Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kaip neapsigauti per savo žioplumą .

      Puslapiai:   1, 2, 3, 4 ... 9   10   11  

Pranešimas Vaidotas    2010 1 06 16:19      

Arkanoidui
Alioooo, zmones diktus siunciasi is kitos atlanto puses, kurie buna transportuojami laivais, lektuvais, pasto pagalba ir t.t. Ir tai daro be baimes, pasitikedami pardavejais. Niekam nereikia vaikscioti po kazkokius lombardus ir drebeti kad preke bus netinkama naudoti. Senai buciau kreipesis i policija, arba nusukes galva pirkejo vietoje. Pries parduodant preke reikia ja tureti rankose. Kaip tu gali buti uztikrintas kad fotoaparatas tvarkingas kai jis buvo kazkokiam lombarde, atnestas kazkokiu suknistu narkomanu...


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Vaidotas    2010 1 06 16:23      

Drystu abejoti kad "waska" (pirkejas) atgaus pinigus jei nesikreips i teisesaugos organus, arba neuzsiundys tokiu paciu kaip tie kurie nesa i lombardus...

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kris    2010 1 07 3:06      

manau galima drasiai skirt metu pasigaydyjimo nominacija!... arkanoidai - emigruok! Smile

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Turčinskas    2010 1 07 12:50      

As siulycia tiesiog ziuret ka perki ir viskas. Jei daiktas ir kokybe tinka - perki, jei netinka neperki ir viskas. Ziurek ka perki. Be to galima patarle prisimint labai nebloga "durniu ir baznycioj musa" Smile
Vienzo,,,as kai perku tai pats ziuriu, jei nusiperku ir daiktas nepatinka tai neieskau siknoj arbuzu,,,


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas MP    2010 1 07 12:59      

Gytis Turčinskas rašo:
As siulycia tiesiog ziuret ka perki ir viskas. Jei daiktas ir kokybe tinka - perki, jei netinka neperki ir viskas. Ziurek ka perki. Be to galima patarle prisimint labai nebloga "durniu ir baznycioj musa" Smile
Vienzo,,,as kai perku tai pats ziuriu, jei nusiperku ir daiktas nepatinka tai neieskau siknoj arbuzu,,,


cia labai grubi filosofija - "pats durnas jei nematei". ne veltui visoje Europoje parduotuvese dauguma prekiu pagal istatyma gali grazinti atgal per 30 dienu net jeigu jos kokybiskos, bet tau tiesiog nepatiko... nes tai yra pilietiskos visuomenes pagarbos vienas kitam israiska. nesakau, kad privaciuose sandoriuose turetu buti taip pat, bet... elementari pagarba bent jau man visada yra vertybe.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Turčinskas    2010 1 07 13:34      

MP - sutinku, taciau pirkt kazka ir neishsibandyt vietoje tai labaiu nei kvaila mano nuomone, todel tokia patarle pritaikiau. Pirkt kazka, kazkur,,,hmmm drasu, todel kartais taip ir atsitinka.
batarke nusedo, pirkau nauju metu nakti, patamseje,,,nesamones. Jei 1000lt negaila ir toliau taip pirkinek...
Siaip susitinki diena, padarai pora kadru (jei nusedo baterija ja pasikrauni ir vel padari pora kadru), tada persikeli i laptopa, jei netinka kokybe neperki, jei tinka perki. Jei jau neapsiziuri ir perki, tai paskui ner ko rekt. Cia tik mano nuomone, todel nepersu jos Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas saukstas    2010 1 07 14:13      

Akula, anot tavęs, internetinė prekyba net neturėtų egzistuoti.

Bet kokiu atveju - defektuotos prekės įkišimas niekaip kitaip kaip tik apgavyste negali būti vadinamas. O ar pirkėjas tą defektą pastebi, ar jo nepastebi - skirtumo nėra. Parduodama prekė turi būti tvarkinga ir visi defektai surašyti skelbime.

Arkanoidui - neabejoju, kad temą paskaitai. Ponas Arkadijus Aur. turi mūsų numerius, taigi yra maloniai kviečiamas susisiekti (nes kai susisiekt bando pirkėjas, paskutinėmis mano žiniomis, arkanoidas skambučius ignoruoja), priešingu atveju reikalą plėtosime toliau ir įtrauksime kitus atitinkamus šios istorijos veikėjus. Reikalas pardavėjui nuo to netaps malonesnis, šitą užtikrinam.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 1 07 14:26      

šiek tiek švelniau dėl nusukimo . žiūrėk kad bumerangu nesugrįžtu . Ir neaiškink man -- pardavinėti ar nepardavinėti , per tiek laiko dar nei vienas žmogus nesiskundė mano parduodamais daiktais .

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas lvalius    2010 1 07 14:33      

Su pardavimais pirkimais įvairių situacijų būna. Pardaviau veikiantį (patikrinau, bet su juosta nebandžiau) fotoaparatą, pirkėją perspėjau. Po mėnesio pareikalavo gražinti pinigus, kadangi blogai veikia. Nors ir ilgas laiko tarpas, bet gražinau pinigus, o aparatą su pažymėjimu, kad blogai veikia pardaviau kitam žmogui. Tas po kiek laiko dėkoja, kad labai gerai veikia, aš gal nesupratęs ar nemoku fotografuoti. Visko pasitaiko.
Bet jei prekė tikrai nekokybiška ir pirkėjas nebuvo perspėtas apie galimus defektus, tai jau negražiai (švelniai sakant) atrodo. Tenka pirkti, keisti kolekcijai, tai ir parduodi ir perki neveikiančius, bet perspėji pirkėją ko jis gali tikėtis.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 1 07 14:40      

Matau kad Vaidotui ir kitiems kloniukams -- patiems yra blogai su įstatymu žinojimu -- viso pirmo nereikia grasinti ir žadėti kažką užsiundyti -- kadangi nežinai kaip tai gali būti traktuojama ir priimta ,
toliau -- kažkodėl taip labai įdomu darosi -- šis pirkėjas iš pradžių būtent norėjo nusipirkti fotoaparatą be objektyvo , dabar viskas jau pasidarė blogai , eilinį ir paskutinį kartą kartoju -- niekas "stiklo" viduj nebraškėjo .
Trečia -- turiu "šaukto'" -- fotoaparato priėmimo raštelį , kuriame jis kažkodėl nepaminėjo apie jokį braškėjimą ar kitokius defektus , tai ką aš dar kam turiu aiškinti ?


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas waska    2010 1 07 14:41      

Arkadijau, ar nesiskunde, ar niekas apie tai nezino. O kas is to kad skundziasi ant viso svieto, kad tu buku veidu i tai ziuri. Bijai rageli pakelti?

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 1 07 14:43      

ar žinai tokias situacijas -- kad kartais žmogus negali kelti ragelio , ir kartais jo net prie savęs neturi .

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas saukstas    2010 1 07 14:49      

Tai gal pateik numerį, kokiu tave galima pasiekti?

Raštelyje parašytas faktas, kad daiktai pas mane - jie ir yra pas mane. Raštelyje neparašyta, kad objektyvas patikrintas, bandymo nuotraukos įkeltos į kompiuterį ir jokių nusiskundimų nėra. Raštelyje to net ir neturi būti. Raštelis tau buvo reikalingas tam, kad žinotum, kur atsidūrė daiktas.

Klausi, ką aiškinti? Paaiškink, kodėl nepriimi prekės atgal, jei pardavei ją jau defektuotą ir apie tą defektą neinformavai.

Aš DAR KARTĄ rašau - yra nuotrauka, kurioje matosi, kad tavo rankose objektyvas jau turėjo defektą. Viskas. Taškas. Pardavei prekę su defektu ir atsisakai ją priimti atgal.

Taigi, skelk savo numerį, kuriuo galiu dabar tau paskambinti ir susitarti dėl daikto grąžinimo vietos bei laiko.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kris    2010 1 07 15:01      

taigi nuotraukose matosi defektas... tai ka cia pilstyt braskejo ar nea. o su tokiu poziuriu tai gali pamirst apie tolesne savo kaip pardavejo karjera... dar ziurek ragus rodo forume, o telefonu atsiliepti matyt dar koki pusmeti bijosi ?

labai tikiuosi, kad nukenteje viso sito taip nepaliks...


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kęstutis Šimatonis    2010 1 07 15:20      

labai įdomi ir pamokanti istorija, aš sau išvadas pasidariau (tiksliau viską ko seniai seniai mokė mama ir tėtis pasitvirtina 100%)
Žmonės, būkite budrūs.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3, 4 ... 9   10   11  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą