Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Šventinis-Komercinis-Kalėdinis pasiūlymas

     

Pranešimas giedrius (paukstukas)    2008 12 10 16:25      

Taigis, jei ketinate sau pasidovanoti per šventes brangių dovanų tai siulau tokį dalyką:

yra proga apsirupinti fototechnika is JAV. Jus sutaupysit pinigu Laughing , o kažkam bilietas šiek tiek pigesnis bus Razz . Vieni pliusai Razz , taip sakant.

Apytikriai kainas galit susiziuret http://www.bhphotovideo.com/ , ten prie kainos reik pridet grubiai 10proc. mokesciu, na ir siek tiek uz pirkimo/gabenimo vargus
Embarassed

Galvojam parskraidinti kokį vieną Body plius kokius 4 objektyvus (tad kas pirmesnisnis, tas "gudresnis"). Gėrybės LT pasiektų ne per Naujus, bet per Tris Karalius....
Garantijos aisku ne lietuviskos... - amerikoniskos

duokit žinot, jei kas domina. turit savaitę sugalvot
Cool


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 12 10 22:52      

Ei, be careful, buddy - girdėjau pliotką, kad lietuvaičiai tave kaip reikiant apmuitins vos tik išlipus. Man dar nebuvo, o vat neseniai taip pasidarė.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas    2008 12 10 23:46      

jei susidesi i foto tase be dezuciu neapmuitins Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 12 10 23:53      

cruxman rašo:
Ei, be careful, buddy - girdėjau pliotką, kad lietuvaičiai tave kaip reikiant apmuitins vos tik išlipus. Man dar nebuvo, o vat neseniai taip pasidarė.


taigi. vln piktas muitininkas ir mane tikrino. bet jei daiktai ispakuoti ir yra "asmeninio naudojimo", nieko jie nepadarys...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 12 11 1:11      

kolegą, begrižtantį iš komandiruotės su pilnu "čemodanu" lauktuvių, gana skausmingai prieš mėnesiuką pakratė - nepadėjo ir tai, kad stiklai išpakuoti buvo..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 12 11 12:37      

hideo rašo:
kolegą, begrižtantį iš komandiruotės su pilnu "čemodanu" lauktuvių, gana skausmingai prieš mėnesiuką pakratė - nepadėjo ir tai, kad stiklai išpakuoti buvo..


jei ispakuoti, bet trys vienodi, tikiu kad itarimu kils... bet jeigu jie fotokuprineje guli, o ne "cemodane", ir dar skirtingi... bet kokiu atveju, niekas neatsauke nekaltumo prezumpcijos, ir jeigu nueitu iki teismo, muitne turetu irodyti, kad pirkta us sios keliones metu, o ne keliautojas turetu irodineti, kad jis pirko lietuvoje pries 2 metus gariunuose.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas giedrius (paukstukas)    2008 12 11 22:24      

Kad muitininkai "suizulejo" teko girdet, bet cia juk tik "asmeninems" reikmems, tik viena body....
Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas a.r.    2008 12 11 22:54      

kad man nieko pigiau nesigauna arba ne taip skaiciuoju

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas giedrius (paukstukas)    2008 12 12 4:03      

a.r. rašo:
kad man nieko pigiau nesigauna

turbut netaip skaiciuoji , jei "niekas" pigiau nesigauna Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas a.r.    2008 12 13 1:14      

na idomumo deliai kiek gaunasi 17-40 f4 canon stiklas ? nes dairausi i sita
neaisku kiek dar uz ta vargana atvezima bet man jau pridejus 10% nieko pigaus nesigauna


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomito    2008 12 13 2:33      

gal galite duoti savo kontaktus ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas giedrius (paukstukas)    2008 12 13 19:40      

tomito rašo:
gal galite duoti savo kontaktus ?

nusiunciau i AZ


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą