Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Canon 450D rinkinukas tobulėjančiam fotografui

     

Pranešimas Simonas Valatka    2010 1 17 19:29      

Idealus rinkinukas tobulėjančiam fotografui:

Canon 450D www.mikasbinkis.lt/straipsniai/canon450d
PLIUS
Objektyvas Canon 17-85 mm F/4-5.6 IS USM (su stabilizatorium) www.dpreview.com/lensreviews/canon_17-85_4-5p6_is_usm_c16.../
PLIUS
Pagalba ir patarimai tobulėjant fotografijoj

FAQ:
Q: Kiek kadrų padaryta?
A: Nė kiek, aparatas ir objektyvas nauji

Q: kodėl parduodi?
A: išlošiau kaip prizą konkurse www.amateurphotographer.co.uk/apoycompetition/APOY_2009_Low_...
Man jis nereikalingas, nes turiu tokio pat lygio rinkinuką. Kai pribręsiu, keisiu į aukštesnės klasės.

Q: Ar yra garantija?
A: Garantinės kortelės su įrašytais serijiniais numeriais yra, bet jos neužpildytos, kadangi šiem daiktam nebuvo pirkimo-pardavimo proceso. Vedu derybas su Canon UK dėl kortelių užpildymo.

Q: Ką reiškia "Pagalba ir patarimai tobulėjant fotografijoj"
A: Tai reiškia, kad pardavęs šį rinkinuką aš nepasilpausiu, kaip tūlas perkupas, o pagal poreikius ir norus pakonsultuosiu kaip patobulinti fotografijos žinias ir įgūdžius. Pvz. Elektroniniu paštu aptarsiu atsiųstas nuotraukas, duosiu skaitmenines fotografijos knygas ir pan. Kiek aš tame nusimanau ir ką galiu pasiūlyti - spręskit pagal mano darbus: http://fotokudra.lt/aaut.php?aut=4044

Q: tai kokia kaina?
A: Aparatą ir objektyvą parduotu 20% pigiau nei galima nusipirkti parduotuvėje Lietuvoje. Pigiausiai radau fotofabrike: 450D body 1799, objektyvas Canon 17-85 mm F/4-5.6 IS USM 1299, taigi 1799+1299=3098 -20% = 2478 Lt

Q: tai koks navaras pirkt be garantijos?
A: Kaina. Gauni naujus daiktus 620 Lt pigiau nei parduotuvėje. Taip yra nedidelė tikimybė, kad kažkuris daiktas suges (sunkiai tikėtina, kad suges abu). Už 620 Lt gedimą tikrai pataisys.

Viskas sąžiningai ir be jokių užslėptų minčių.
Kontaktai: simvala@gmail.com
tel. 8650 34305


Paskutinį kartą redagavo Simonas Valatka, 2010 1 18 20:42 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2010 1 17 19:57      

pliusas uz skelbimo aprasyma Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2010 1 17 20:30      

sąžiningai tu čia

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simonas Valatka    2010 1 18 16:41      

up

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą