Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Blyksčių sistemos

     

Pranešimas Mindaugas Macijauskas    2008 8 26 10:55      

Sveiki, reikia patarimo: noriu įsigyti ekstremaliam sportui, naktinei fotografijai, blyksciu iranga su stovais nuotoliniu valdymu. Kunelis pas mane canon. Ka galite patarti? man reikia 3 blyksciu su sync. Aciu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 8 26 15:58      

Mindaugas Macijauskas rašo:
Sveiki, reikia patarimo: noriu įsigyti ekstremaliam sportui, naktinei fotografijai, blyksciu iranga su stovais nuotoliniu valdymu. Kunelis pas mane canon. Ka galite patarti? man reikia 3 blyksciu su sync. Aciu


labai paprasta tik vel lietuvoje siu dalyku negausi.
kaipmatau tau reikia lengvai transportuojamos irangos kuria galetum naudot betkur.
tau reikia:
3 blyksciu Speedlite 580EX (arba bet kokiu blyksciu kad ir nikon sb-800 svabu kad jos turetu pc isejima)
4 pocket wizard II plus. viena desi ant dotokameros kur dedi flasha nustatysi ant kanalo 3, kitus sujungsi su savo trimis blykstemis ir ant wizardo taip pat nurodysi 3 kanala bei paskirsi rezima remote.
paprasciausi lengvi pigus stovai kad butu lengva nesiotis
dar pagelbes spec adapteriai blykstmes kurie leis prie blysktes prijungt sketi bei leis blyskte nukreipt i apacia.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Macijauskas    2008 8 27 1:02      

O koki saita patartumei pirkimui is uzsieniio?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Macijauskas    2008 8 27 18:32      

Canon Speedlite 430EX tinka sitiems siustuvam ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 8 27 22:58      

as deja nesu canon zinovas tad apie sia blyskte pasakyt negaliu deja nieko.is esmes visi radujo siustuvai tinka bet kokiai kad ir paprasciausiai blykstei.tiesiog brangesnes turi spec idejimus vadinamus pc (i juos jungiasi radijo siustuvas) blykstems kurios neturi sios jungties kaip tarkim nikon sb-600 yra papildoma detale vadinama hot shoe. tai tokia kaip kojele ant kurios maunasi blyskte taciau si kojele turi ta pc jungti. man praktikoj sitie hot shoe (beje teko skaityt kad ir ne man vienam)nesukele dideliu sentimentu, as ji naudojau su sb-600.ne visada suveikia. tarkim is 10 suviu i 1 ar 2 blyskte nesureguoja.i pirma bandyma tai 100 procentu niekada. su sia sistema as naudoju kolkas 2 sb-800 blykstes kurios veikia puikiai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas random    2008 9 04 21:43      

vietoj pocket wizard uz ju kaina geriau paimt radiopopper - su jais veiks TTL rezimu..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 9 05 22:07      

geras:) vien jau tai kad si sistema leidzia valdyt blykstes nuo fotiko labai didelis privalumas. tik labai idomu kaip ten vyksta tas valdymas nes ant transmiterio nepastebiu jokio lcd ekranelio ar kokio i valdyma panasiu dalyku.idomus naujas prietaisas. idomu ar ispopuliares

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas T.    2008 9 11 0:55      

radiopopperio transmiteris kaip supratau gaudo commander blykstės šviesos impulsą, paverčia radio signalu ir siunčia receiveriui, kuris per šviesolaidį perduoda šviesos impulsą slave blykstei. ar gerai supratau? Smile
o pigesnė alternatyva pw'ams yra cactus'ai Smile
bet mano žinios tik iš interneto, praktiškai neteko bandyt nė vienos iš išvardintų sistemų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 9 11 23:58      

tai alternatyvu yra. yra ir elinchrom skyport.per ebay zmones prisiperka kinietisku visokiu zymiai pigiau. man tiesiog kai reikejo rinktis pocket wizardas buvo vienintelis pasirinkimas apie kitus ne ka tezinojau tad ir uzsipirkau penketa:)beje is dalies pirkima itakojo tai kad as jau turejau sviesos matuokli seconic L758DR kuriame jau integuota galimybe ,,kalbetis,, su pocket wizardais. na ir...kai perki labai daznai nenori tiesiog rizikuoti...vistik norisi patikimo daikto kuris jau uzsiromendaves. labai daug profesionalu dirba su pw ir net neziuri i kitus.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą