Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Pentax K20D

     

Pranešimas Tiesiog Mistikas    2009 9 15 13:46      

Parduodu idealios buklės Pentax K20d body
Parduodu, nes labai noriu K7
parduodu uz kapeikas Smile visi priedai, dvi baterijos, apsaugoti LCD stikliukai.
tik 1599lt.

pageidaujantiems turiu objektyvu prie jo - tamron 28-75 f2.8 arba pentax 28-70 f/4

veiksmas Klaipedoje ir aplink ja.
tel. 861148664


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2009 9 16 8:55      

Ar ne gera proga pasikeisti sistemą į normalią? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas E.P.    2009 9 16 9:01      

prie ko pentaxas nenormali, bent K-7 rankoje laikytas ir bandytas ?
Pas daugeli kaip matau "canikonas" normalia sistema laikomas. Taviskiam niconui D90 nieko nenusileidzia, net lenkia Smile O jei dar ir rankos kreivos tai sistemos keitimas nieko nepakeis....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2009 9 16 10:18      

Duok dieve tamstai gerų nuotraukų. Čia rimtai.
Aš pats perėjau nuo Pentax ant Nikon, ir tai kainavo nemažai pinigų. Todėl ir patarinėju laiku teisingai pasirinkti sistemą.
PS: Nikon D90 jau parduotas. D300 geresnis. Čia šiaip sau.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas E.P.    2009 9 16 11:36      

Zigmass rašo:
Duok dieve tamstai gerų nuotraukų. Čia rimtai.
Aš pats perėjau nuo Pentax ant Nikon, ir tai kainavo nemažai pinigų. Todėl ir patarinėju laiku teisingai pasirinkti sistemą.
PS: Nikon D90 jau parduotas. D300 geresnis. Čia šiaip sau.


ir dabar su D300 turbut gerenses foto iseina ? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2009 9 16 13:32      

Kaip meniniu požiūriu gaunasi, tai ne man spresti. Techniškai neliko problemų su autofokusu: ir greitas, ir tikslus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas E.P.    2009 9 16 14:33      

Zigmass rašo:
Kaip meniniu požiūriu gaunasi, tai ne man spresti. Techniškai neliko problemų su autofokusu: ir greitas, ir tikslus.


pentax K-7 taip pat tikslesnis ir greitesnis nei K20D Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2009 9 16 16:38      

Bet ne geresnis autofokusas nei Nikon brangesniuose modeliuose.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tiesiog Mistikas    2009 9 16 20:44      

Smile matau uzvire sistemine diskusine kova.. Smile o as jau tikejaus kad pirkeju eile ishsirikiavo..
na sistemos nenoriu keisti.. vienas didziausiu faktoriu kodel renkuosi k7 tai jo dydis.. na zinoma priedo ir visos funkcijos, k20d man puikiai tarnauja, kelis kartus pavede autofokusas, tamsiose vietose, bet daugiau nematau kuo skustis... o dziaugtis yra nemazai kuo..

kune stabilizacija taip pat didelis pliusas, esu investaves i optika, ir ji mano poreikius tenkina su kaupu..
nikone teks pirkti stabilizacija su kiekvienu objekyvu..

nesakau kad pentax geriau nei nikon, ar nikon geriau nei pentax, tiesiog mano poreikiams, Pentax labiau tinkamas..

bet dabar vienintelis minusas fotografuojant su k20d tai jo dydis... jis man didokas.. o d300 dar didesnis.. tad k-7, palaikiau ir prilipo..


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą