Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Parduodu 14 mm juosteles, bei fotoaparata Nova 330FF

     

Pranešimas Miroslav Staševskij    2010 2 02 20:57      

Parduodu juosteles 14 mm 20 kadru, jautrumas 64, turiu 20 vnt, taipogi fotoaparata skirta sioms juostelems nova 330FF, uz juostele nuorieciau 4 lt, uz fotoaparata 10 lt, bet jeigu pirktumet viska is karto atiduociau uz 70 lt Smile
867040141
arba rasykit i PM



» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Koncius    2010 2 02 23:25      

O bakelio jom ryskint neturi?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2010 2 03 6:56      

...taigi matosi prieš juosteles bakelio priedėlis joms ryškinti...matomai komplekte su aparatu parduodamas... Smile (prie Kiev visad būdavo pridedamas perkant)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miroslav Staševskij    2010 2 03 9:32      

na ta dali kur prie juosteliu atiduodu kartu, cia man atrodo viena dalis bakelio, arba as klystu, kazkokia dar detalyte prie ju yra, nelabai suprantu kam ji, bet ten langelis juostelei, jei reikes idesiu diaugiau foto

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2010 2 03 10:41      

Miroslav Staševskij rašo:
na ta dali kur prie juosteliu atiduodu kartu, cia man atrodo viena dalis bakelio, arba as klystu, kazkokia dar detalyte prie ju yra, nelabai suprantu kam ji, bet ten langelis juostelei, jei reikes idesiu diaugiau foto

tai priedas prie standartinio bakelio (jį reik turėt)...vietoj viršutinės ritės dalies dedasi šioji...su tokia konstrukcija galima ryškint 16 mm juostas... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas .    2010 2 10 23:12      

Visai fun butu manau pabandyti:) tik va kaip ten su ryskinimu butu, mm? Arvydai, padekit man:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2010 2 11 8:05      

Santa Katkus rašo:
Visai fun butu manau pabandyti:) tik va kaip ten su ryskinimu butu, mm? Arvydai, padekit man:)

...be problemų...tik kažin kaip tos juostelės...dabar ryškinau dvi tokias 1993 m svemas 16 mm,tai gavau dozę ištisinio vualio...gal laikytos buvo kažkur netinkamai...reik bandyt... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą