Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Pasirinkimas (Olympus ar Canon)

     

Pranešimas Žilvinas Ališauskas    2009 12 14 17:57      

Sveiki, norėjau šiokio tokio jūsų patarimo. Esu dar kaip ir mėgėjas fotografijoje ir fotografuoju su Zenit - E jau kurį laiką. Užsigeidžiau šiek tiek rimtesnio fotoaparato. Iš daugelio mano dėmesį patraukė Olympus E-510 (E-520) ir Canon EOS 1000D .Gal yra atsiliepimų apie vieną ar kitą aparatą, kurį, kaip mėgėjui, būtų geriau paimti?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lvalius    2009 12 14 18:38      

Kaip jau rašė meskit monetą. Vilius Kavaliauskas - citata "pasiimi viena lita ir meti i ora, jei nukris herbu i virsu, perki nikon, jei skaicium - canon, jei ant briaunos, pentax, jei nenukris, perki sony, o jei nukris euras - olympus". Berods taip ))"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simonas Valatka    2009 12 14 19:45      

Pas olympus triju ketvirciu sistema ir del to gana ribotas objektyvu pasirinkimas (pasiziurek kad ir fotofabrikas.lt kokia objektyvu pasiula olympus ir canon (nepamirsk ir nepriklausomu gamontoju pvz. tamron, sigma). Na bet jei taciau neplanuoji buti didis fotografas ir neplanuoji kuri laika investuoti i optika - Olympus geras pasirinkimas. Vidinis stabilizatorius (veikia su visasi objektyvais) - nemazas privalumas pradedanciajam. Berods olypus kitas eina iskart su 2 objektyvais.

O jei visgi taciau po metu kitu nuspresi, kad nori buti didis fotografas ir olympus optikos pasirinkimas tau per siauras - parduosi uz puse ar 1/3 kainos ir vel is naujo klausi to paties klausimo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vykis    2009 12 14 20:10      

turiu kanon 1000d as ir pradedantytis tikrai uztenka pokolkas

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 12 14 20:48      

Žilvinas Ališauskas rašo:
Sveiki, norėjau šiokio tokio jūsų patarimo. Esu dar kaip ir mėgėjas fotografijoje ir fotografuoju su Zenit - E jau kurį laiką. Užsigeidžiau šiek tiek rimtesnio fotoaparato. Iš daugelio mano dėmesį patraukė Olympus E-510 (E-520) ir Canon EOS 1000D .Gal yra atsiliepimų apie vieną ar kitą aparatą, kurį, kaip mėgėjui, būtų geriau paimti?


nemanau, kad pamineti aparatai yre rimtesni uz zenita. Shocked

o siaip Simonui pritariu...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Lukoševičius    2009 12 22 23:51      

Vilbroje perkant 1000d gauni 50tuka uz 1centa. Tikrai neblogas objektyvas salia kitinio.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Turčinskas    2009 12 24 16:40      

jei 50-tuko nereik, tai man uz dviguba kaina galit parduot (2ct)

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą