Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

pradinukai.

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 11 18 20:14      

second_chance rašo:
1. kas neleidzia su canonu isijungt M rezimo ir ugdyti eksponometro galvoje? Smile
2. kam pirkt zenita uz kuri pardavejai kazkodel siais laikais susigalvojo kaina 100lt lyg tas zenitas i CF kortele fotkintu.
3. kas neleidzia nusipirkti EF -> M42 adapterio ir fotografuoti i gera pigia rusiska optika?


tamsta visiškai teisus. visos galimybės ir + dar daugiau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rayo    2007 11 18 22:32      

kur tokios kainos, skelbimuose EOS300 apie 1000lt

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 11 18 23:01      

barbus rašo:
kur tokios kainos, skelbimuose EOS300 apie 1000lt


http://www.skelbiu.lt/2908224.html
http://www.skelbiu.lt/3074913.html

čia tik keli paviždžiai. galima ir geresnių variantų rasti


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 11 18 23:37      

Dariui Jurei savo canon 3000 pardaviau uz 100lt uz 150lt pirkau sita canona su dviem objektyvais. tad kai nori rasti galima. o tas kas nori uz canon 300 1000lt tai jis tiek niekad negaus. nebent ten naujas canon 300d (skaitmeninis)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rayo    2007 11 19 1:09      

nu jo, dekui uz nuorodas Smile) pagyvensiu siais metais dar su zenitu, o paskui lipsiu ant kanono. juolab, kad yra kazkoks fintas kaip zenito optika ant ano uzmaut Smile)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas egzo    2007 11 19 9:45      

nepirk zenito
dabar sklebimuose paieškojus skelbiu.lt
yra neblogų juostinių nikonų


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2007 11 19 21:51      

nežinau - iš asmeninės patirties - pradėjau būtent nuo tokių fotoaparatų, apie kokius kalbam - EOS, Pentax MZ ir pan. Naudodavau tik Av, išimtiniais atvejais Tv ar P. Ir, žinoma, ekspokorekcijos. Jokio M.
Su laiku, kai jau pramokau fotografuoti, užsimaniau PILNOS kontrolės ir savo atsakomybės be jokių ten _galimybių_ įsijungti M - užsimaniau tiesiog mechaninio fotiko ir štai jau antri metai nesiskiriu su tokiais.
Tačiau ir dabar paėmęs autofokusinį fotoaparatą neišsidirbinėju ir nestatau jo ant M - kolkas dar 99% standartinių situacijų koks nors EOS'as šviesą pamatuos geriau nei aš. Ir tik išimtinai sudėtingomis sąlygomis naudočiau M rėžimą.
mano labai kuklia nuomone, tai yra arba įpratimas, arba snobizmas - žmonės, kurie net dSLR'uose naudojasi tik M rėžimu.

Pradedančiajai merginai rekomenduočiau ką nors iš autofokusinių eros, o pradedančiajam vaikinui - pasirinktinai - jei mėgsta skaičiukus - tuomet mechaninį Smile

Dangus rašo:
1. kas neleidzia su canonu isijungt M rezimo ir ugdyti eksponometro galvoje? Smile
2. kam pirkt zenita uz kuri pardavejai kazkodel siais laikais susigalvojo kaina 100lt lyg tas zenitas i CF kortele fotkintu.
3. kas neleidzia nusipirkti EF -> M42 adapterio ir fotografuoti i gera pigia rusiska optika?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2007 11 19 22:01      

egzo rašo:
nepirk zenito
dabar sklebimuose paieškojus skelbiu.lt
yra neblogų juostinių nikonų


ir minoltų. iš pardavėjo diax gali drąsiai pirkt Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2007 11 19 22:41      

Krc kiek fotoaparatų tiek ir nuomonių Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas egzo    2007 11 20 0:08      

ištikrųjų tai nėra taip jau svarbu
koks brandas
bet mano nuomone nereikia piršti pradinukui visiškai nepatikimo zenito
kai gali nusipirkti nebrangiai gerą juostinį SRL (nesvarbu Nikon Canon pentax minolta ar olympus)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas (y)    2007 11 21 22:10      

o jetau.
tikrai nesitikėjau kad sulauksiu šitokios galybės atsakymų.
visiems labai širdingai dėkoju.
ačiū už patarimus.
vis dar esu pasimetusi.
vieni sako pirkti zenitą kiti jau kitą fotiką. ;D
o šeip kaip pasakėt kad panaudoti ten 200 lt kanuoja tai ir vėl man akys iššoko. Shocked ;D aš pirma žiūrėjau fotikus parduotuvei tai ten kainos nuo 3000 lt.
tai aš ten ir pražilt spėčiau kol tiek pinigų susitaupyčiau.
o 200 tai jau žymiai greičiau susitaupysiu arba tėvai nupirks.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas (y)    2007 11 21 22:12      

ir šeip labai ačiū kad šitaip draugiškai priėmėt į fotografų būrį. ;]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantė.    2007 11 23 20:03      

Žinokit aš irgi esu totali pradinukė. Turiu aš Zenit'ą, juostinį ir seną, ir dar muilinę, apie kurią pagalvojus, mane purto. Kai skaitau pažengusiųjų mintis suprantu, kad man reikia tarptautinio fotografijos žodyno, nes čia tokie visi pažengę. Tikiu, kad ir aš kadanors tokia būsiu. O Evelinčikai linkiu sekmės. Kadangi ji mano gera draugė, tai mes kadanors eisim į fotografijos žygius kartu. ;}

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2007 11 24 4:20      

Vaikysteje teko panaktineti fotoburelyje. Ir jau 20 metu tie prisiminimai ramybes neduoda. Tik viskas taip pasikeite, istobulejo...
Noriu isigyti tikra fotoaparata. Tapau jau islepes. O ir zinios jau nuplauke.
Dairausi i Canon EOS 350D.
Patarkite, ar vertas savo pinigu sis aparatas. Kokios alternatyvos?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2007 11 24 10:02      

350 gerai, alternatyva būtų Pentax K100 arba Nikon D40

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą