Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

nuo ko pradeti photoshopo labirintuose?

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 10 13:29      

Vilma Mikaseniene rašo:
pirma kart esu tokiame nedraugiskame forume!!!!!!!cia ne visiems taikau


Aha, ir as sakau, kad cia vieni zverys, o ne zmones. Baisu kas daros, cia kiaule kiaulei yra VILKAS! BU!

O jei rimciau, tai mes cia stengiames ne zuvi o meskere pasiulyti vieni kitiems. Jusu klausimas man skambejo "patarkit man apie vairavimo subtilybes, pradzioj paprasciausiu golfuku... teisiu dar neturiu..." Smile

Fotosopas tera irankis pasiekti rezultatui, kuri kartais galima paprasciau pasiekti ir kitaip, o kartais ne. Jei Jus klaustumete ko konkreciau jums norisi pasiekti, tai ir rekomendacijos literaturai butu tikslesnes.

Gerai butu nueiti i knygyna ir pavartyti PS knygas, paziureti kaip jos Jums tinka, issirinkti. Nemazai elektroniniu knygu yra torrentuose etc, galima parsisiusti.

Sunku buti labai rimtais, kai tokie arba "koki fotika man pirkti uz 2000 LTL" klausimai pareina Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 10 13:38      

Dangus rašo:
arba "kaip uzdeti remeli nuotraukai".

dideliausios sekmes. ir klauskit nebijokit Smile.


Dangau, o kaip uzdet remeli Wink?

Siaip yra zmoniu, demonstruojanciu "karinga bukuma", verciant is "militant stupidity", taigi... Ai, vel apie zoliapjoves pradesiu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 4 10 13:39      

Adomai suprantu kodel tave is Dangaus ismete Very Happy. gero savaitgalio visiems. piktasis Dangus leaves kudra. Very Happy.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 10 13:43      

Fignia kad is Dangaus ismete, bet i Pragara kad neprieme tai tas negerai Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2009 4 10 14:27      

Nu kaip. Visada. Kartoju, VISADA REIKIA PRADĖTI NUO BUTELIO!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 4 10 14:37      

cruxman rašo:
Nu kaip. Visada. Kartoju, VISADA REIKIA PRADĖTI NUO BUTELIO!

0,5 ar 0,7 l ? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilma Mikaseniene    2009 4 10 15:56      

oki koreguoju klausima : nuotraukoje noreciau vaikiuka palikti toks koks yra, nes pats graziausias jis man o fona islieti . . .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 4 10 15:58      

Vilma Mikaseniene rašo:
oki koreguoju klausima : nuotraukoje noreciau vaikiuka palikti toks koks yra, nes pats graziausias jis man o fona islieti . . .

susirask sope bluro teptuka


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 10 17:54      

arba selectink baby ir lipdyk ant visai kito fono, sluoksniais pazaisdama

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 4 11 1:13      

arba fotografuok stambiaivaikiuka --tada su fonu nesimylesi ilgai -- o atsakymus i tokius sudetingus klausimus rasi literaturoj --ar dar namo pas tamsta reikes atvaziuoti ir fona pakeisti --nes paciai kazkas nesiseks ? Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas giedrius (paukstukas)    2009 4 11 3:35      

pradeti reikia nuo KNYGOS/LITERATUROS ir daugelio nesekmingu bandymu. Kito kelio nelabai yra. Arba imti pamokas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimantas    2009 4 11 22:51      

Na, miela Vilma, anglų kalbos specialiai gal nereikėtų mokytis, norint įkąsti fotoshopo pradžiamokslį, užtektų, pvz., ir šiokių tokių rusų kalbos žinių...jeigu skaitote rusiškai labai daug informacijos apie fotoshopą galite rasti čia: http://demiart.ru/forum/index.php?s=62118c0ca439fd62291610c6046dc370&

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dzein    2009 4 12 13:42      

Man labai padėjo įmestas pirmas link'sSmile Dėkoju Sauliui:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2009 4 12 18:31      

Yra knygos "Photoshop CS2 (CS3) vaizdžiai". Labai paprastai ir aiškiai viskas parodyta ir paaiškinta. Net maximose esu matęs

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilma Mikaseniene    2009 4 14 10:15      

aciu

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą