėžietis per kūdros gimtadienį užsidėjęs du didelius didintuvinius kondensorius ant objektyvo. aš pats rezultato nemačiau, bet sako, kad gavosi toks cirkuliarinis žuviakis...
kokio dydžio tie labai dideli.. aš vat dabar radau porą 110 mm skersmens lęšių, labai džiaugiuosi, portretnyką kokį tais darysiu...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Wylius    2010 8 24 14:04      

Jaučiu, kad taip Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Sidlauskas    2010 8 24 14:23      

jojo paziurejau pagalvojau paardziau ir man prireike m42 objektyvo galu nes triu senus minoltos objektyvus geri bet nera kaip ant canon uzdeti tai nuardziau zenituka po to minoltos objektyva ir ziuriu kad pora skiluciu ir viskas kaip ir lyg taip turejo buti tai gal turi kas standartinius heleos objektyvus nebeveikiancius

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas V    2010 8 24 14:51      

Darius Sidlauskas rašo:
jojo paziurejau pagalvojau paardziau ir man prireike m42 objektyvo galu nes triu senus minoltos objektyvus geri bet nera kaip ant canon uzdeti tai nuardziau zenituka po to minoltos objektyva ir ziuriu kad pora skiluciu ir viskas kaip ir lyg taip turejo buti tai gal turi kas standartinius heleos objektyvus nebeveikiancius

helios'us man, tu apsieisi Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas V    2010 8 31 8:15      

Gal kas turit kokių didintuvinių kondensorių nuo krokus'o ar nuo dar kokio chlamo?

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą