Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Šachmatinis meetas Kaune

      Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Pranešimas Svetlana Batura    2008 3 20 8:57      

na, as pradesiu Smile

As galeciau antradieni (25 d.) apie 18 val Smile
kaip kiti?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas Steponavičius    2008 3 20 10:34      

Gana pasyvūs kauniečiai, bet iš patirties galiu pasakyti, kad paprastai ateina daugiau negu būna pasireiškę forume Smile Antradienis, manau, tinkama diena, jei oras nepagadins reikalo...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 3 20 10:42      

Rimantas Steponavičius rašo:
Gana pasyvūs kauniečiai, bet iš patirties galiu pasakyti, kad paprastai ateina daugiau negu būna pasireiškę forume Smile Antradienis, manau, tinkama diena, jei oras nepagadins reikalo...


03.24
Pirmadienis
1°C
-4°C
Nepastoviai debesuota
5-6 m/s Šiaurės vakarų
Gal ir antradienis bus panašus?! tada neblogai būtų.

O kur, kurioje vietoje?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2008 3 20 10:52      

Beje, as prisijungciau tik prie oficialios (siltos) dalies.
Paaiskinimas: lakstyti su buriu fotografuojanciu maniaku Laughing nemegstu, o siltai pasedet ir pasimatyti noreciau. Taigi Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elė S.    2008 3 20 11:05      

man tinkamas tiek pirmadienis, tiek antradienis, o laikas visai nesvarbus :> o darysime ir neoficialią? :>

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mimosou    2008 3 20 11:33      

Na, as balsuoju uz antradieni Rolling Eyes Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 3 20 11:44      

2dienis ok.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas Steponavičius    2008 3 20 11:47      

Dėl dienos, regis sutarta, beje, turim Skype grupę Kauniečių kūdriečių, susiraskit senesnę temą apie mūsų meetus, ten bus nuoroda. Tai gi beliaka sutarti laiką ir programą... Ar po centrą pasitrankysim, ar kur toliau? Nauji žmonės, gal atneš naujų minčių?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2008 3 20 12:01      

rekomenduoju: Azuolyno parka, zoologijos soda, zaliakalnio laiptus-laiptelius... nusileidziat, prie soboro ir apsistojat Shaulio kavineje Smile
Mano skype: sviecia


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elė S.    2008 3 20 12:02      

Man antradienis, kaip jau minėjau, puikiai tinka :>

manau valandėlę būtų galima pasėdėt kavinukėj kokioj, susipažint, pabendraut.. (mes su Dangum gal dar pažaisim.. o gal ir daugiau kas prisijungs)...

po to manau galima būtų pasivaikščioti po miestą.. kas pafotkins, kas šiaip kartu pasivilks (kaip aš) :>

ką manot? :>

beje, reikia nepamiršti, kad bus tik kelios dienos po Velykų, tad gal su tuo reik kažką dar pasiet.. bet nežinau nieko. čia šiai užmečiau :>


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elė S.    2008 3 20 12:03      

Svetlana Batura rašo:
rekomenduoju: Azuolyno parka, zoologijos soda, zaliakalnio laiptus-laiptelius... nusileidziat, prie soboro ir apsistojat Shaulio kavineje Smile
Mano skype: sviecia


pritariu ;> man tiktų ;>


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 3 21 8:03      

ele s. rašo:
Svetlana Batura rašo:
rekomenduoju: Azuolyno parka, zoologijos soda, zaliakalnio laiptus-laiptelius... nusileidziat, prie soboro ir apsistojat Shaulio kavineje Smile
Mano skype: sviecia


pritariu ;> man tiktų ;>


as uz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mimosou    2008 3 21 10:51      

Dangus rašo:
ele s. rašo:
Svetlana Batura rašo:
rekomenduoju: Azuolyno parka, zoologijos soda, zaliakalnio laiptus-laiptelius... nusileidziat, prie soboro ir apsistojat Shaulio kavineje Smile
Mano skype: sviecia


pritariu ;> man tiktų ;>


as uz




Keliu ranka uz... Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bitė Maja    2008 3 21 15:40      

viskas skamba labai neblogai,bet siūlau susitikt anksčiau nei 18h,nes temsta vis dar anksti Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Snaržas    2008 3 21 16:02      

Gaila ,daug darbu nuplanavau i 25d. ir ypach vakara,... Sad ir vel Svetlanos Baturos nepamatysiu Embarassed

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą