Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Kauniečių dėmesiui

     

Pranešimas Elas    2010 3 24 7:38      

Yra idėja atgaivinti Kauno fotoklubo veiklą. Visus, kuriems tai įdomu kviečiu į meet'ą šį ketvirtadienį (0325). Bus aptariami esminiai klubo klausimai. Būti ar nebūti... Smile))

Metas vyks " Berneliuose", M. Valančiaus gt., senamiestyje, šalia Katedros, rūsyje, 19val.


Paskutinį kartą redagavo Elas, 2010 3 24 18:29 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2010 3 24 13:04      

kur konkrečiau tas rūsys yra?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas    2010 3 24 15:17      

Išties, kuris rūsys? Gal kokia nuoroda bus? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rūta Urbonaitė    2010 3 24 15:28      

Jeigu vyno rūsys, ateisiu Smile Smile Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas B.B    2010 3 24 15:59      

Manau kiekvienam Kauniečiui tai aktualu. Konkrečiau apie tą rūsį?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elas    2010 3 24 18:30      

Berneliuose... Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elas    2010 3 28 12:45      

Trumpa ketvirtadienio meet'o ataskaita. Rinkomės vienu klausimu: reikalingas mums kauniečiams oficialus fotoklubas ar galime gyventi ir toliau taip kaip iki šiol. Pradžioje išklausėme gerb. Vidmantą Jankauską apie Kaune veikusius fotoklubus bei draugijas. Truputis istorijos ir daug garsių pavardžių. Po to prasidėjo diskusijos. Labai džiugu, kad buvo pareikšta įvairių minčių, nuo labai skeptiškų iki trykštančių optimizmu. Diskusija buvo gyva. Išsakyta daug nuogąstavimų, kad klubas gali žlugti dėl lėšų stokos, bei iškelta alternatyvi mintis, kad galima egzistuoti ir neregistruojant klubo, t.y vykdyti įvairius darbus bei projektus (parodos, meet'ai, kelionės). Alternatyvi klubo šalininkų nuomonė, kad klubas gali daugiau, nei dabar darome. Ties šiuo klausimų, ką gali oficialus klubas, ko negalėtų dabartiniai mūsų susibėgimai, meetai ir buvo pasiekta diskusijų kulminacija. Šioje vietoje gerb. Vidmantas pasakė paprastą ir teisingą mintį: nejaugi mes kauniečiai esame blogesni už kitus? Kėdainiai, Tauragė, Šilutė ir kiti miestai turi savo fotoklubus, tad kodėl mes negalime įteisinti savo veiklos, kurią ir taip jau kuris laikas vykdome? Smile)) Galiausiai įvyko mini registracija pritariančių ir norinčių dalyvauti Kauno fotoklubo veikloje. Užsirašė 18 asm. Ne visi sulaukė meet'o pabaigos ir išėjo anksčiau, tad šis sąrašas tik ilgės. Nutarta: rinktis dar kartą po 2 savaičių, bet jau ne kalbėti, būti ar nebūti, bet rinktis su konkrečiais pasiūlymais ir mintim sukurti (atkurti) Kauno fotoklubą. Iki to laiko, tikiuosi, bus sukurtas klubo įstatų projektas.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą