Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

vestuviu foto

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8  

Pranešimas kuinuzis_garbanotas    2008 6 17 12:36      

Very Happy Very Happy

nu pzdc pasakysiu, cia kai kuriuos zinovus paskaicius

Karocia 1/2 kudros makro saulelydzius ir geles fotografuoja, o paskui nusprendzia ant vestuviu permest savo gebejimus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Paulius Sadauskas    2008 6 17 17:51      

Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
O del lengvumo, Justina, nu nezinau, matyt ziurint kaip fotografuoji Smile Jeigu ant visko padejus pasistatai P raide ir pleskini su blykste tiesiai kakton negalvojant ir nesistengiant ko nors graziau padaryt, nei tiesiog uzfiksuot momentus - tai lengva, bet jei stovi su M raide ir tamsioje tamsioje baznycioje, bandai dar vis nepanaudoti blykstes, tai oi kiek laiko uztrunku kol parametrus tinkamai pasirenku ir dar reikia nepamirsti, kad isejus is baznycios lauke, reikes momentaliai ir labai greitai susiorientuoti pakeisti parametrus i visai kitus.


Jei yra galimybė prie, bažnyčios reikėtų pasirodyti bent pusvalandžių anksčiau. Ten prasifotkini, paieškai dar kokios geresnės vietelės, nes tam turėtų pakakti laiko, atsimini visus parametrus kuriuos naudojai. Ir kai jau reikia fotkinti jaunavedžius, vienintelis "galvos skausmas" Smile belieka kadravimas, tiesiog ir pats ramiau jautiesi ir daugiau laiko lieka momentų gaudymui.
Dar pastebėjimas. Reikia stengtis būtų visą laiką prieki. Iš savo praktikos ne viena syki yra taip atsitikę, kad pasiruošias gaudyt jaunavedžius sakykim einančius iš bažnyčios, o prieš tave subėga jųjų draugeliai su savo fotikais ir tau belieką džiaugtis jų plikėmis Smile.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 6 17 17:52      

Dangus rašo:
Herkus Milaševičius rašo:
Zoom rašo:
Na Dangus berods supainiojo fotografo ir piršlio pareigas Very Happy

Tiksliai... Laughing Laughing Laughing


noway.

Straightway Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 6 17 18:10      

Paulius S. rašo:

Jei yra galimybė prie, bažnyčios reikėtų pasirodyti bent pusvalandžių anksčiau. Ten prasifotkini, paieškai dar kokios geresnės vietelės, nes tam turėtų pakakti laiko, atsimini visus parametrus kuriuos naudojai. Ir kai jau reikia fotkinti jaunavedžius, vienintelis "galvos skausmas" Smile belieka kadravimas, tiesiog ir pats ramiau jautiesi ir daugiau laiko lieka momentų gaudymui.
Dar pastebėjimas. Reikia stengtis būtų visą laiką prieki. Iš savo praktikos ne viena syki yra taip atsitikę, kad pasiruošias gaudyt jaunavedžius sakykim einančius iš bažnyčios, o prieš tave subėga jųjų draugeliai su savo fotikais ir tau belieką džiaugtis jų plikėmis Smile.

Aha, taip ir padarau, galimybe visada yra, kol jaunieji pas kuniga buna tol gali bandytis. Bet ateina jaunieji ir viskas is naujo paribnkinejama, bent jau pas mane. Nes kai ieidineja irgi norisi nuotografuoti, reikia vienu parametru, paskui atsistoja ir ziurek jau per sviesiai viskas yra, nes jaunoji labai baltaode, arba atvirksciai, ziurek per tamsu jau viskas. O dar jeigu tuo metu pasislepe saule uz debesu ir baznycioj patapo tamsu, vel viskas is naujo. O del draugu, nezinau kaip kiti, bet as elngvai susitariu su visais sveciais. Tiesiog as neimu uz nuotraukas virsaus. Pasakau, kad jaunieji tures CD ir jus visi galesit pasidaryt ka tik noresit ir kiek tik noresit. Nei vieno fotografuojancio svecio nebelieka, o jei ir lieka tai tokie pat fotografai - megejai, ir visada supranta kad as turiu buti paciam priekyje, visada pasitraukia ir dar kitus patraukia kad nieks man nesimaisytu Smile Tai va tiek tos mano vestuvines fotografines patirties Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2008 6 17 18:32      

nenori manes kas pasimti kaip asisto;) as neturiu portfolio bet noreciau kada pabandyti pashotinti (4free) Wink lb rimtai as

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VaRom    2008 6 17 18:51      

Giedriau, ranka ranka plauna, paimsiu, bet tu paimk mano pusbroli paprogramuoti, jis neturiu zalio supratimo apie tai, stalius jis, bet noretu kada pabandyti paprogramuoti (4free) lb rimtai as!!!!!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simas Mockevičius    2008 6 18 15:21      

paimkit mane svečiu į vestuves, a? aš labai rimtai!!! Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2008 6 22 16:02      

Fotografavimui reikia žinių, technikos, apšvietimo, na, ir talento trupinėlio. Kažkada būti vestuvių fotografu reiškė būti žemame lygyje, t.y. jei nieko geresnio fotkinti nesugebi, tai lieka tik vestuvės. Dabar vestuvinių fotografų prestižas pakilo, profai ima nemažus pinigus. Todėl atsirado konkurencija. Naujokams sunku prasimušti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Adamsas    2008 7 01 9:47      

"Pagalbininkai"

kaip sprendžiate problemą, jei atsiranda koks prakutęs giminaitis ir fotografuoja bažnyčioje paraleliai, bet tipinėje pozoje ( kojos pečių plotyje, blykste ant viso galingumo be sklaidymo tiesiai į jaunuosius, ryškus megstinis) atsistoja tiesiai prieš jaunuosius per žingsnį ir nesitraukia iš vienos pusės viską užstoja iš kitų rakursų faktiškai visada pakliūna į kadrą, į pastabas nereguoja. Vienas išsigelbėjimas, kad nespėja sekti įvykių ir vargais negalais pavyksta svarbiausius momentus užfiksuoti, bet apie atėjimą ir išėjimą iš bažnyčios galima pamiršti, nes toks "profesionalas" visada eis 1-2 metrus prieš jaunuosius (labai įdomu būtų pamatyt tuos kadrus iš tokio atstumo) tiesiai per vidurį. Tokius vadinu "žvakių laikytojais"...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 7 01 10:36      

"Zinokit, raganosis blogai mato , bet su jo svoriu tai ne jo problema" -po tokios tylios pastabos , nuzvelges mane "asistentas" tyliai retiruojas....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Adamsas    2008 7 01 10:58      

Herkus Milaševičius rašo:
"Zinokit, raganosis blogai mato , bet su jo svoriu tai ne jo problema" -po tokios tylios pastabos , nuzvelges mane "asistentas" tyliai retiruojas....


Mr. Green
bandysma


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Inga Jankauskaitė    2008 7 01 11:30      

Giedrius Kokšta rašo:
nenori manes kas pasimti kaip asisto;) as neturiu portfolio bet noreciau kada pabandyti pashotinti (4free) Wink lb rimtai as


rugpjuti man praverstu pagalba, jei vis dar noretum Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 7 01 14:00      

Bandyk- svarbu , kad pacio svoris butu kaip mano ar bent jau raganaosio kitaip gali ta fraze ir nepadeti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 7 01 17:03      

Svarbu ne ugis (svoris siuo atveju) o smugis Smile Pagalvojau dabar, vienose vestuvese as buvau tas negerasis svetys su fotoaparatu, kuris stovejo priekyje fotografo ir dar jis fotogafavo i juostele, tai gerai turejau pagadinti jam nervus Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Liutauras Bartašius    2008 7 21 22:49      

A juo... tiesiog švitina žmones Wink

Būtų įdomu pamatyti tokio lengvo fotografavimo rezultatus Smile Tiesą sakant, daug nesitikiu...

kuinuzis_garbanotas rašo:
Very Happy Very Happy

nu pzdc pasakysiu, cia kai kuriuos zinovus paskaicius

Karocia 1/2 kudros makro saulelydzius ir geles fotografuoja, o paskui nusprendzia ant vestuviu permest savo gebejimus.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą