Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Pentax k10d ar k200d?

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Tomas Adomavičius    2008 6 01 20:15      

Taigi, kuri jūsų manymu būtų protingiau įsigyti, nes šiuo metu man šis klausimas neduoda ramybės, pora savaičių atgal buvau apsiprendęs, kad k10d ir daugiau nieko, bet pažiurėjęs pora review apie k200d ėmiau blaškytis ir abejoti. K10d kaip supratau yra k200d pagrindas, bet ar tai turi didelės įtakos tarp šių fotoaparatų? Kaina jų panaši. Nors kas man nepatinka k200d tai tos 4xAA baterijos, kažkaip akumuliatorius man patikimiau atrodo ir nereikia bereikalingų išlaidų, bet vien dėl to, žinoma, būtų juokinga atmesti fotoaparatą.

Tai noriu, kad padetumėt apsispręst, panaikint šį galvos skausmą, gal kas naudoja k10d, o gal kurie neseniai isigijo k200d, o gal kas ir tą, ir tą bandęs. Pasidalinkit, kurį jūsų manymu?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 6 01 20:23      

Dar viena galvos skausma pasiulysim , naujas modeliukas atsirado lygtais K20d , kuriame jau spejo bugu surast Smile
http://www.imaging-resource.com/PRODS/K20D/K20DA.HTM


Paskutinį kartą redagavo Bebras, 2008 6 01 21:50 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Adomavičius    2008 6 01 20:26      

Neeee... k20d netraukia.. per brangu ir per daug man ten visokių navarotų, pribumbasų ir vat bugų man per daug.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 6 01 20:28      

Bet atsiradus naujam modeliui, dazniausiai atpinga senesnis Smile gal dar luktert reikia ...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 6 01 20:37      

Kodėl nepasirinkus Canon?Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 6 01 20:58      

Visai zmogu subalamutins Smile is mano puses patarimas - jei tik finansai leidzia imk geresni , nes pasiemus prastesni vistiek galvosi apie geresni varianta Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Adomavičius    2008 6 01 21:11      

Bebras rašo:
Visai zmogu subalamutins Smile is mano puses patarimas - jei tik finansai leidzia imk geresni , nes pasiemus prastesni vistiek galvosi apie geresni varianta Smile


Tai k200d yra naujesnis ir pagal ideja "geresnis", bet jis 100-200Lt pigesnis, tai čia nesigauna taip Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas UTOPIA    2008 6 01 21:13      

turiu k10d ir esu lb laiminga, manau nesigailesi Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 6 01 21:20      

Ziurek pagal technologini lygi , kuris techniskai geresnis kad ir senesnis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fortunatas Dirginčius    2008 6 09 6:27      

Blaškiausi ir aš tarp šių dviejų modelių, bet pasirinkau k10d. k200d turi pliusą, jei esi pradedantis dslr'ininkas, preset scenas (portretas, peizažas, makro ir ...). K10d privalumas - patrauklesnis vaizdo ieškiklis, o kadangi "su juo" praleidžiama 80% laiko, tai ir buvo viena iš priežasčių, kodėl ėmiau k10d

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2008 6 09 7:47      

Jei trumpai - K10D raw'ams ir darbui, K200D - jpeg'ams ir pramogai. K200D padirbėta su vaizdo kokybe, bet naudojant raw susilygina. Nepaisant pagerintos vartotojo sąsajos, K10D vis tiek yra patogesnis įrankis rimtam darbui.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Adomavičius    2008 6 09 8:12      

Tai dabar taupom pinigėlius k10d Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fortunatas Dirginčius    2008 6 09 8:35      

Nei pridėsi, nei atimsi Smile Tiesa, pora klausimų (1) ar negalima suderinti k10d nustatymų, kad jpeg vaizdelis būtų geresnis? (2) ar jpeg vaizdo kokybė k200d yra naujo sensoriaus rezultatas ar tų pačių nustatymų suderinimo?

Beje, patiko vieno profesionalo pastabos dėl k10d išplaukusių (neaštrių) jpeg'ų. Tai va, jis pasakė, kad jis mato K10D nuotraukų "minkšume" netgi teigiamą dalyką - turi erdvės nuotraukai filtro pagalba pritaikyti tokį aštrumo lygį, kokio jam reikia. Tikras optimistas - mato ne beveik tuščią stiklinę, o beveik pilną Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fortunatas Dirginčius    2008 6 09 8:42      

O jau esi nusižiūrėjęs, kur pirksi, nes Lietuvoje sandėliai tuštėja, o papildymų nelabai nusimato.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2008 6 09 9:16      

Viso to, ką duoda K200D nustatymais neišpeši - AWB pagerėjęs, triukšmų slopinimas vykęs įdėtas. Sensorius ten tas pats.
O tas minkštumas aktualus tik analizuojantiems akdrus mikroskopais.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą