Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Ieškau Fotografo New York'e Vestuvėms

     

Pranešimas Jurga Petkus    2010 1 20 18:04      

Ieškau lietuvio (nebūtinai) fotografo galinčio pafotografuoti vestuves NY Balandžio/Gegužės mėn. Daug mokėti negalim bet daug ir neprašom - kelios foto ceremonijos metu ir po jos 1,5-2 val fotosesijos NY mieste. Norėsim tik CD su netvarkytom foto (norėčiau pasikoreguoti ir atsirinkti foto pati). Mes ne vietiniai, atvažiuosim iš Airijos tik sutuoktuvėms.
Susidomėjusius prašau parašyti man.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2010 1 20 18:31      

www.wed.lt

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jurga Petkus    2010 1 20 19:22      

Dėkui Herkau, bet pažiūrėjau kad tai geriausi LIETUVOS fotografai,o man reikia New York'e rast kokį nors Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Turčinskas    2010 1 20 19:44      

perkat bilietus ir atlekiu Smile darbas netgi for free...
Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ričardas Navickas    2010 1 20 20:00      

Jurga, planuoju panasiu metu i NYC. Keletas mano darbu yra cia: http://www.wed.lt/lt/foto/id/23/idd/2306/
Parasykite prasau man e-mail: richilt@yahoo.com, arba dar geriau skype: richilt, atsiusciau parodyti truputi grozio ir pasikalbetume.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jurga Petkus    2010 1 20 21:10      

Gytis Turčinskas rašo:
perkat bilietus ir atlekiu Smile darbas netgi for free...
Smile

Fainai būtų ania? Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jurga Petkus    2010 1 20 21:10      

Ričardas Navickas rašo:
Jurga, planuoju panasiu metu i NYC. Keletas mano darbu yra cia: http://www.wed.lt/lt/foto/id/23/idd/2306/
Parasykite prasau man e-mail: richilt@yahoo.com, arba dar geriau skype: richilt, atsiusciau parodyti truputi grozio ir pasikalbetume.


Ok susisieksiu su jumis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kris    2010 1 22 0:04      

Jurga J. rašo:
Gytis Turčinskas rašo:
perkat bilietus ir atlekiu Smile darbas netgi for free...
Smile

Fainai būtų ania? Laughing


hmm cia suprask brangu bilieta nupirkt?... siaip labai normalus pasiulymas imho... ar tikites, kad kazkas uz ~500 lt (200$) amerikoj imsis jusu vestuves fotografuoti? Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Martynas    2010 1 22 0:51      

o tu isivaizduoji kad tau uz 1000lt nupirks bilietus i vieta su lektuvu? Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas B.B    2010 1 22 5:54      

Martynas rašo:
o tu isivaizduoji kad tau uz 1000lt nupirks bilietus i vieta su lektuvu? Very Happy

idomu kur butu galima nusipirkt bilietus uz 1000lt i NY ????


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 1 22 8:46      

Bet sutikit,skelbimas kiek nelogiškas ...Na paskaičius ,atrodo kad viskas labai paprasta ,atleki pusdieniui pafotografuoji ir laisvas .Šitoj situacijoj įsivaizduoju ,kad tokį malonumą gali leisti sau turtingas žmogus ... bet 'Daug mokėti negalim' ...Aišku mažytė galimybė yra,kad kažkas ,kaip tik tokiu metu bus NY , norės atsitraukti nuo savo reikalų ir uždirbti kažkiek pinigėlių ...
Ar ne geriau reikėjo ieškoti internetinio adreso atelje,privat.,firmos NY ir tartis su jais ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Martynas    2010 1 22 13:13      

B.B rašo:
Martynas rašo:
o tu isivaizduoji kad tau uz 1000lt nupirks bilietus i vieta su lektuvu? Very Happy

idomu kur butu galima nusipirkt bilietus uz 1000lt i NY ????


Cia ne mane turbut turejai cituot... arba tavo komentaras su mano citata turejo but toks:
JOA SUTINKU SU MARTYNU, uz 1000LT bilietu nieks tau nenupirks...

Beje, atrodo taip imi su bilietais, sedi i lektuva ir nuskrendi... Very Happy Visu pirma reik viza turet, o va su viza buna problemu, ir beto, jos ne FOR FREE dalinamos Very Happy todel cia tokie, pirk bilieta ir atvarau FOR FREE tai logikos nulis...

Ir isvis skelbimas be logikos, cia gerai sako tas auksciau Very Happy nebent nedaug moketi = 2000$ (zinot, amerikonai kriziu per daug nejaucia, todel 2000$ vestuvems... niekas Very Happy)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jurga Petkus    2010 1 27 23:39      

Oho kokios diskusijos užvirė. Nesuprantu kas jums mano skelbime atrodo nelogiška. Aš ieškau fotografo New York'e, o ne klausiu kas skristų iš Lietuvos fotografuoti mano vestuvių. FotoKūdra vienija ne vien Lt gyvenančius, bet visame pasaulyje išsibarsčiusius fotografus. Pvz Airijoje kelis metus gyvuoja lietuviu fotografų (mėgėjų ir profų) klubas 'Fotomanai' todėl (gyvenantiems) važiuojantiems į Airiją tuoktis - atsirastų ir vietinių fotografų, kurie sutiktų fotografuoti vestuves. Nenustebčiau jei ir NY yra lietuvių fotografų.
Rolling Eyes

Yra keli pasiūlymai iš fotografų gyvenančių Lietuvoje, tariamės, sprendžiam ir žiūrėsim...bet neatmetu galimybės, kad dar rasim ir vietinį. Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą