Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Fotografas Klaipeda

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 14 23:00      

Dangus rašo:
nda... Svirskas isikiso intrigos neliko.... Sad. hehe.


aciprasau Smile maybe dar didesne intriga, gauti rakta nuo http://public.fotki.com/maraja1/sexy-d~~/ Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas Steponavičius    2009 4 14 23:11      

Nebūkit tokie žiaurūs, padarykit kas nors panelei nuotraukų į wuoniuką... Gal tada ir raktą duos nuo sexy... Nors gal daar paprašys sąskaitos papildymo...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Elsbergas    2009 4 14 23:40      

ai nu atrodo, kad liezuvi niezti bile pasneketi. visi nuo kazko pradeda. bandet kas nors nupaveiksluoti modelio portfolio? kita karta rankos nusvyra be vilties ir minties. o cia normali galimybe pabandyti su abipuse nauda. mergaite simpatiska, idomaus veiduko

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 14 23:58      

tai ar kas ka sako apie mergaites isvaizda ar pasiulyma neigiamo? tiesiog tos foto ir kazkokio airio be kelniu komentarai "wow hot" po kiekviena is ju atrodo komiskai Smile na va, reklama modeliui gavosi Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas B.J    2009 4 15 8:27      

stabdyklit arklius Smile pirmas dalykas,foto senos Smile labai senos.. tuo metu man buvo gal 12-13 metu. Fotki senai nebenaudoju ir tos "fotosesijos" buvo namu fotosesijos,paprastos,su drauge Smile dar pasakykit,kad fotografuotis megejiskai negaliu? Graziausiai ;]

P.s del "High fashion reikalavimai tikrai nemazi,tad kas norit eiti link tos puses susisiekit su manimi. Man taipogi ne pro sali igyti daugiau patirties ir atrasti savo graziausias puses bei pozas fotografijose." taip,high fashion reikalavimai tikrai dideli. Lietuvoj isvis mazai fotografu kurie gerai padarytu fototesta,daugelis renkasi vestuviu fotografavima,gamta,aktus,o vat modelio fototestu beveik niekas nedaro. Taipogi milano fototestai ir paryziaus fototestai skiriasi,prancuzisko stiliaus fototesta man jau dare pati agentura. Taciau jei pati del saves nepasistengsiu to niekas nepadarys uz mane,o agenturoj modeliu daug,visu juk pilnai neaprupinsi kokybiskomis foto.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 15 13:43      

B.J rašo:
stabdyklit arklius Smile pirmas dalykas,foto senos Smile labai senos.. tuo metu man buvo gal 12-13 metu. Fotki senai nebenaudoju ir tos "fotosesijos" buvo namu fotosesijos,paprastos,su drauge Smile dar pasakykit,kad fotografuotis megejiskai negaliu? Graziausiai ;]


viskas good, ka rodai, ta ziurim Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 4 15 14:11      

http://fotokudra.lt/aut.php?aut=621

amen Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą