Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ar kenkia fotojuostom aerouostų bagažo kontrolė ?

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Vygintas R.    2009 1 27 14:38      

Sveiki. Ruošiuosi skristi lėktuvu ir į kuprinę įsimesti šiek tiek fotojuostų. Neišvengiamai reikės praeidinėti bagažo kontrolę rentgeno spinduliais. Kal kas turi patyrimo, ar tai nepakenkia fotojuostom? (fotojuostos - geležinėse, gamyklinėse ksetėse). Ačiū. Vygintas

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 1 27 15:08      

į kuprinę nesimesk, meskis į lagaminą. man po kuprinės peršvietimo atsirado dryžiai per juostos vidurį.
apie apsaugą nežinau, bet vežantis juostinius fotikus dažnai tenka paėjėti į atskirą kambariuką atskirai fotikų ir juostų apžiūrai..Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VaRom    2009 1 27 15:40      

esu susidures su sia problema; aerouoste mane patikino, kad iki 400 ISO viskas gerai, jei turi aukstesniu ISO, pasakai tikrintojui, jie turi spec. aparate patikrinti. Nors viena karta as uzmirsau viena 800 ISO juosta isimti patikrinimui, isryskinus buvo viskas fine. Jeigu esi visiskai prietaringas, tai visas juostas isimk is carry-on bagazo ir duok atskirai patikrinti

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 1 27 15:53      

manau tikrai viskas nuo prietaru priklauso Smile. man dar kol kas nebuvo problemu. veziaus visu rusiu skaidres iso 50-100, paprastas 200-400 iso. ar profesionalesnes 160 iso

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 1 27 16:06      

Petruška rašo:
į kuprinę nesimesk, meskis į lagaminą.


kiek teko girdėt, tai kaip tik ne, nes bagažą kaip tik galingesniais spinduliais nei carry-on šviečia

Šiaip tai 35mm juostas kažkiek pati kasetė (geležinė) apsaugo. Va su vidutinio formato špūlėm gal bėdų būt, ypač didelio jautrumo

O dėl atskiro patikrinimo - tai prisiminiau kaip prieš metus bandžiau vilniaus oro uosto darbuotojams įrodyt, kad čia juostos ir rentgeno bijo... atsakymas buvo paprastas "Nešiojamų kompiuterių neturi? Tada kišk tik viską vidun mikliai!"... apie jokias juostas nieko ir girdėt nenorėjo Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2009 1 27 16:17      

mjo, o tai kaip tada su juostomis isigytomis uzsienio parduotuvese internetu? ar jie pazymi paketus kaip nors ar uzsisakai ir tik isfotografaves suzinai, kad ups vaje vaje...? nes kaip tik galvojau pasiimt poka ilfordo 120 juostu su 3200ISO...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2009 1 27 16:56      

na teko man kazkada keliaut su juostom..ir tikrai galiu pasakyt kad nieko..net ne pro viena rentgena praejau ir viskas tvarkoj buvo Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2009 1 27 17:08      

Juostos ant skanų pas mane po Amerikos irgi buvo, bet man atrodo, kad čia skanerio, o ne rentgeno parkė.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 1 27 17:34      

hideo, lagaminų apskritai gal nešviečia? arba aš neinformuota Very Happy
nes mano lagamine kiek juostų būdavo, jos niekada nenukentėdavo, o kuprinyčioj kaip taisyklė kažkas pasidarydavo. viena 3200 juosta iš kalnų tai išvis nevartotina tapo.

ale kaip man patinka tas atskiras kambarėlis - tokia reikšminga, gal net nusikaltėle jaučiuosi (bad girl) Very Happy vokiečiai labai atidžiai tikrina, bent jau aš ant tokių užsiroviau kelis kartus.

cruxman, mano atveju sugadintos juostos pasimatė ne skanavus, o atspausdinus iš negatyvo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 1 27 18:04      

nežinau, šviečia manyčiau

aš tokias žinias interneto platybėse išsiskaičiau, tai jomis ir vadovaujuos

o šiaip tai Kodak atstovybė pelesos gatvej lyg ir turėjo specialių metalizuotų maišelių juostom susidėt. Toks turėtų nuo rentgeno spindulių apsaugot, o jei kam kils klausimų, galima ištraukt ir parodyt kas viduj


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnis    2009 1 27 18:29      

vidutinio formato Fuji Velvia iso100 praejo per 3 eirouostus ir jokio poveikio nebuvo Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lietus    2009 1 27 19:25      

Na i bagaza tikrai nepatarciau deti nes ten tikrai zymiai stipresnis tas rentgeno aparatas, o siaip neturetu buti dideliu problemu jei tik pora kartu jas praskanuos. Siaip daug kas priklauso nuo apsaugos darbuotojo geranoriskumo ir jei sutiks praleisti ju neskanuojant tai labai saunu. Tai pat pries skrydi galima is anksto susitarti su oro uostu kad vesiesi foto juostas kurios negali butui apsviesto rentgeno spin., ir gauti spec. leidima...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas briedis miske    2009 1 28 2:49      

neigiamo poveikio nerturi.Patikrinta...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 1 28 9:54      

gal mažesnio iso juostoms ir neturi, bet 3200-inę vieną man konkrečiai suvarė.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 1 28 10:06      

kaip kazkas rase - i registruojama geriau nedeti, nes ten stipresni spinduliai. rankiniam iki iso 400 bemaz ok, bet yra ten kazkoks skaicius kartu nuo kada jau gali pradeti jaustis (>4 ar >8, nepamenu). na o iso 3200 tai ir kosmoso spinduliavimas veikia, kaip kazkas juokavo...

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą