Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Koki blica pirkti NikonD40?

     

Pranešimas Jelena Kurbatova    2008 11 04 15:31      

Sveiki,
Koki blica patartumete pirkti Nikonui D40? Esu megieja, noriu kad blicas butu nelabai sunkus, jo butu paprasta naudotis, o efektas butu geras Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 11 04 21:36      

na o kokio tu nori efekto ir kiek tam pasiruosus skirti?ta prasme galios? siaip manau sb-600 butu per akis turbut dirbant su vienu blicu. galima pakankamai pigiai nupirkt naudota

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jelena Kurbatova    2008 11 05 18:33      

Kokio efekto, noriu, kad nuotraukos butu grazios, kad galeciau fotografuoti patalpose, nes su idetu blicu tai gaunasi patys zinuote kas, tai namie fotografuoju diena prie lango. Skirti noriu ne daugiau tukstancio, tik sakau man svarbu kad nebutu jis sunkus Shocked

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 11 05 19:01      

matai visa esme cia zinok yra turbut ne koki blica naudoti bet kaip ji naudoti.jeigu tikiesi kad uzdejus tik uzdejus blica kad ir naujausia nikono sb-900 gausi grazia sviesa-galiu iskart pasakyt kad to nebus. turesi lygiai lygiai toki pati efekta tik blicas tures zymiai daugiau galios o veidai bus tokie patys isblyske nuo tiesiogines sviesos. tad blyskte naudotis reikia pasimokint.jeigu ja naudosi pykst pokst rezimu tai toks bus ir rezultatas.
jei nori lengvucio- tada tinkamas sb-400. bet mano nuomone tai tik pinigu metymas.verciau pradet nuo sb-600. cia prasideda jau galimybes siokios tokios. o kaina...visai neseniai naudota uz 400lt pardaviau. taip kad apie tokia kaina mazdaug turetu but.
zodziu tau tinkamos nikon sb-600, sb-800 (rekomenduociau) arba sb-900 blykstes.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą