Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

reikia fotoaparato.

     

Pranešimas Seva Karpauskaite    2008 6 19 0:01      

Mieli zmones,
man tikrai labai reikia fotoaparato. dabar tokia situacija, kad visos mano fotografijos yra nufotografuoto mobiliuoju telefonu (geda), nes mano fotika pavoge... Lenkijoj... ne kokie reikalai. kazkiek verciausi, bet jau sunkoka, nes negaliu sau leisti fotkinti daugumos dalyku, labai apribotos galimybes su mob.tel. kamera Smile TAIGI, gal kas turite parduoti nebrangu (su biudzetu nekas, reiks dirbt, viska praleidau...), bet nebloga fotoaparata. buciau labai dekinga, jei nesiulytumete beleko, nors manau uz tel kamera baisiau nebus.
ACIU! Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 6 19 7:42      

niu... nzn... kodel jus tokie nekonkretus ir nezinantys ko nori. jei jau man reiktu bet kokio daikto stengciaus apsibrezti. atsakyk i siuos klausimus ir atsakymas beveik aiskus bus.

1. kiek gali leisti? virsutine riba.
2. ka fotografuosi.
3. ar dirbsi su fotoaparatu. ar tai bus mokymosi priemone.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Seva Karpauskaite    2008 6 19 12:54      

1. ka galiu sau leisti nezinau, bet nedaug. nu, aisku ziurint, kiek bus dosnus tevai. Smile
2. viska
3. as mokausi Smile aisku, pasiziurejus i mano foto...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 6 19 13:03      

Smile.... moterys...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 6 19 13:03      

kokia pinigine riba pas tave, kiek gali maximum skirti tam reikalui Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2008 6 19 13:16      

galiu padovanoti lenkišką plastmasinę juostinę muilinę (žalios spalvos) Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Seva Karpauskaite    2008 6 22 15:24      

dangau -> kaip suprasti sia pastaba? Smile
bebras -> nezinau pati - siulykit, o as jau kaulinsiu pinigus...
kristina -> labai aciu atrodo nuosirdziai bet , muilinukiu tikrai turiu Smile reik skaitmeninio. o beje, tiksliai gal kas netycia padovanot nori? Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 6 22 15:45      

Jei apie naujus kalbant, gera muiline iki 1200-1500 lt , veidrodinis su standartine optika nuo 1400 lt, jei naudotus, tai kaip sutarsi ir susideresi, kad ir as canon 350D su dviem objektyvais ir 1gb kortele uz 1150 lt atiduociau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą