Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Stoviu kryzkeleje

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Mindaugas Buivydas    2007 8 17 0:11      

Jei jau kalbėti apie ultra zoomus (12x - 18x), tai labai svarbi funkcija yra optinis vaizdo stabilizatorius. Jo nebuvimas šiuolaikinei pusiau pro kamerai yra didelis minusas - galimybės padaryti neišplaukusią nuotrauką maksimalioje telefoto padėtyje sumažėja labai stipriai. Todėl pasirinkimą turėtų susiaurinti šis parametras. Pvz. minėtas Samsung Pro15 OIS'o neturi, tai ir reiktų jį pamiršti. Olympus SP-550 UZ yra, bet Olympusas tik neseniai įdiegė šią technologiją, todėl kyla klausimas, ar ji pakankamai pas olympusą išdevelopinta. Tas pats ir su Fuji: paskutiniuose modeliuose (tp ir būsimame 8000) jis yra, bet Fuji šioje technolgijoje irgi visiškas naujokas. Pagal daugelį skaitytų recenzijų patikimiausiai ir užtikrintai vaizdo stabilizavimo sistema veikia pas Canoną ir Panasonicą. taigi, pagal šį kriterijų rinkčiausi Canon S5 IS (12x zoomas + 1,5x konverteris už papildomus 300 Lt ir tada jau 18x zoomas) arba Panasonic FZ18.
Tiesa Fudžiko matrica atrodo šiek tiek didesnė, tad triukšmų mažiau turėtų būti.
O skirtumas tarp ultrazoomo ir DSLRo kokybės vis dėlto yra (perfekcionistus užknisa purpuriniai kraštai kontrastingose vietose, ultrazoomų bėda, fokusavimo problemos max prizoominus ir t.t.), jau nekalbant apie tai, kad DSLRas greitesnis nepalyginamai Smile
Jei iš ultrazoomų - aš už Canon arba Panasonic


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Kublickas    2007 8 27 19:26      

Sveiki,
dar nutariau nepirkti skaitmeninio... Tegul tobulina... Nupirkau savo aparatui nauja objektyva 28-300. Sigma...
Dekoju visiems!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2007 8 28 7:18      

Soul rašo:
Sveiki,
dar nutariau nepirkti skaitmeninio... Tegul tobulina... Nupirkau savo aparatui nauja objektyva 28-300. Sigma...
Dekoju visiems!


Ech tokie zoomai, tai nieko gero...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Kublickas    2007 8 28 18:34      

Axas rašo:
Soul rašo:
Sveiki,
dar nutariau nepirkti skaitmeninio... Tegul tobulina... Nupirkau savo aparatui nauja objektyva 28-300. Sigma...
Dekoju visiems!


Ech tokie zoomai, tai nieko gero...


Sveiki,
na, jau spejau isitikinti... Ilgame gale sviesos reikia daug! Ir statyvo butinai... Makro nevykes... Bet ryskumas geras, kontrasto normaliai.
Prie ukio pravers. O taip tai iki 100 visai normaliai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas Steponavičius    2007 9 13 14:41      

Gal nebūtina kas kart sakyt "sveiki" Smile Bet sveikas, aš tai manau, kad geras jis atrodo tik kolkas, man pradžiai ir muilinės duo DSLR kokybė nesiskyrė, tad manau ir tuoj jos pritrūks, o tu šitą ant juostinio nusipirkai? Negi tokių būna?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Kublickas    2007 9 13 20:15      

Hunte-r rašo:
Gal nebūtina kas kart sakyt "sveiki" Smile Bet sveikas, aš tai manau, kad geras jis atrodo tik kolkas, man pradžiai ir muilinės duo DSLR kokybė nesiskyrė, tad manau ir tuoj jos pritrūks, o tu šitą ant juostinio nusipirkai? Negi tokių būna?


Nesakysiu "Sveiki", bet sakysiu-
Labas vakaras!
As ir nesakau, kad jis labai geras. Tiesiog uz tokia kaina (500 lt) as nesugebejau rasti geresnio ultrazoomo... Kaip ir rasiau, ant ilgojo fokuso
truksta sviesos su 200 juosta. Dabar bandziau su 400.
As jau isitikinau, kad galima su juo "susitarti". Pirma juosta buvo prasta. Antroje jau keletui kadru buvo rastas teisingas sprendimas. Tiesiog reikia
ji pazinti. Zinoma, kad jis neatstos stiklu uz kelis kilolitus, bet man, kaip pradedanciajam su 41metu megejisku stazu, pazaidimui tiks.
Taip, mano Minolta juostine ir objektyvas tinka ir Minoltoms, ir Sony A


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas Šinkūnas    2007 9 14 13:00      

Soul rašo:
Hunte-r rašo:
Gal nebūtina kas kart sakyt "sveiki" Smile Bet sveikas, aš tai manau, kad geras jis atrodo tik kolkas, man pradžiai ir muilinės duo DSLR kokybė nesiskyrė, tad manau ir tuoj jos pritrūks, o tu šitą ant juostinio nusipirkai? Negi tokių būna?


Nesakysiu "Sveiki", bet sakysiu-
Labas vakaras!
As ir nesakau, kad jis labai geras. Tiesiog uz tokia kaina (500 lt) as nesugebejau rasti geresnio ultrazoomo... Kaip ir rasiau, ant ilgojo fokuso
truksta sviesos su 200 juosta. Dabar bandziau su 400.
As jau isitikinau, kad galima su juo "susitarti". Pirma juosta buvo prasta. Antroje jau keletui kadru buvo rastas teisingas sprendimas. Tiesiog reikia
ji pazinti. Zinoma, kad jis neatstos stiklu uz kelis kilolitus, bet man, kaip pradedanciajam su 41metu megejisku stazu, pazaidimui tiks.
Taip, mano Minolta juostine ir objektyvas tinka ir Minoltoms, ir Sony A



ebayjui už ~500lt 70-200 f4 beercan'as kuris konkuruoja su stiklais už kilolitus http://dyxum.com/dforum/forum_posts.asp?TID=17675&KW=comparison+beercan
Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Kublickas    2007 9 17 18:54      

Labas vakaras,
paziurejau, paieskojau... Aciu uz nuoroda!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas divisio    2007 11 24 14:19      

Sveiki,
norėčiau gauti iš Jūsų kompetetingą patarimą dėl skaitmeninio fotoaparato pirkimo. Kaip pvz. kad bereikalingai neaušinti burnos, pateikiu nuorodą ant kurios užėjus matoma nuotraukos, kurioms daryti ir reikalingas naujas fotoaparatas http://www.militaria.lt/view.php?id=459#bf . Labai svarbu kad fotoaparatas turėtų gerą priartinimo funkciją, nes žymėjimai ant šaltųjų ginklų būna įvairiose vietose o raidės ar skaičiai, kaip ant juvelyrinių dirbinių-na gal truputį didesni. Taip pat svarbu kad būtų perteiktas kuo natūralesnis fotografuojamo daikto vaizdas. Gal šiems poreikiams reikalingas fotoaparatas ant kurio galima keisti objektyvą?

Labai ačiū visiems kurie padės apsispręsti, perkant fotoaparatą.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2007 11 24 14:31      

Tokiem reikalams manau geriausiai tiktu makro objektyvas o koki fotika rinktis skaitmenini, skaitmenini veidrodini ar juostini tai jau asmenine pasirinkimo teise Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2007 11 24 14:40      

man rodos, kad čia reikia poros lempų, o fotoaparatas tai bet koks tiks...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Henrikas L.    2007 11 29 22:29      

sveikas Sauliau!as Tau siulau imti veidroduka ir nesukti sau smegenu . as 2 menesius ta pacia problema sprendziau ar zoom'a ar veidrodi rinktis ir truputi pasitaupius objektyva nusipirkti ... taigi savo asmenine nuomone,gal ji ir ne pro, bet veidrodukas yra veidrodukas Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Artūras Birgiola    2008 4 19 8:43      

Mindaugas Jarockis rašo:
O tu tiki tuo, kad tas 18x zoomas bus super daiktas už maža kaina?Smile

"TIKEJIMAS"..., jo tiketi ar netiketi vot klausimas. As ji turiu ir nesiskundziu, kol nusipirkau "Olympus SP 550 UZ" ilgai narsiau po visokius forumus ir kas keista tuose forumuose daugiau pletkinanciu ( tikiu, netikiu) ir panasiai. Realiai nuotraukos puikios, ne su vienu fotiku ar tai Canon, Nikon ar Olympus nakti nepadarysi nuotraukos kokybe prilykstancios sauleta diena. Diena yra diena, naktis yra naktis ir foto iseis tokios kokios turi buti, druska yra druska, o ne cukrus. Zoomas yra optinis ir skaitmeninis. Fotografuojant dideliu "zoomu" turi buti ne pagiringas, nuotraukos puikios, sioks toks minusas ( nesu pilnai tuo tikras ) letokai fokusuoja, bet priderinus ranka viskas iseina gerai.
Tai va reziume-tiketi ar netiketi ? Geriausia-isbandyti, suprasti, ismokti ir puikiai fotografuoti. Sekmes pasirinkime.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą