Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Problema del Canon EF 50 f/1.4

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Dangus    2009 3 27 10:20      

Grazina rašo:
Petruška rašo:
Pauliau, welcome to the club - prieš mėnesį man lygiai tokiame pačiame parėjo ne tik autofoksuas, bet ir manual focus Very Happy su autofokusu problemų turėjau jau nuo vasaros.
sakoma, kad autofokusas ir apskritai fokusavimo problemos yra šio šiaip jau nuostabaus objektyvo vizitinė kortelė.


o as galvoju, ar mano akys taip zvairuot pradejo, kad rodos taip kruopsciai fokusa suvedu, o ji kazkur nugrybauja..liudna jei tokia vizitine kortele..



o gal netycia suktelejai dioptriju reguliatoriu kuris yra salia viewfinderio? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 3 27 11:54      

Dangus rašo:

o gal netycia suktelejai dioptriju reguliatoriu kuris yra salia viewfinderio? Smile

o gal akiniai kaip shampano butelio dugnai Smile
nors seip visko pasitaiko.
Kad Canonas 1.4 megsta grybaut - tai cia jau visur rasho. Kuri laika turejau gera kopija - tai man patiko, bet pazystamas gavo lievaka, vis su fokusu problemos.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 3 27 13:35      

klausimas dar, kiek ten objektyvo bedos, kiek fotiko, o kiek kreivu ranku

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 27 13:39      

hideo, dėl šito net nesiginčysiu - turiu sugedusį objektyvą, masę atsiliepimų apie vizitinę kortelę ir asmeninę praktiką Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 3 27 13:44      

o nebandete vadinamo kalibravimo? kai atiduodi pvz vilbrai ir fotika ir objektyva? Smile. as nebandziau o ir bandyti nesiruosiu Smile. bet kazkada klausiau sake galima atnesti jei yra bent jau backfocus problema.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 3 27 13:46      

Dangus rašo:
o nebandete vadinamo kalibravimo? kai atiduodi pvz vilbrai ir fotika ir objektyva? Smile. as nebandziau o ir bandyti nesiruosiu Smile. bet kazkada klausiau sake galima atnesti jei yra bent jau backfocus problema.

ir laukt velnei zino kiek laiko kol atgausi ?SmileSmile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 3 27 13:59      

Petruška rašo:
hideo, dėl šito net nesiginčysiu - turiu sugedusį objektyvą, masę atsiliepimų apie vizitinę kortelę ir asmeninę praktiką Very Happy


m?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 27 14:13      

hideo rašo:
Petruška rašo:
hideo, dėl šito net nesiginčysiu - turiu sugedusį objektyvą, masę atsiliepimų apie vizitinę kortelę ir asmeninę praktiką Very Happy


m?


nugi sakau, kad asmeniškai patyriau, ką reiškia, kai pareina 1,4 autofokusas, o paskui dar ir manual focus-marokus, jau nekalbant apie muilinimus apie metus laiko ir turiu sugedusį daiktą Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Stanislovas    2009 3 27 14:38      

Tai ka Jus siulote, pirkt 1.8 II ? Smile
O del Simgos 1.4 - Canonas 1.4 stipriai gauna nuo jos. Didziausias minusas jos - AF.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 27 14:47      

aš nieko nesiūliau, man rodos Smile aš dalinausi savo patirtim. turėjau 1,4 - sugedo. dabar turiu 1,8 - irgi suges kada nors. Autofokuso gedimai be priežasties laikomi šių objektyvų vizitine kortele. apie sigma 1,4 irgi skaičiau, jaučiu, ten pat, kur ir visi kiti pastaruoju metu..Smile
kartoju - nieko nesiūlau, nebent mesti fotkint Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Stanislovas    2009 3 27 14:57      

O kur Jus ir ka skaitote? Smile O del C 1.4, gal priec prieziura reikalinga, gal fotografavimo rezimas/aplinka turi buti atitinkama, na net nezinau. o pas 1.2L varikliukas kitoks?
Cia kazkas minejo, kad laiko metus, o jei kadru skaiciumi? butu imanoma +- pasakyt( kalba apie C 1.4) ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 27 20:11      

man rodos nesename FOTO žurnale buvo canon ir sigmos palyginimas. sigmos naudai Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Turčinskas    2009 9 25 20:00      

Jo, Canon gavo i kupra nuo Sigmos siek tiek. O pas sigma tos pacios problemos su AF??? Gal kas placiau gali apie Sigma papasakot, nes noreciau pirkt toki stikla. Dekui/

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą