Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

koks fotografas tu esi?

     

Pranešimas MP    2008 7 09 14:42      

daugumai turbut seniai zinoma klasifikacija, bet galbut ne visi "kudrieciai' zino negailestinga tiesa apie save:

http://www.kenrockwell.com/tech/7.htm


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 7 09 14:50      

Galima gi ir apklausą šalia užkurti:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 7 09 14:52      

Mindaugas rašo:
Galima gi ir apklausą šalia užkurti:)


turbut esu 0 lygyje, nes nematau kaip tai darosi Shocked


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 7 09 15:02      

Jeigu paspausti "edit" prie žinutės tai pačioje apačioje lango yra "apklausos klausimai" ir apklausos parametrai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 7 09 15:21      

Mindaugas rašo:
Jeigu paspausti "edit" prie žinutės tai pačioje apačioje lango yra "apklausos klausimai" ir apklausos parametrai.


vat pas mane kazkodel nera...
ar tagi buti susije su kokiais nors vartotojo nustatymais?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Varanauskas    2008 7 09 15:41      

MP rašo:
Mindaugas rašo:
Jeigu paspausti "edit" prie žinutės tai pačioje apačioje lango yra "apklausos klausimai" ir apklausos parametrai.


vat pas mane kazkodel nera...
ar tagi buti susije su kokiais nors vartotojo nustatymais?


GAL DAR ir nuo naršyklės priklauso..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 7 09 15:48      

taip taip Smile. o paskaite sita straipsni nulekit i si.

http://www.kenrockwell.com/tech/2-kinds-of-photographers.htm

tada forumas pritilti turetu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2008 7 09 16:17      

ОНАНИСТ ФОТООБОРУДОВАНИЯ - liuks

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 7 09 16:33      

Romas Kanapeckas rašo:
ОНАНИСТ ФОТООБОРУДОВАНИЯ - liuks


skaiciau apie tuos Smile jiems reikalinga kuo didesne skyle, kad ant automato geriau dirbtu Smile pas mane dienorasti pirma fotke tokia yra panasi i toki an... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rita B.    2008 8 18 18:59      

Esu cia naujoke ir visos nuotraukos mano megejiskos. Man savotiskai ydomios, cia idejau ziuriu tik musmires paiso. Ar visiems taip patinka minusuoti,bet nepagrysti savo minuso ir neparasyt komentaro. Aciu jei kas atsakysit i man rupimus klausimus Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 8 18 20:50      

Rita B. rašo:
Esu cia naujoke ir visos nuotraukos mano megejiskos. Man savotiskai ydomios, cia idejau ziuriu tik musmires paiso. Ar visiems taip patinka minusuoti,bet nepagrysti savo minuso ir neparasyt komentaro. Aciu jei kas atsakysit i man rupimus klausimus Smile

skundu knyga biski zemiau skyrelyje paplepekim Wink

Na o del tavo foto net ir neziurejus i jas galiu parasyt bent jau viena dalyka del ko gauni minusus nes jos tau yra idomios,o to maza .......sudomink ir kitus

o veliau gal ir uzklysiu paminusuoti Wink siaip be komentaru Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Evaldas Činga    2008 8 18 21:55      

Kadangi jau buvo paliesta svarbi tema, pritarsiu Ritai, jei jau dedate grybą, tai bent parašykite už ką! Nes yra tikrai labai gražių nuotraukų(aš nekalbu apie savas) kur nežinia už ką sudėtos musmirės. Būkime draugiški, nas kartais tai darosi panašu i delfio pamazgų duobę.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linosz Kranowski    2008 8 19 2:15      

is tiesu vienas geriausiu komentaru apie kudros, efoto ir t.t. fotografus - tiesiog todel, kad niekas to dar neakcentavo - Jurijaus Dobriakovo, naujos parodos Klaipedoj (komunikaciju centre) proga: esmine ju problema, kad jie nepakyla virs savojo mediumo, priima fotografija kaip objektyvia, prioritetine duotybe, be jokios distancijos ar refleksijos is salies. zodziu - subkultura

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 8 19 18:55      

Rita B. rašo:
Esu cia naujoke ir visos nuotraukos mano megejiskos. Man savotiskai ydomios, cia idejau ziuriu tik musmires paiso. Ar visiems taip patinka minusuoti,bet nepagrysti savo minuso ir neparasyt komentaro. Aciu jei kas atsakysit i man rupimus klausimus Smile

dar viena-kuriai pagal musmeres gyvenime atlyginima ir priedus moka Razz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rita B.    2008 8 20 13:57      

Aciu visiems uz pasisakiusia nuomone Smile As nesiskundziu o tik seip pareiskiu savo nuomone Wink Man zinoma ydomi ir jusu nuomone. Ir kai dedat ar spanguoles ar musmires, nepatingekit parasyti komentara kodel taip dedate. Man tos musmires ne atlyginima ir ne priedus moka,o as bijau,kad neismestu is kudros,uz tai,kad mano nuotraukos niekam neydomios. Noriu ismokti nuotrauka perteikti kitaip,bet laukiu ir is jusu puses patarimu. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą