Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kiauliu gripas, Kaledos ir Fotografija

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas Kristina Petrošių    2009 11 24 15:51      

anuka, Tu geriau vilna jį apvelk Wink))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Emilija    2009 11 24 17:58      

Smile)) oi fain, man džinsinis irgi patiko. Ir tas rožinis. Ne Nikonas, o iš Arax kolekcijos. Dekupažint irgi visai nebloga idėja Very Happy bet nemoku Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas T.    2009 11 25 17:23      

padekupažint? kas tai per velnias? =]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 11 25 18:14      

Dažniausiai -- ligotas moteriškas potraukis nereikalingą ir prastą daiktą patiuninguoti kokiais nors blizgučiais , kriauklytėm ir t.t. , dažniausiai tai daro žmonės ,kurie neturi galimybės nusipirkti brangų gerą interjero daiktą , ne tokį kad jį reikėtų puošti , o kuris pats puoštų , dekupažas --moteriški "tamagočiai" .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simas Mockevičius    2009 11 26 23:44      

skaitau ir tema ir shypsausi Wink budavo temos "parduodu canon grip'a", "ieskau nikon grip'o"... o atejo naujas brendas - kiauliu grip'as Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2009 11 27 9:38      

Mano contaxiukas tamsiai mėlynai padabintas. Nutrintas visas buvo, dabar tvarkingiau atrodo Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 11 27 10:21      

arkanoidas rašo:
Dažniausiai -- ligotas moteriškas potraukis nereikalingą ir prastą daiktą patiuninguoti kokiais nors blizgučiais , kriauklytėm ir t.t. , dažniausiai tai daro žmonės ,kurie neturi galimybės nusipirkti brangų gerą interjero daiktą , ne tokį kad jį reikėtų puošti , o kuris pats puoštų , dekupažas --moteriški "tamagočiai" .


ar tikrai moterų pomėgiai dažniausiai yra liguisti? Rolling Eyes

taip, dekupažas yra šiuo metu tam tikra mada. bet gal geriau dekupažint, velt vilnonius meškiukus, megzti, siūti, kasdien kepti fazanus balto vyno padaže, daryti lėles ir tapyti medžius, negu knist smegenis diedams su klausimais "ar tu mane vis dar myli?", " ar aš tau ne stora?", "tu vis dar manęs nori kaip pirmais metais?", "pažadėk, kad mylėsi mane amžinai" Smile

jei rimčiau, nesuprantu, iš kur tokia panieka? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 11 27 11:34      

o yra tokių , kurios pastoviai užduoda tokius klausimus dėl meilės ? Kaip manau --ta meilė mažėja- lieka prisirišimas , smagumas būti kartu , bendri interesai ir t.t. -- norsir nėra tiksliaus meilės nustatymo --iki šiol , kas tai per velns ta meila yr . Paniekos nėra --tiesiog daug mano kolegų kenčia dėl žmonų dekupavimo , maža to kad dekupuoja viską iš eilės , tai dar ir tiems dekupažo aksesuarams vos ne tūkstančius išleidžia , Gerbiamoji Petruška -- krizės metais labai žiauriai tie fazanai vyno padaže nuskambėjo . Very Happy

Vat ir aš dekupavau šią žinutė Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 11 27 13:35      

arkanoidai, manau, tuos klausimus užduoda labai didelė dalis moterų Smile)

apie hobiui išleidžiamus tūkstančius fotografijos, medžioklės, žvejybos, buriavimo, nardymo, šaunamųjų ginklų mylėtojai galėtų ir patylėti Smile čia ne Tau asmeniškai, nors kai kas tinka, bet kosmosui apskritai. kodėl liguistų moterų dekupažams išleidžiami tūkstančiai yra tuščiai išleisti, o 5 spiningai po 900 ir rankų gamybos stručio plunksna papuošta blizgė - mirtina būtinybė? Razz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2009 11 27 18:21      

arkanoidas rašo:
Dažniausiai -- ligotas moteriškas potraukis nereikalingą ir prastą daiktą patiuninguoti kokiais nors blizgučiais , kriauklytėm ir t.t. , dažniausiai tai daro žmonės ,kurie neturi galimybės nusipirkti brangų gerą interjero daiktą , ne tokį kad jį reikėtų puošti , o kuris pats puoštų , dekupažas --moteriški "tamagočiai" .

neteisus tu , Vasia, neteisus....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 11 27 21:10      

oj Petrushka, kaip tu chia gerai pavarei ir svarbiausiai teisingai Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 11 28 11:34      

Petruška -- sutinku dabar --prispaudei --RESPECT , perskaičiau apie spiningus ir apsiraminau -- bet stručio plunksnos neturiu Very Happy .
Herkau -- dabr ir pats tai supratau Very Happy bet ,vistiek , man maloniau būtų turėti žmoną , kuri žvejoja , o ne cackes kokias-nors daro Very Happy .


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lasopeda    2009 11 28 11:40      

baigsit erzintis gal?))))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 11 28 13:30      

arkanoidas rašo:
Petruška -- sutinku dabar --prispaudei --RESPECT , perskaičiau apie spiningus ir apsiraminau -- bet stručio plunksnos neturiu Very Happy .
Herkau -- dabr ir pats tai supratau Very Happy bet ,vistiek , man maloniau būtų turėti žmoną , kuri žvejoja , o ne cackes kokias-nors daro Very Happy .


o nebijai kad zmona tokiu teiginiu prisiskaicius gali sumastyt, kad gal jai vyras vyras geriau ne toks kur zvejoje o cackes daro? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 11 28 14:09      

o tai kas ten ta grazhia raudona shirdute aukshteliau koementaruose ishsiuvinejo? a? :DDDDD

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą