Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Juostinio pasirinkimas

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Bart Ender    2009 7 29 17:20      

Sveiki! Renkuosi nauja fotoaparata ir jau apsisprendziau, kad noriu juostinio. Pavargau nuo zenito ir zorkij - noreciau pereiti prie rimtesniu. Informacijos is tikruju labai daug bet nerandu konkreciu modeliu aprasymu. Gal kas galite patarti ar bent nukreipti teisinga linkme. Svarstau apie Canon AE-1 ar kazka panasaus - nesinori plastmases Smile Aciu!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 7 29 17:29      

Eugenijus Kaminskis rašo:
Sveiki! Renkuosi nauja fotoaparata ir jau apsisprendziau, kad noriu juostinio. Pavargau nuo zenito ir zorkij - noreciau pereiti prie rimtesniu. Informacijos is tikruju labai daug bet nerandu konkreciu modeliu aprasymu. Gal kas galite patarti ar bent nukreipti teisinga linkme. Svarstau apie Canon AE-1 ar kazka panasaus - nesinori plastmases Smile Aciu!


turi sau pasakyti:
1/ formatas (35mm ar placiau)
2/toliamatis ar slr (tavo fotografavimo stilius?)
3/ full manual ar kazkiek automatikos (programos, prioritetai, fokusas)
4/pinigai (Leica siek tiek brangesne uz Practika)...

tada pasirinkimas palengves...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2009 7 29 17:47      

Aha, leica kažkiek brangesnė, bet neženkliai :d

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bart Ender    2009 7 29 18:11      

formatas 35mm, slr, dar svarstau del automatikos, bet sirdis labiau traukia prie manualo (ypac del fokuso), body+pora objektyvu planuoju skirt apie 200£.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 7 29 18:30      

Eugenijus Kaminskis rašo:
formatas 35mm, slr, dar svarstau del automatikos, bet sirdis labiau traukia prie manualo (ypac del fokuso), body+pora objektyvu planuoju skirt apie 200£.


siulyciau pasiziureti i olympus sistema. pvz om1/2 + pora neblogu fix'u i ta kaina turetu isipaisyti. privalumai - kompaktiskumas, turbut pigesnis nei atitinkamos klases nikon (ypac stiklai). nors visi didieji gamintojai turetu ka pasiulyti. nikonu FM serija gali paziureti, minolta, pentax, canon visi kazka turi, bet man kiek per rankas praleidau, tai olympusas prilipo (ypac del dydzio savo - praktiskai kelioninis)...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2009 7 29 18:45      

Mindaugas Jarockis rašo:
Aha, leica kažkiek brangesnė, bet neženkliai :d
aš tai už Leicą Smile
O jei rimčiau, tai draugauju su savo Contaxiuku ir Zeisiniais objektyvais. Ir man labai liuks.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 7 29 19:04      

Luce rašo:
Mindaugas Jarockis rašo:
Aha, leica kažkiek brangesnė, bet neženkliai :d
aš tai už Leicą Smile
O jei rimčiau, tai draugauju su savo Contaxiuku ir Zeisiniais objektyvais. Ir man labai liuks.


va to nepaminejau, nors pats naudoju Aria ir AX. Jie kiek virs parasyto biudzeto butu jei su gerais stiklais, plius su tam tikra automatika (isskyrus S2 modeli kuris, be to, kainuoja nesveikai)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2009 7 29 19:43      

MP rašo:
va to nepaminejau, nors pats naudoju Aria ir AX. Jie kiek virs parasyto biudzeto butu jei su gerais stiklais, plius su tam tikra automatika (isskyrus S2 modeli kuris, be to, kainuoja nesveikai)
nepastebėjau kiek norima tam išleisti. Ai, bet vistiek Contaxiukus rekomenduoju Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2009 7 29 21:48      

O man kuo toliau tuo labiau sukasi mintys savo griozdišką (bet mielą rankom ir širdžiai) SLR'ą iškeisti į kokį tolimatį, kaip antai kokią Bessa R2A ar kažką panašaus. Gerai būtu, bet ech.... laikas netinkamas...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 29 23:32      

as va turiu kaskur lt palikes seneli leningrad fotika va toks Smile http://www.rus-camera.com/camera.php?page=other&camera=leningrad manau pasiimti ir pradeti juom naudotis

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bart Ender    2009 7 30 1:36      

O jei lyginti Canon A serija su Olympus OM? Kokybe ir stiklu kaina labiausiai domina.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2009 7 30 7:17      

turiu nupirkes canon A1 ir tris stiklus su blykste Smile 200£ tikrai nemokejau Smile ir esu baisiai patenkintas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 7 30 8:00      

Andrius Z rašo:
turiu nupirkes canon A1 ir tris stiklus su blykste Smile 200£ tikrai nemokejau Smile ir esu baisiai patenkintas Smile


na kaip sakiau, visi gamintojai kazka gali pasiulyti, kaip ir siandien. daug ka lemia simpatijos brand'ui Smile

vis tik jeigu rinktis to meto kameras, atiduodu pirmanybe pilnam manual'ui, nes po 40 metu tiketis didelio patikimumo is elektronikos yra siek tiek rizikinga...

cia daugiau apie A1:

http://www.mir.com.my/rb/photography/companies/canon/fdresources/SLRs/a1/index.htm

cia apie olympus:

http://www.mir.com.my/rb/photography/hardwares/classics/olympusom1n2/index.htm


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 7 30 8:02      

Mindaugas Jarockis rašo:
O man kuo toliau tuo labiau sukasi mintys savo griozdišką (bet mielą rankom ir širdžiai) SLR'ą iškeisti į kokį tolimatį, kaip antai kokią Bessa R2A ar kažką panašaus. Gerai būtu, bet ech.... laikas netinkamas...


geriau leica pirk Smile turiu as R2A, shuteris ziauriai garsus kaip "street" aparatui... jei rimtai, uz kokia patrinta M2 turbut sumoketum panasiai kaip gera bessa, tai kodel ne?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2009 7 30 16:27      

Gal todėl, kad norėtusi tos elektronikos kažkiek. Visgi Av prioritetas, 1/2000, normalios durelės ir kiti malonumai kartais neblogai pasitarnauja. Tas šuterio garsas ne toks ir didžiulis pas R2A, tikrai ne didesnis už mano EOS 5 Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą