Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Help Nikon SB

     

Pranešimas Tomas Černiševas    2008 10 06 10:00      

Gal kas susidurete

turiu nikon sb 600

ir nikon sb 800

gal kas zinote kokius nustatymus padaryti kad nuo sb 800 impulso pasileisto sb 600 ???


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fotografynas    2008 10 06 11:56      

Ant SB800 nustyti MASTER funkcija, siuo rezimu galesi valdyti abi blykstes is karto. O ant SB600 nustaty berods Remote ar Slave funkcija, seniai benaudojau nepamenu. Jei turi instrukcijas abieju blyksciu, paskaitinek, ten viskas surasyta. Beje nustatyk vienoda kanala, tai yra CH, pasirink 1, ar koki nori skaiciu, taciau abejose blykstese turi tas skaicius sutapti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Černiševas    2008 10 07 9:31      

nevejke

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 10 07 14:31      

suo pakstas tame kad neuztenka sb-800 pasirinkti parametrus reikia ir sb600 nustatyti. su sb-600 ten biski kitaip negu su sb-800. reikia ieti i meniu sb-600 su 2 knopkiu kombinacija....velnias pardaviau jau senokai sb-600 ir nebeatsimenu tiksliai..man irgi buvo bedu kol supratau kur ten suo pakastas..beje mano sb-600 gana prastokai veike su ta nikono beviele sistemele.daznokai nesuveikdavo. veliau prie progos paziuresiu instrukcijas ir galbut prisiminsiu tai parasysiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 10 07 17:46      

Ant SB600 spaudi apatinį mytuką ir kairyjį kartu. Tada įeini į blykstės valdymo meniu. Pasirenki, kad prie ikonos žaibas būtų "On". Tada vėl spaudi apatinį mytuką ir kairyjį kartu ir grįžti į paprastą valdymą. Dabar ant blykstės jau matai kitokį meniu kur yra wireless kanalai (su numeriu) ir grupės (su raide man atrodo). Suderini su pagrindinės blykstės nustatymais.

Fotografuojant lauke yra svarbu, kad dešinėje blykstės pusėse esantis sensorius matytų valdančią blykstę, kitaip nesuveikia, nes nemato signalo. Patalpoje vistiek kažkaip tie spinduliai susigaudo, tai yra mažiau svarbu.

Apibendrinant, tai sistema išorinių blyksčių sistema veikia tikrai gerai.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą