Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Lietuva 2009 - kulturos ir skurdo sostine (2009/01/16 12:00)

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Veronika    2009 1 15 13:58      

O gal patarsite, kaip stengtis reikėtų? Nes nesuprantu, kas Jus neramina (Latvijos ekonominė-politinė-tautinė ir kt. padėtis, policijos veiksmai, gal nepatiko riaušių organizavimas ir kt.) Būtų įdomu sužinoti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2009 1 15 17:29      

Aš tai galvoju, kad vis tik geriausiai tokioms diskusijoms tinka DELFI komentarų skyreliai, jeigu visiškai nuoširdžiai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Veronika    2009 1 15 21:37      

nuoširdžiai sutinku Smile). Sėkmės

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linosz Kranowski    2009 1 17 16:35      

cruxman rašo:
Aš tai galvoju, kad vis tik geriausiai tokioms diskusijoms tinka DELFI komentarų skyreliai, jeigu visiškai nuoširdžiai.


ai, o tai ko nepakalbeti, jei jau uzvesta tema.
gal lietuviu problema pagrindine ir yra ta, kad jie nesugeba nieko davesti iki galo ir simtu procentu.
ne viskas Maldeikieneje yra gerai, taciau keli aiskus pliusai: daugelis geru minciu, kuriu kiti neissako, bei nepriklausomas mastymas, neparemtas kazkokiomis ziniasklaidoje nubukintomis klisemis (kurioms kalba, pvz, jos nemegstamas Adamkus. jo pagrindines mintys - blogybes reikia salinti, gerybes - girti, - etc... kas is tokiu?)
man ji nedeste, todel tos puses ir nevertinsiu. skaitydavau tik delfi ringo straipsnius. visai nieko tokia alternatyvi pop-mastytoja. o tai kad kazka cituoja ar naudojasi is Marsko, tai cia nieko keisto, jis vienas is fundamentaliu mastytoju.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą