Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Kauno fotoklubas kviečia

     

Pranešimas Elas    2010 10 08 17:08      

Artimiausias Kauno fotoklubo narių susitikimas vyks spalio 14 d. 19 val. kavinėje “City cafe” (Laisvės al. 56, Kaunas), kuriuo pradėsime ciklą susitikimų su įvairiais fotomeninkais, fotožurnalistais ir kitais su fotografija glaudžiai susijusiais įdomiais žmonėmis.

Šį kartą svečiuosis Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, tarptautinių ir respublikinių parodų dalyvis, surengęs jų daugiau nei keturiasdešimt, Kauno foto klubo, įkurto prie Profsąjungos kultūros rūmų, valdybos pirmininkas ir vadovas 1983-1985 m., tuometinio KPI FOTO klubo įkūrėjas (sėkmingai vadovaujantis jam ir dabar), taip pat ir mūsų klubo narys fotomenininkas Robertas Misiukonis.

Taip pat susitikimo metu vyks konkursas “Kaukė“. Temos autoriaus – Andriaus Sarapino (Spiko) – komentaras: “Na kad ir vaikystėje, kai bėgdavom į karnavalus, dėdavomės kaukes. Manau, iš savo vaikystės kaukių nelabai kas turi, galima naudot Venecijos kaukes ar šiaip kas kokią turi. Taip tiesmukiškai ir reikėtų suprast. Ne makiažas, o būtent kaukė turi matytis kadre” Smile

Konkurse dalyvauja tik rugsėjo 16 d. - spalio 14 d. padarytos nuotraukos. Konkursą remia "Fotohobis".

Nuotraukas siųsti: konkursunuotraukos@gmail.com iki 17 val. arba atsinešti USB rakte 15 min. iki susitikimo pradžios. Nuotraukų formatas kaip fotokūdros tinklapiui.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir fotokūdros narius!


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą