Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Apšvietimas ir kt.

     

Pranešimas Saulius Stramkauskas    2010 8 23 14:09      

Sveiki, iškart noriu paminėti, jog prieš kurdamas temą naudojau paiešką ir perskaičiau tai, ką radau. Tačiau liko dar keletas neatsakytų mane dominančių klausimėlių ir tikiuosi Jūsų pagalbos

Taigi, apie studijinį apšvietimą: noriu įsirengti ale namų fotostudiją. Kadangi nesu prieš tai susidūręs, tad pradėjau skaitinėtis ir mokytis kaip viskas vyksta ir ko reikia. Klausimas toks- ką manote apie tokius dalykus kaip šis: http://cgi.ebay.co.uk/540W-STUDIO-Flash-Lighting-SET-3x180w-KIT-SOFTBOX-BAG-/200508962723?pt=UK_Photography_StudioEquipment_RL#ht_4659wt_113
7 ? +sai ir -nusai- labai įdomu būtų išgirsti. Kitas dalykas- patarimai iš Jūsų lūpų. Taip pat mąstau apie 5-1 reflector kit ir be abejonių trikojį.

Naudoju Canon 400D su Sigma 17-70mm f2.8 ir Sigma 70-300mm f4. Pradžiai, manau, kaip ir tiktų. Po to pasiemus kokį 50mm f1.4 būtų šaunu.

Dar klausimas dėl blicų.Kai seniai pirkau fotiką,gavau sigma ef-500 dg st blicą. Tačiau negaunu rezultato, kokio noriu. Čia, mąstau, gal nemoku elgtis dar su juo..Galas žino. Naudoju 2700 akumuliatorinius elementus, tačiau blicas greit miršta, didelės pauzės tarp jo pasikrovimų... Norėčiau išgirsti patarimų kaip elgtis su juo, arba kokį blicą galėtumėte parekomenduoti, kuris atitiktų kainos ir kokybės santykį. Aišku, kaina pageidautinai įkandama.

Žinau, kad kartojuosi gal ir ne taip viską konkrečiai parašiau, bet labai tikiuosi atsakymų ir patarimų ar nuorodų į patarimus šia tema. p.s. google naudotis moku,tačiau norisi trumpo ir aiškaus atsakymo.

Iš anksto dėkoju už pagalbą Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nikonis G    2010 8 23 16:12      

Tikiuosi atkreipėte dėmesį, kad būtent šitos prekės nesiunčia į Lietuvą, ir rašo, kad tai be išimčių.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Stramkauskas    2010 8 23 16:16      

Na, su siuntimu as kaip nors jau pats susitvarkysiu. Dėkui visvien už pastebėjimą. Mane labiau domina nuomonės ar technika verta dėmesio, nes šioj srity esu visai nepatyręs. Taip pat nuomonės apie blicą. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Žilinskas    2010 8 23 19:56      

Patarimas toks, kad 3x180w yra labai blogai. Paieškok, kad BENT viena galva komplekte turėtų BENT 300W... Ir dar... ką fotografuosi? daiktus? žmones? daiktam užteks. Užtektų ir specialios šviesdėžės. Su žmonėmis, reiktų ir korį turėt ir snoot'ą ir beauty dišą ir bent kažkokį octo. Nors, žinoma, viskas su laiku Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Žilinskas    2010 8 23 19:56      

Patarimas toks, kad 3x180w yra labai blogai. Paieškok, kad BENT viena galva komplekte turėtų BENT 300W... Ir dar... ką fotografuosi? daiktus? žmones? daiktam užteks. Užtektų ir specialios šviesdėžės. Su žmonėmis, reiktų ir korį turėt ir snoot'ą ir beauty dišą ir bent kažkokį octo. Nors, žinoma, viskas su laiku Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Stramkauskas    2010 8 23 20:26      

Turiu vieną lempikę 1kW. Tai kaip key lamp, bus gana, manau. O kuo visas šitas kitas yra negeras? Ar tai per brangu, ko jie čia nori?

Ir dėl blico gal galite atsakyti. Labai knieti man visgi sužinoti..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Žilinskas    2010 8 23 21:49      

Saulius Stramkauskas rašo:
Turiu vieną lempikę 1kW. Tai kaip key lamp, bus gana, manau. O kuo visas šitas kitas yra negeras? Ar tai per brangu, ko jie čia nori?

Ir dėl blico gal galite atsakyti. Labai knieti man visgi sužinoti..


Dėl blico nelabai ką galiu pasakyti, paieškok bendraminčių, turinčių tokią pačią, paieškokok infos tam pačiam gūgle.

Kit'as gal ir geras, bet tik pačiai pradžiai. Po kokio mėnesioko pamatysi, kaip trūksta šviesos ir greitesnio užsikrovimo, nes beveik visada bus atsukti ties 1 - 1/4 galingumu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2010 8 23 22:13      

bek nuo tokiu kit'u kuo toliau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Stramkauskas    2010 8 23 23:50      

Tai tada į ką taikytis? Kokio apšvietimo ir kokios įrangos reiktų man žiūrinėtis? Na, pradžiai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nikonis G    2010 8 24 3:48      

Buvau įsigijęs čia www.studio-flash.com , kai svaro kursas buvo labai geras. Ėmiau kit'ą su 2 blykstėm 250Ws galingumo, snoot'ai, 80cm oktabox'ą, ir 90cm skėtį, reflektorių 5in1, stovą fonui, trigerius, viskas kainavo 1600Lt, garantija 1 metams, kokybė surinkimo super pagal kainą, einant laikui neišryškėjo jokių trūkumų. Vėliau tie kit'ai labai gerai įvertinti buvo daugelyje apžvalgų užsienyje, nes kai aš pirkau, jie dar nebuvo taip stipriai paplitę.
Užsisakęs ir vėliau laukdamas siuntinio, prisiklausęs "ekspertų", maniau, kad gal bus mažai galingumo, bet kai pradėjau naudot, pamačiau, kad retai naudoju daugiau nei pusę to galingumo. Fotografavau žmones. Reikia nepamiršti, kad su studijinėm blykstėm pakankamai ilgi išlaikymai dėl sinchronizavimo ribotumo, todėl, jei nežadi dirbt stipriai priverta diafragma, apie 200Ws per akis žmonių fotografijai prie normalių "portretinių" F dydžių, su dideliu galingumu turėsi bėdą, kad būsi priverstas naudot stipriai privertą diafragmą, o jei kas sako, kad išeitis stipriai numušt galingumą, tai pasiūlyčiau pasiskaitinėti apie tai, kaip keičiasi šviesos kokybė naudojant blykstę mažesniais galingumais nei optimalus diapazonas. Fonui pašviest dažnai naudodavau SB900 blykstę, su šviesos modifikatoriais pagal situaciją.
Bet reik žiūrėt ir tai, kokio dydžio patalpoje naudosi, ar lauke naudosi, ar norėsi "permušt" saulę ir t.t., bet paprastai, tai daugiau nei 300-400 Ws nėra prasmės išlaidaut, jei nesiruoši profesionaliai fotografijai didelėje studijoje ar lauke pilno ūgio portretams.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą