Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

sunkus pasirinkimas Canon 5D mk1 vs Nikon D300 ka rinktis?

      Puslapiai: 1   2   3   4  

Pranešimas katinas_menesienoj    2009 7 09 10:37      

Tai va stoviu gyvenimo kryzkeleje.
Ka rinktis, Canono valdyma jau gerai pazystamas, jis Full frame (nors man tai kaip ir nera labai svarbu).
Nikon D300 nu limpa irgi prie rankos, tikrai patogus. Patogiau bent jau man nustatymus savo pasiekti greitai.
Taigi ka jus siulytumet? Nekreipkime demesio i fullframe ar ne - nes tai neesme. Pagrinde fotografavimas savo malonumui.
Optika irgi galima palikti atokiai, nes is Nikoru pirkciau tik 70-300 VR kaip na fsiaki sluci, o canonui nu belenka - pasirinkimas gi yra Smile visa kita gyvens sigmos ir tamronai.
Taigi koki jusu patarimai?
Reik darbinio kuino kuris dirbtu mano malonumui Smile
Laukiu diskusijos argumentuotos o ne Canon ciulpia Nikon rulez ir atvirksciai Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Grigutis    2009 7 09 10:58      

Tai cia manau daugiau nei paprasta issirinkti,
jei fullframe neesme, ir ateity nebus esme, tai aisku D300, jis beveik visais aspektais pranasesnis.
Jei kalba eitu apie 5Dmk2, tada jau reiktu pagalvot Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 7 09 11:07      

fullframe yra esme.
1. del kadro didesnio detalumo.
2. objektyvo kampo platumo. jei naudosi televykus ir tau svarbu daugiau mm tada imk ne fullframe. o jei platus kampas prioritetas tada tik FF
3. FF kitoks DOF ant tu paciu mm.

canon ar nikon dzin.
turiu 5d esu patenkintas. palaikau canon puse.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Grigutis    2009 7 09 11:28      

As taippat 5D labai patenkintas, bet va zmogus raso kad FF neesme jam.
Del kampo, tai jau kuris laikas yra pilna placiakampiu objektyvu ir cropam (nuo 10mm), tai kaip ir neproblema cia.
Del mazesnio dofo, visishka tiesa, man paciam cia esminis privalumas, bet kashkam kitam gali buti atvirksciai didesnis dofas privalumas, pvz kokius peizazus fotkinant.
Del detalumo tai irgi visiska tiesa. Bet vel ziurint kiek to reikia, fotkinant savo malonumui ir plakatu nespauzdinant, tai ir 6mpix muilines detalumo pilnai pakanka, jau nekalbant apie D300 Smile

Jei i visa tai nekreipiant demesio, tai manau D300 tikrai yra tobulesnis kunelis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2009 7 09 11:59      

Man pvz FF yra svarbiausias dalykas... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 7 09 12:06      

gerai, pamirsau viena parasyt, kad reikia kad geriau kovotu su triuksmais Smile
Sitas man yra svarbu. Paskaiciau kad d300 turi problemu, bet kiek - dar praktiskai neisitikinau. Nes jei jau rinktis ar d700 ar 5dmk2 reiketu turbut imciau 5d mk2.
Bet va kitas klausimas ar nebus man sunkiau ir prabangiau su optika fullfreimams...
Nes jei tarkim imant brangesnius zailsiukus D700 ir 5d mk2 tai kana panasi... na tiksliau ta pati bent jau lietuvoje :/
O kaip triuksmai su 5D gal kas galetu papasakoti? po esmei vistiek turbut bus maunamas ant bet kurio fotiko tamron 70-200 2.8 arba sigma 70-200 2.8 ir lakstysiu psiaudo action foto kartais su monopodu daryt...
Tiesiog Nikona d300 galiu kad ir dabar pasiimti pazaidimui, o kaip su canon Sad


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2009 7 09 12:11      

Matavausi kadais savo 5D Mk1 su D300 dėl triukšmų, tai didelio skirtumo nebuvo gal labiau nikonas triukšmavo. Na renkantis tarp D700 ir 5DmkII tai Nikonas gražiau su triukšmais tvarkosi, greičiausiai dėl mažesnio MP kiekio Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 7 09 12:14      

kas liecia triuksmus 5d daugiau maziau = 20d. del tvarkymosi su triuksmais esu saliskas canon naudai.
man FF irgi labai svarbus dalykas. del to ir pasirinkau 5d. uz ta pacia kaina galejau pirkti 50d.
objektyvu pasirinkimas canon FF fotoaparatams didesnis nei cropiniams. kalbu apie platu kampa. plius EF kokybe yra geresne nei EF-s.

apie nikon zinau maziau del to ir nekalbu. bet tikrai negaliu teigti kad canon pranasesnis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 7 09 12:27      

Hmm paveizojau http://www.kenrockwell.com/tech/iso-comparisons/2007-11/index.htm#3200
Tai fonas su 5D labiau triuksmauja nei su D300, bet pats objektas grazesnis su 5D :p


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 7 09 12:30      

Ken Rockwell Smile... na... gal dar kur paziurek.

5d ir turetu triuksmaut labiau nes jis 2005m gamybos visgi... o Nikon 2007.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 7 09 12:40      

Idomu dalyka radau, D300 jau didesniems nei 800 iso pradeda det noise reduction ... :/
gal rimtai galvot daugiau apie 5D, zaisliuku maziau jame


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2009 7 09 13:40      

o tai neina atjungt ta noise reduction? nezinau del d300, bet d700 galima pilnai atjungt sia funkcija (na nebent lieka kazkokia paslepta triuksmu valymo programa, bet kadangi objektu detalumo neitakoja, tai...Smile o atjungt verta dar ir tuo atveju jei foto tvarkomos su capture nx softu. daug ilgiau uzkrovineja, seivina etc. tas nuotraukas kurioms uzdetas in-camera NR.
o siaip - d300 naujesnis aparatas ir viskas su juo netgi labai gerai, tuo tarpu 5d yra FF, ir jei aktualu triuksmas prie aukstesniu ISO - manau d300 cia pralaimetu. bet d700 tikrai ne:)

kitas niuansas - optika. vyrauja nuomone, kad nikon stiklai zenkliai brangesni. taciau turedamas 5d tu negalesi isnaudoti tos galybes canono EF-S stiklu, tarp kuriu yra netgi labai neblogu. taigi pirksi arba pigius EF (o realiai nepirksi), arba sigma/tamron, arba l'kes. o anos kainuoja ne ka maziau nei nikono ne-dx stiklai. tokios vat tokeles.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 7 09 13:53      

katinas_menesienoj rašo:
Hmm paveizojau http://www.kenrockwell.com/tech/iso-comparisons/2007-11/index.htm#3200
Tai fonas su 5D labiau triuksmauja nei su D300, bet pats objektas grazesnis su 5D :p


o kitoj vietoj tas pats ken rockwell raso, kad jei fotkint prie iprastu iso, tas pats 5d duoda geresne kokybe nei nikon d3:

http://www.kenrockwell.com/nikon/d3-d700-5d.htm

matyt priklauso nuo to, kokiu grybu uzvalge Smile

o ir siaip, nelabai sazininga 5d su dx matricos fotiku lygint, kad ir kiek naujesnis jis bebutu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 7 09 13:54      

martynas a. rašo:

kitas niuansas - optika. vyrauja nuomone, kad nikon stiklai zenkliai brangesni. taciau turedamas 5d tu negalesi isnaudoti tos galybes canono EF-S stiklu, tarp kuriu yra netgi labai neblogu. taigi pirksi arba pigius EF (o realiai nepirksi), arba sigma/tamron, arba l'kes. o anos kainuoja ne ka maziau nei nikono ne-dx stiklai. tokios vat tokeles.

Is canono EF tai realiai domintu 70-300 su IS jis dar EF, canon 24-70 gal dar dar Smile Toliau speju jau eis Sigma 150-500 su OS, jis kaip supratau ir fullframe. Ji jau teko isbandyt su C 40D ir mano poreikius tenkino.
Tik va dar islindo Sigma nauja 24-70 kuria labai noreciau isbandyti kaip canono konkurenta :/


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 7 09 13:54      

ir apskritai, keista kad daugumai zmoniu kameros gerumo/blogumo iveritinimas susiveda i noize kieki (ir dar dazniausiai prie 100% crop Razz)

automobili trubut perkat irgi pagal tai, keik garsiai variklis kriokia ir dumu duoda prie 7000 apsuku? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą